Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rejestracja graczy, pytania, sugestie i wątpliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wichry Północy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja ruszy zatem po 15 lutym, kiedy to sesja na polibudzie mi się skończy. Fajnie że czekacie... chyba się wzruszyłem... chlip Smile
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ruszyła!
Jako, że mam już za sobą pierwszy semestr nauki, to mam więcej czasu na prowadzenie... aż do następnej sesji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwilowo mam problemy z połączeniem ale grać będe:P wiec nie kasuj mnie Twisted Evil

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się zakończył pierwszy rozdział sagi o dzielnych bohaterach przemierzających bezmiar Norski. Dziękuję wam za uczestnictwo. Wiele żeście wnieśli do przygody. Oczywiście, jako MG zapatrzony w sobie nie przyjmuję słów krytyki Cool ... a na poważnie. Jeśli ktoś się chce wycofać... nie grać w tą durną kampanię zimową... dajcie mi znać. Jeśli macie jakieś uwagi w kwestiach merytorycznych, technicznych lub społecznych dotyczących mojego prowadzenia, z chęcią ich wysłucham i postaram się poprawić (małe szanse, ale warto spróbować nie?).

Ci którzy pragną męczyć się dalej... WITAJCIE W CZĘŚCI DRUGIEJ <gromkie brawa z sali>

Ach.... zapomniałbym... OGŁASZAM NOWY NABÓR NA SESJĘ. Dla tych, co chcą sprawdzić swe umiejętności i wyobraźnię... oraz wiedzę o kraju zwanym Norska.
Kontakt: GG 3665142
Email: jaracz@drachenfels.pl

Wiadomość do osób które chwalebnie poległy (Orth i Gregory): Jeśli chcecie znów przyłączyć się do sesyji (gorąco zachęcam), odezwijcie się do mnie na gadu, lub na forum.
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam sesja sie podoba:) czekam na cd:)

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwagi?? mam pełno uwag. Scenariusz jest jakąś historią starego pijaczyny , który siedzy w karczmie , w Parravon i próbuje wyłudzić kilka miedziaków od przyjezdnych co go jeszcze nie znają. Narracja na poziomie jednego z moich krwiopuszczy opowiadających jak to wyrżneli całą armie innego boga chaosu za jednym oblizaniem miecza. Świat wykreowany: zimno i pada ,zimno i pada... jakbym nie był z północy to by mi pantalony do zadka przymarzły na stałe. Poziom rozwoju intelekualnego u mnie spada przez ten badziew. Gdzie te intrygi chaosu , zagadki i niewyjaśnione tajemnice w stylu : kto pił z mojego kielicha zanim wziąłem go w ręke dziś o poranku?? lub czy moja ulubiona niewolnica Slanesha złapana żywcem na ... sprawy intymne odłóżmy na potem... jest winna czy niewinna lol . Tak ogólnie ta sesja jest zapyziała , pełna bzdur i paradoxu. Moi współtowarzysze podróży których chciałbym nawrócić na prawdziwą wiare topnieją jakbyśmy wędrowali przez jaskinie gór szarych a nie zasypane śniegiem niekończące się pola Północy, bliskiej ale północy.
Podoba mi się więc będę grał dalej Twisted Evil Tylko utrzymaj frekwencje graczy.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Blackswordsman się wypowiedział, to i ja dorzucę trzy grosze.

Dotąd sesja jest dobra, ale-żałuję że pojechałem swoją postacią na tą imprezę w góry. Wymęczyłeś mnie (i zapewne nie tylko mnie) nią, gdyż była jednostajna. Ale fakt faktem-końcówka była ciekawsza, albo ten motyw z widmami-też dobry.

Jednak prowadzenie twoje, Jaracz, ma jedną mocną wadę która mnie odpycha-konserwatyzm. Widać że nie cierpisz jak ktoś z własną inicjatywą stara się wybić z tłumu graczy. Nie tolerujesz niezdecydowania, rozterek, wątpliwości ani zdrady u postaci graczy. Fakt-prowadziłem mojego klechę jak pijany, ale niekiedy aż mnie odpychała twoja reakcja na to. Ciekaw jestem co by było jakbym grał-u ciebie nie daj Bóg-Chaosytą albo innym śmieciem.

Myślę że będę grał dalej ale muszę się zastanowić nad ciekawą, raczej bezprecedensową postacią, gdyż niestety-ja nie potrafię grać zwykłymi frajerami. Takie życie niestety, Fratus ma te same upodobania. A nasze przyzwyczajenia co do sesji wzajemnie się wykluczają. Ale, może będzie lepiej.

Umówmy się tak-zagram kimś innym i postaram się być stały w jej przekonaniach, ale ty również idź na kompromis.
Aidan
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z chęcią się zapisze Smile Jaracz pisałem ci na gg,a ty mi nie odpisałeś Razz

,,wiele jest za mną i jeszcze sporo przede mną''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie jeśli jest jeszcze miejsce to się pisze na to Wink zakładając, że krasnoludy są mile widziane Wink (tak jestem rasistą Razz gram wyłacznie krasnoludami Very Happy )
Dragomir
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym dołączył. Tylko pytanie: kiedy start, bo chyba nie doczytałem. Muszę sobie historyję postaci spisać.

Jaracz: Jesteś pewien, że to Twój numer gg? Bo nie znalazło nikogo z takim numerem... Jak tu zajrzysz, napisz od razu czego oczekujesz od nowej postaci. (rasa, poziom rozwinięcia, profesja, charakter). Ew. napisz do mnie GG 6540263
Powrót do góry
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ey czy ja też mogłbym jeszcze dołączyć ?

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój drogi .......

Moim skromnym zdaniem ta sesja była niczym wyjęta z jakiejś księgi..... Tylko bohaterowie sie pozmieniali a co miało sie stać to sie stało .... Niestety nie dałeś sie graczom wykazać.... Ja się czułem jak piąte koło u wozu ... Uwielbiam postać mojego pirata ale nie mogłem w ogóle rozwinąć skrzydeł czy to w kwestii odgrywania czy mojej profesji jedynie sam sobie urozmaicałem grę własną psychologią postaci..... Moim zdaniem takie przygody są błędne..... Wyglądało to jakbyś przeczytał jakąś książkę i ustalił sobie: ten to główny bohater, ten tu sie przyda, a reszta będzie robiła sztuczny tłum! Znam twoje upodobania co do "normalności" postaci i starałem się wybrać do tej sesji najzwyklejszą postać jaką miałem ..... Jednak moje posty mogły się ograniczyć do :

Atakuje go.....

Chętnie zagram w następnym rozdziale i mam nadzieje ze weźmiesz nasze rady do serca bo nie chce znowu być sztucznym tłumem a tym bardziej BOHATEREM tej książki......

Pozdrawiam.
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za uwagi. Z niektórymi się co prawda moje ego nie zgadza... ale postaram się wziąć pod uwagę wszystkie wasze wątpliwości.
Teraz będzie część mniej heroiczna, bardziej poświęcona problemom władzy i wpływów... mam nadzieję poruszyć sprawy społeczne... a i intrygi dworskie chyba nie będą rzadkością. Przewiduję dla was więcej wolności w podejmowaniu decyzji. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jak wyjdzie? Zobaczymy.

Co do sprawy nowego naboru. Zgłaszajcie się do mnie na gadu, PW albo piszcie mejle. Nie chcę żebyście zamieszczali swoje postacie na forum. Od nowych graczy oczekuję też elementarnej wiedzy o kraju (Norska - dla tych to jeszcze nie wiedzą), w którym przyjdzie im spędzić kilkadziesiąt... kilkaset (chyba mała przesada?) najbliższych postów. Poszukajcie, poczytajcie. Im więcej tym lepiej.
Powrót do góry
Hest
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zostaję... cierpię na chroniczny brak czasu ale postaram się jakoś uczestniczyć w sesji w miarę możliwości (w sumie matura dobiega końca więc może i czasu będzie więcej:P) Ja też liczę na trochę więcej swobody i możliwości wykazania się:)
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to żebym kogoś pośpieszał... ale chciałbym delikatnie wspomnieć, że CZEKAM NA POSTACIE!

Widać druga cześć trochę się opóźni...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wichry Północy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: