Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegięcia pały w WH.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak często spotykacie się z przegięciami?
Często
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest WH to ja jestem dziadek mróz. To chyba największe przegięcie o jakim słyszałem. 10000 pd?? Tyle to ja nigdy w życiu nie widziałem. No dobra czteroosobowa drużyna tyle uzbierała razem po ponad dwóch latach grania. Zawsze wiedziałem , że największe kosmosy dzieci odstwiają. Ja rozumiem heroic ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Trzy smoki?? Ja w życiu na sesji jednego widziałem. Jednego z daleka, nawet nie zbliżyłem się na 100m , no może 100 było ale nie bliżej. A pół godziny to jeden lepszy opis miejsca zajmuje a nie sesja. Pół godziny można u mnie z kilkoma orkami walczyć. Dzieci zmiłujcie się nad nami. Rolling Eyes Ja rozumiem że wyobraźnia ale jaka z tego jest zabawa. Raz może dwa razy a potem wszystko jest nudne, wszystko za małe , za słabe , za tanie. Nawet jak ja wymyśliłem system autorski to był trudny jak cholera, chociaż mnie wydawał się prosty. Ale było realistycznie.A podobno uchodze za człowieka , który "przepakowuje". Ludzie jakieś ograniczenia muszą być.!! Exclamation

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, ja tego nie widziałem. Znam to tylko z opowieści, ale jestem w stanie w to uwierzyć. Niektórzy (zwłaszcza młodzi) potrafią takie rzeczy wymyślić, że... Przykładowo:

Kiedyś prowadził nam młody MG. Postanowił najwidoczniej urozmaicić grę, gdyż Stary Świat został najechany (a może naleciany) przez Drapieżników (Predatorów, jak kto woli). Zdobyliśmy ich uznanie i obdarowali nas na koniec swoimi super zabawkami. Co ty na to Black?
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze można znieść z zaciśniętymi zębami, jeśli przyjąć , że można ich było uznać za Slaanów. No i oczywiście gracze nie powinni wiedzieć jak tych darów używać. Na początek może by ktoś zginął próbując. To jeszcze da się przełknąć. Osobiście wcisnąłem Predatora w mój autorski system przyszłościowy. Zastanawia mnie tylko jak wy zdobyliście ich uznanie. Powinni was zarżnąć jak bydło. Ale mniejsza o to może mieliście potężnego maga.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kumpel zaprosil mnie na sesje ze swoimi kumplami,a że dawno nie gralem jako BG to wziąłem moja postac i ruszylem. Grajac trafilismy do lasu gdzie byli mroczni druidzi a ze zdeptano kwiatka a drwale wycinali las ci postanowili nas ubic. Kumpel grajacy krasnoludem cisnal w druida z odleglosci kilku metrów dwoma toporami. Rzuty mu wyszly ale........druid zrobil uniki!!Tego nie widzialem jeszcze. Po prostu ominął jak gdyby nic dwa topory (nie toporki do rzucania). Spoko druid bedacy neo i brucem lee w jednym

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz to nie jest jeszcze takie straszne. Magia druidyczna i takie inne. Poza tym druidowi może wypadło 01 na unik. Wtedy nie ma się co dziwić. Poza tym dużego topora łatwiej uniknąć niż toporka do rzucania.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo to, żę ktoś rzusa toporem to zakrawa na przegięcie. Ludzie to nie jest Władca pierś ceni Pitera Dżeksona, tu nie ma le'golasa który nabija orki na strzałę a póżniej nią strzela i zabija 20 na raz, albo zjeżdża po schodach na tarczy jednocześnie strzelając... 10000 pdków... ludzie nie macie umiaru?... sesja pół godziny? ja czasami idę tyle na sesje (np. do blacka)....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz gdy grałem u qmpla ten wymyślił nam ciekawą historyjke.

Wstaje rano z moim kompanem krasnoludem, patrzymy - nie ma broni (miecza dwuręcznego, topora, miecza itp). Wychodzimy z namiotu, rozglądamy się. Nagle usłyszeliśmy jakis szelest. Patrzymy - a tam rycerz spada z drzewa z TRZEMA NIEDŹWIEDZIAMI W RĘKACH. W niedźwiedzie były powbijane nasze bronie...

Albo inna sesja, był taki jeden motyw, że aby się uchronić przed wampirami trzeba było mieć przy sobie magiczny, świecący kamień z którego był zrobiony most na rzece... Laughing

Jak sobie jakąś zbite przypomne to napisze. Very Happy
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... a spróbujcie pobić przegięcie, które zrobił MG na jednej z moich pierwszych sesji: po kilku przeszkodach i trupach przeciwników zdobyłem zwój (akurat grałem magiem). Niebyłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że bylo tam zapisane zaklecie na przywołanie SMOKA... co też zrobiłem Twisted Evil i okazało się, żę smok był całkowicie posłuszny... Jak to mówią: bierz jak dają Very Happy
Powrót do góry
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobije to twoje przegięcie:

Przegięciem są nooby, które wyrywają sobie strzały z nóg i innych kończyn, szarżujące z dna jaru w celu dotarcia do grupy goblinów, która ich atakuje, przegięciem są ci, którzy chcą zagrac elfami - konicznie - napakowanymi i o czerwonych oczach! N00BY - to jest przegięcie!!! Gram od 6 lat i trafia mnie, gdy słyszę deklarację typu - to ja se tą stzrałę wyrywam, albo: "biegne dalej (noga złamana)"!!!

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo gdy na początku gry gracz w karcie postaci wpisuje sobie "Kolor włosów: niebieski". Oczywiście ma to być kolor naturalny a nie farbowany. Widzieliście kogoś kto ma naturalne niebieskie włosy?

Albo mój kumpel jak mistrzował zrobił inteligentnego trolla (niezwykłe!), który nawet potrafił normalnie konwersować i miał conajmniej 7 metrów wzrostu.

Albo goblina co ma 9 ataków...
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czesto spotykam sie z przegieciami szczegolnie u niedoswiadczonych graczy ktorzy uwazaj ze sa neipokonani ^^
legiondclxvi
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z najwikszym przegiciem to ja si obecnie stykam - MG daB naszemu dru|ynowemu elfowi miecz w którym uwiziona jest dusza pot|nego elfiego maga. Miecz potrafi normalnie rozmawiac ze swym dzier|ycielem, wykrywa magie na odleglosc i w dodatku strzela blyskawicami.

Podobno ten miecz ma jakies wady, ale na razie sie nie ujawnily...

To pasuje do He - Mana, a nie Warhammera!
Still my flames are in hunger
Powrót do góry
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzimisce napisał:
Samo to, żę ktoś rzusa toporem to zakrawa na przegięcie. Ludzie to nie jest Władca pierś ceni Pitera Dżeksona, tu nie ma le'golasa który nabija orki na strzałę a póżniej nią strzela i zabija 20 na raz, albo zjeżdża po schodach na tarczy jednocześnie strzelając... 10000 pdków... ludzie nie macie umiaru?... sesja pół godziny? ja czasami idę tyle na sesje (np. do blacka)....

Ja widzę, że moja opowieść odbija się tu szerokim echem. Chcę zauważyć, że nie powinno się mylić "przegięć pały" z rzeczami niezwykłymi. Akurat w ten unik przed toporami jestem w stanie uwierzyć (właśnie to 01 na kostkach). Każdy MG na pewno miał nie raz taką sytuację, że kostka kazała powiedzieć coś głupiego i tylko logika zabraniała.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... Co do niebieskich włosów to był taki jeden co miał je chyba naturalne. Zwany był chyba "Astral", miał stalową pałę i był z jakiegoś hentaia... Ahem! Nie żebym oglądał czy coś, moi ześwirowani kumple mi mówili. A że pierwsza postać jaką kiedykolwiek zrobił nasz kumpel właśnie nazywał się Astral to się z niego śmialiśmy ostro... Very Happy

Wracając do tematu: ja czasem sram po gaciach jak podczas bitwy wyskoczy mi tu jakiś Bohater Chaosu z minimum 70 WW, nie mówiąc już o 5 Pancerza i 7 Wt. 6 Siły (mało!), Silny cios i dwuręczna broń. No i oczywiście minimum 30 Żw. No cóż, uroki drugiej edycji. Ale jest zajebiście bo kogokolwiek byśmy nie spotkali, zawsze legnie trupem w kałuży krwi, poćwiartowany, obojętnie kim jest. Rozwaliliśmy łącznie: dwa giganty, dużo Krasnoludów Chaosu i Khorników, różnego rodzaju bandziorów i sekciarzy, trzech napakowanych Bohaterów Chaosu, sporo nieumarłych, nekrusa, wampira...

Ale według mnie największe przegięcie to losowanie statystyk elfa. I same statystyki.

Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie. Autorzy systemu "przegięli pałę". Zrobili ze "szpidżastego" berserkera już na starcie, co skłania dzieci do grania elfem jak człowiekiem. Inne przegięcie to "Cienie nad Boegenhafen". No, można przyzwać samego Tzeentha. To jest chyba przegięcie?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: