Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak odgrywac kusicielke?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mucka
Gość

PostWysłany: Sob Sie 20, 2005 15:21    Temat postu: Jak odgrywac kusicielke? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zagrałam sobie posacia ktora uwodzi panow a potem ich okrada Smile
Lecz nie umiem odgrywac dobrze kobiety ktoora ma zaczepic faceta w karczmie czy moglby mi ktos dac jakies rady?? zwroty...?
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest typowe pytanie do kobiecej części graczy. Arieno może oświecisz Mucke. Wink Ja powien tak: To wszystko zależy. Nie ma jakiejś złotej rady na odgrywanie kobiety a tym bardziej kusicielki, poza tym uważam odgrywanie kobiet za bardzo trudne, szczególnie jakichś n-peców lub Bg. Kobieta inaczej się zachowa w zależności od sytuacji, od osoby z którą ma "rozmawiać" , od jej humoru, samopoczucia itd itp. Niektórzy mówią że dobrze idzie mi odgrywanie kobiet:) niby się z tym zgodze. Ale nie myśle jakoś nad tym jak się powinna zachować w danym momencie postać kobieca tylko od razu działam. Jedyna rada jaką mogę ci dać to taka : wykorzystuj wszystkie zmysły swojej postaci i postaci którą chcesz "kusić". Myślę, że prawdziwa Laughing (ale to zabrzmiało) kobieta powie ci coś podobnego:)

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego gdzie chcesz poderwać jakiekoś "samca". Najprościej jest chyba w karczmie. Dostrzegasz swoją ofiarę, zamawiasz sobie kieliszek wina i podchodzisz do jego stolika. Słodko się uśmiechasz i spoglądasz na niego i pytasz się niewinnie, czy możesz się dosiąść. Jeśli Ci na to zezwoli, wówczas siadasz i zaczynasz powoli i uwodzicielsko pić wino, które zamówiłaś. Przedstawiasz się mężczyźnie i zagadujesz. Coś w stylu : Cóż pan porabia w karczmie, tak sam ? Dopijasz wino słuchając jego wypowiedzi. Najlepiej będzie jak założysz na tę okazję ładną sukienkę pokreślającą Twoją figurę i z Nie małym dekoltem. Pijąc wino trzymaj obie ręce na stole, ponieważ będzie to bardziej odsłaniać Twój dekolt. Przy rozmowie baw się kosmykami włosów, np. owijając sobie wokół palca i spoglądaj się cały czas prosto w jego oczy. Uśmiechaj się słodko i udawaj niewinną. Jeśli zaproponuje Ci wino, zgudź się. Jeśli początek rozmowy będzie dobry, wówczas rozmowa sama się rozwinie. Sukienki ubieraj najlepiej w jakiś pastelowych kolorach, bo nie będę odstraszać. Innym razem możesz poprostu siąść sama przy stoliku i zamówić wino. Rozejrzeć się po karczmie, wsłuchać się w grającą przez grajków, muzykę. Spoglądać co jakiś czas na mężczyznę, którego sobie upatrzyłaś, tak niby przypadkiem. Jeśli wasze spojrzenia się spotkają, wówczas uśmiechnij się i weź do ust mały łyk wina. Wzdychaj co jakiś czas, jakbyś czuła się samotna, a zaraz potym bierz kolejny łyk wina. Takie zachowanie może zwabić mężczyznę do Ciebie i wówczas on bedzie zapewne chciał się do Ciebie dosiąść. Jeśli jest możliwość to wybieraj sobie ofiary, które siedzą samotnie, ponieważ wyrwanie mężczyzny z grupy kolegów jest znacznie trudniejsze. Jeśli będzie trzeba to możesz się skontaktować ze mną przez GG.
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i cala Ariena. Ciekawy jestem, gdzie sie tego nauczylas ? A moze to te wszystkie sesje, na ktorych Twoje postaci byly gwalcone, porywane i gwalcone. Mowielem juz o gwalceniu ??? Tak czy inaczej ostra byla jazda Laughing

Osobiscie nie mam pojecia w jaki sposob najlepiej odegrac kusicielke. Kiedy zas czytalem wypowiedz Arieny .... no coz, prawie mnie uwiodla Laughing

Arieno: studiowalas psychologie, czy moze to LATA PRAKTYKI ???

Pozdrawiam.
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy, że wyćwiczyłam się na sesjach, gdy uwodziłam na różne sposoby wielu mężczyzn...Razz I czemu przypinacie mi ciągle łapkę rozpustnicy....??<tzn.wszyscy ,z którymi grałam lub gram w realu.>Ja po prostu jestem świadoma jak mniej więcej w tych czasach się działo...i bawię się na różne sposoby... Very Happy Inni mordują, rabują, a ja po prostu uwodzę Twisted Evil i muszę przyznać, że bardzo to lubię. Nie wstydzę się, że moje postacie były z tyloma mężczyznami.....a nawet z kobietą w łóżku...to powód do dumy, bo nie łatwo jest uwieść :wink:Jeśli chodzi zaś o gwałt to z tego co pamiętam jedna z mych postaci została zgwałcona u Ciebie na sesji, jedna u Tzimisce <jak zaczynałam grać.> no i jedna u Blacka....
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną postać prawie ci zgwałcił ten mroczny elf na mojej sesji GG. Very Happy
Jak on miał na imię, zanim zdechł? Ach, nie pamiętam.

Ale z tego co widzę masz ciekawe podejście do "gry". Podoba mi się to, lubię zmiany. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tak, wyznaję Tzeentcha. Twisted Evil
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym chciał się wtrącać i jakiegoś offtopa robić ale Ariena u mnie na sesji też miała malutką przygodę w dziwnej karczmie... A potem z równie dziwnym elfem... Dziwnie zbiegi okoliczności Wink
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Valdis, Xsary i cała reszta tych co napisali o gwałtach i ci co chcieli by napisać. Jak jeszcze jakieś zejście z tematu zobacze to sami doświadczyćie gwałtu. Załóżcie sobiue temat kurde kto kogo zgwałcił!! Koniec komunikatu. Dziękuję za uwagę. TEMAT BRZMI : JAK ODGRYWAĆ KUSICIELKĘ.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: