Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Demony , czy kiedyś jakiegoś spotkaliście ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez 23 lata mieszkałem z demonem - moja mama, a ona jest starszniejsza niez horda krwiopuszczy

Chcialem jako gosc ale nie dalo rady - sry...musialem

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
legiondclxvi
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejsze demony moi gracze spotykali kilkakrotnie, za każdym razem kończyło się bijatyką oczywiście i za każdym razem walka była długa, a szale przechylały się kilkakrotnie.

Natomiast Wielkiego Demona (mojego projektu z reszta, nie był to żaden podręcznikowy Bloodthirster, czy coś) moi gracze spotkali tylko raz i zostali zmuszeni do zawarcia z nim paktu, z którego ostatecznie, mimo wielu wątpliwości się wywiązali. Tamten scenariusz uważam za najlepszy, jaki w życiu stworzyłem, gracze wspominaja go jako najbardziej ponury, dołujący, niejednoznaczny i 'jesienno-gawędowy' (zainteresowani wiedza o co chodzi).

Wielkie Demony to nie przeciwnicy dla Graczy, sa o istoty tak poteżne i pozostające poza sfera rozumienia śmiertelników, że jesli taka istota wystapi w grze, to Gracze mogą byc co najwyżej marionetkami w jej rękach.
Still my flames are in hunger
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bloondy

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moich sejach razem z kumplem spotkaliśmy krwiopuszcze..raczej nie miłe spotkanie..Było nas tylko dwóch a ich bodajże 10..więć przygoda raczej krótka..Ale fajnie się biegło..Po jakimś czasie gry fajnie by było wyruszyć na wojne z chaosem..(Samobójstwo).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: