Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekleństwo Wzgórz Hager - TOM 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Przekleństwo Wzgórz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot to! Ciekawe co on tam zobaczył? Może to jakieś następne ścierwo?! Muszę natychmiast tam się udać i sprawdzić co się tam dzieje. Więc czym prędzej biegnę w stronę mego towarzysza. Wspinam się jedym słowem pospiesznie.

Ostatnio zmieniony przez Xsary dnia Pią Lis 25, 2005 20:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie wiem jak ty Grot ale nie jestem śpiący, nie mam zamiaru dzisiaj spać. Kiedy zapadnie już całkowity zmrok zatrzymamy się na jakieś dwie klepsydry, żeby odzyskać siły, znaleźć coś do jedzenia, wode jeszcze mam ale źródło też się przyda. Dobrze , że znamy drogę szybciej wrócimy.
<Spoglądam na Lilian i patrze czy spi. Jeśli będzie ją bolało to podaje jej to lekarstwo co mi Hakkard dał. Spoglądam na las, nasłuchuje czy jest cichy, a może słychać ptaki , wodę. Zastanawiam się czy ci dwaj co zostali dadzą sobie radę. >

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrzę na niego ze zdziwieniem. Uśmiecham się ponuro. Podchodzę powoli.>

- Wiesz jaki los cię czeka. Zanim umrzesz, powiedz mi co zamieszkuje ten kompleks. Jaka bestia, która swą obecnością wywołała nawałnicę plotek... bo wiedz, że nie przybyłem tu po złoto, ani w szlachetnej misji zwalczania choasu... Bestia...

<Idąc szoruję końcem włóczni po ziemi. Zatrzymuję się kilka metrów przed nim>
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filo

Wdrapujesz się na skałę słysząc ostatnie słowa Hakkarda. Gdy wychylasz głowę za krawędź urwiska widzisz jak rozmawia z czarnoksiężnikiem siedzącym pod jednym z krzewów i palącym fajkę.

Hakkard stoi obok niego trzymając w ręku swoją krótką włócznię i pozornie niedbale opierając ją o ziemię.

Podchodząc słyszysz trwającą dalej rozmowę:

--------------------------------------------------------------------------------------

Hakkard

Zatrzymujesz się kilka metrów przed czarownikiem i pytasz go o bestię..

On spogląda na Ciebie i wypuszczając kłąb dymu odpowiada..

- Zaiste mieszka tam bestia, jeśli można ją tak nazwać.. Powiedz mi.. jaki ja mam interes w tym, że Ci o bestii opowiem, skoro ty i tak mnie.. zabijesz?

Ostatnie słowo "zabijesz" wypowiada z lekkim lekceważeniem. Być może to tylko gra, a być może naprawdę nie obawia się śmierci.. Tego nie wiesz..

Spogląda Ci przez ramię i zauważa nadchodzącego Fila. Potem znów przenosi spojrzenie na Ciebie, patrząc wyczekująco...

--------------------------------------------------------------------------------------

Gatz, Grot, Lilian

Zapada zmierzch...

Okolica przestaje być tak przyjazna jak za dnia...
Wicher wyje pomiędzy załomami urwisk i wąwozów, szarpie liście na drzewach i te leżące na ziemi. Powykręcane konary cały czas sprawiaja wrażenie jakby były czymś innym..

---<-->---

Przekraczacie most - nie wiadomo ile już zasu minęło - straciliście jego poczucie - wiecie, że jest już środek nocy - niebo zachmurzone - gwiazd nie widać.

Lilian śpi po dawce narkotyku zaamplikowanej przez Gatza.

We dwóch niesiecie ją na noszach ciemną drogą, na której ledwie widać zarysy szlaku..

Nagle robi się dużo jaśniej.. Spoglądacie w niebo..

Chwilowe przejaśnienie odsłoniło księżyc.. Jest w pełni.. Gdzieś w oddali rozlega się upiorne wilcze wycie, gdzieś dalej odpowiada mu kolejne i kolejne...

Spoglądacie po sobie.. Coś ruszyło się w krzakach po prawej stronie drogi.. Szarpnęło się i znieruchomiało..

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrapuję się na skałe. Widząc czarnoksiężnika ogarnia mnie niepokój, jednak nie reaguje. Stoję i przysłuchuje się ich rozmowie. Mam nadzieje że to nie żaden spisek.
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nie oglądam się na podchodzącego elfa. Kontynuuję rozmowę>

- Twoja śmierć może być przyjemna... możesz także uniknąć śmierci. To zależy od tego co powiesz... Nie zależy ci chyba na bestii. Kompleksu broniłeś w imię czegoś wynioślejszego. Bestia to zapewne kolejny strażnik. Tobie to i tak na nic. Dla ciebie jest teraz ważne jak i czy wogóle umrzesz... Zatem?
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zatrzymujemy się. Kładziemy Lilian na nosidłach ostrożnie na ziemię. Opieram dłoń o rękojmie miecza. Szepcze do Grota:>
-Masz lepszy wzrok w ciemności, widzisz tam coś w tych krzakach ?? Może da sie to zjeść?? Spróbujesz to złapać czy ja mam to zrobić.? Musimy pamiętać , żeby się nie rozdzielać zbytnio. Więc bieganie za zwierzyną po lesie w pojedynke odpada. No i jeden musi cały czas pilnować elfki.
<Patrzę na Lilian z troską ,potem jeszcze na krzaki. Tu sie zatrzymamy na jakis czas. Uzbieramy kilka gałęzi rozpalimy ogień i odpoczniemy. Może jaka woda jest w pobliżu.>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilian, Gatz, Grot

Postawiliście nosze z Lilian na ziemi.. Śpi bardzo niespokojnie.. Cały czas się wierci, przez co utrudnia wam niesienie...

Coś co poruszyło się w krzakach znieruchomiało i ruch ten już się nie powtórzył.. Być może już uciekło..

Grot - krasnoludy widzą dobrze w ciemnosci - ale zwykle lepiej w jaskiniach, niz na powierzchni. Teraz gdy księżyc będący w pełni jest odsłonięty nie widzisz znacznie lepiej od Gatza - wasze zmysły są na tym samym poziomie.. Byłoby lepiej gdyby ponownie przysłoniły go chmury...

Gatz - dosłownie chwile wcześniej przekroczyliscie most - ten na którym wymalowana była krwawa linia i na słupach wisiały czerepy - teraz jak wracaliscie już ich nie zauważyliście - a może byliscie aż tak pochłonięci marszem...

Wilcze wycie gdzieś w oddali ustało.. Znów rozlega się cykanie nocnych świerszczy i bzyczenie leśnych owadów.. W lesie ze ściółki podrywają się pojedyńcze świetliki...

-------------------------------------------------------------------------------------

Hakkard, Filo

Filo podchodząc do rozmawiających stajesz z boku z zamiarem przysłuchiwania się rozmowie..

Czarnoksiężnik kontynuuje:

- Chyba nie mówisz poważnie.. <Spogląda na Ciebie z lekkim niedowierzaniem> Ty napradę nie przyszedłeś tutaj szukać skarbów? Chodzi ci o bestię?

Przerywa na chwilę i rozgląda się dookoła, potem chwyta się pod brodę i spogląda na Ciebie..

- Chcesz się z nią zmierzyć?.. Tak! - ty chcesz sie z nią zmierzyć! - ty przyszedłeś tutaj szukając wyzwania - wiedz, że dobrze trafiłeś!

Usmiecha się paskudnie..

- Ale spóźniłeś się.. Z każdą chwila bestia rośnie w siłę.. Każda ofiara w jej imieniu zwiększa jej moc.. A im ofiara potężniejsza, tym bestia staje się silniejsza..

Czarnoksiężnik powoli wstaje..

- Ja także jestem ofiarą.. Zabij mnie jeśli chcesz, ale wiedz, że każda pomniejsza wygrana oddala Cię od ostatecznego zwycięstwa..

Czarnoksiężnik lekko odwraca się w stronę pobojowiska..

- Tyle istnień dziś poświęciło swe istnienie, aby stać się jej częścią..

Odraca się spowrotem ku wam..

- Ale tylko ja jestem na tyle potężny by nią pokierować!... <krzyczy> Tylko JA! I to tylko kwestia czasu, kiedy się z nią złącze - więc jeśli chcesz przyśpieszyć ten proces - zabij mnie! Wiedz, że jeśli tego nie zrobisz to ja zabiję Was!

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Uśmiecham się krzywo. Podrywam włócznię z ziemii i wbijam ją w pierś maga>

- Zatem powiedz jej, że po nią idę...

<Wyrywam włócznię. Patrzę jeszcze chwilę na starca>

- Słyszałeś elfie. Bestia jest silna. Rytuały... ofiary... jest na pewno związana z wiatrami chaosu. Zatem magia. Jest bardzo niebezpieczna elfie... i teraz mocno żałuję, że puściłem rycerza i krasnala w drogę powrotną...

<`Trzeba było zabić elfkę. Mógłbym spróbować skontaktować się z Duvanem, ale raczej się nie uda. Ale trzeba spróbować`>
<Odwracam się do elfa>
- Przypilnujesz mnie przez dziesięć minut? Muszę się przespać...
Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Budzę się z niespokojnego snu i spoglądam na Gatza, a chwilę później Grota trochę nieprzytomnym wzrokiem. Uśmiecham się do niego i mówię.>

-Wiesz co Grocie? Kocham Cię...bo jesteś mi jak ojciec i jestem szczęśliwa. <Spoglądam na Gatza.> A Ty jesteś taki słodki i kochany. Co ja bez Ciebie zrobię? Ładny dzisiaj mamy dzień taki pochmurny i jak pięknie coś gra. Czuję się tak lekko i błogo jak jeszcze nigdy. Schudłam Gatzie? Czy dobrze wyglądam? Tak mi dobrze, że chciałabym potańczyć. Co Ty na to? <Uśmiecham się do nich jeszcze raz.>
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrze na Lilian. Sciągam hełm i klękam przy niej uśmiechajac się, ale w głębi martwie się jak cholera>
-Tak ,wyglądasz świetnie moja droga przyjaciółko. Ty też jesteś kochana ale nie możemy tańczyć bo...<Przełykam ciężko śline> ... ponieważ to jest nieodpowiednie miejsce i czas , a my z Grotem jesteśmy zmęczeni. Twoje nogi też są zmęczone. Tyle biegałaś i spacerowałaś , że teraz się zbuntowały i chcą odpocząć.
<Na Morra co za kłamstwa, ale to dla jej dobra.>
-Więc musisz sobie poleżeć niestety..
-Grot - jeśli możesz poszukaj jakiegoś jedzenia i źródła, a ja zostanę z Lilian. Chyba, że chcesz żebym to ja poszedł , a ty jej przypilnujesz??

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wytęrzam wzroki i kiedy dochodze do wniosku, że i tak nic nie zobacze spoglądam w kiedunku budzącej się Lilian a potem Gatza>

-Wybacz przyjacielu ale przez ten cholerny księrzyc nic nie widze.

<kiedy słysze prośbę gatza odpowiadam na nią twierdząco po czym ide na poszukiwanie jedzenia i jakiegoś źródła, ale staram się nie odejśc zbyt daleko żeby się nie zgubić>
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Przekleństwo Wzgórz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109
Strona 109 z 109

Skocz do: