Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wiara, nadzieja, naiwnośc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wiara, nadzieja, naiwność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beherit
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że jazda koniem to nie mój żywioł próbuje naśladować ruchy towarzysza
-No to ruszajmy, prowadź
i ruszam próbując się nie zgubić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mozliwe ze armia ta wlasnie wyrusza pustoszyc Bretonie, a wy chcecie czekac. To bezduszne dbanie o wlasna skóre i sakiewke. Chcecie dzialac dopiero kiedy zycie straci wielu niewinnych ludzi. Chyba sie co do was pomyliłem. Wybaczcie ale ja nie potrafie czekac z zalożonymi rękami. Z wami czy bez was, rusze do tego zamku i zniszcze tyle ile potrafie, lub na ile mi zycia wystarczy. To jednak dopiero za chwile.

<Rozgladam sie szybko za jakas kryjówka dzieki ktorej nie bedzie mnie widac z drogi. Czekam w niej dopuki nie minie nas tych dwuch jezdzcow czy tez cala ta armia.>
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu każdy mag to nadęty głupiec??..

- czekaj Konradzie, zaraz wróce, trzeba przemówić temu głupcowi do rozumu!

ide za Hermanem kiedy już go znajduje łapie go za ubranie potrząsam nim i mówie:

- Głupcze! Chcesz ginąć skoro mozesz zrobić jeszcze wiele? Samotnie w zamku czeka cię smierć! NIC wiecej! I kurwa krew mnie zalewa kiedy widze takich jak ty! Wielkie kurwa ideały a potem trzeba im grób kopać pod pierwszym lepszym płotem lub kamieniem! Wiesz czemu?? Bo nie myślą i kurwa lezą w siedliszcze zła bez przygotowania! puszczam go i mówie odchodząc Jestem zabójcą i szukam śmierć w godnej walce, ale to nie oznacza, że pcham dupe w miejsca gdzie tafie na zło które mnie spęta, podda torturom i zhańbi! Twoje życie nic dla mnie nie znaczy, rób co chcesz głupcze, ale pamietaj prawdziwy wojownik umiera z godnością! Jeden mag mniej, lepiej dla tego swiata, skoro i tak myśleć nie potraficie! tfu... odchodze nie odwracając się do niego i zastanawiam się jaka będzie jego reakcja...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrze ze smutkiem za odchodzącym zabójcą.>

-Przykro mi mości krasnoludzie, że potrafisz myśleć tylko o swoim przetrwaniu czy też chwale, a życie tych którzy zostaną zasieczeni przez te kościotrupy nic Cie nie obchodzi. Wybacz, ja nie potrafie wykazać się taką potworną obojętnością, i jeśli chcesz nazywaj to głupotą.

<Szukam dalej jakiejś małej jaskini>
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tego się mogłem spodziewać....ide dalej w strone gdzie powinien czekac Konrad nie zatrzymując sie mówie

- Dobrze więc skoro magowie pragną śmierci nie bedzimy im przeszkadzać, chodźmy z tąd..tylko gdzie się Arkham podział... kolejny mag-łazik obrońca niewinnych?? Żałosne! Chodź druhu znajdziemy jakąś kryjówkę, poczekamy aż przejdą i pójdzimy ich śladem, pokarzemy im jak walczą prawdziwi wojownicy! Za kilka dni robie wypad do ich obozu, pójdziesz ze mną?
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Głupcy zawsze się znajdą. Może im chociaż napędzą stracha i natłuczą ścierwa. Odejdźmy stąd czym prędzej. Co do obozu-zgoda, byle tylko nie pomrzeć za szybko i za łatwo. Jeśli już chcesz umrzeć Pogromco, to na polu walnej bitwy, nie w walce z podrzędnymi trupami, jeno z mocarnym wrogiem. Pójdzmy więc...

Idę z Cranmerem, staram się ukrywać i wypatrywać ewentualnego zagrożenia. Staram się przyjrzeć jeźdźcom.
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko zobaczę że nikogo niema prócz szkieletów podążam dalej ku bramie jeśli jest otwarta wchodzę jeśli nie i to zauważę odchodzę gdzieś tak aby nie było mnie widać
-Szeptem Wiem że mnie słyszysz przyszedłem bo chciałeś a teraz gadaj poco i najlepiej zabierz mnie stąd bo nie chcę być zauważony
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ISMAEL, BEHERIT

Spinacie konie i ruszacie ku strażnicom i faktorii. Przejeżdżacie obok szkieletów, które rozstępują się przed Wami. W chwilę później brama zamyka się. Jedziecie kilkadziesiąt minut wjeżdżając na szerszy trakt. Kiedy mijacie zakręt Waszym oczom ukazuje się potężny troll stojący nad jakąś pokiereszowaną osobą i wcina jego wnętrzności. Wierzchowce wpadają w popłoch, jeden z nich rży. Troll wstaje, bierze ogromny konar drzewa i potężnie ryczy...

ARKHAM

Podkradasz się blisko zamku i kiedy tylko jeźdźcy oddalają się trochę od budynku biegiem ruszasz ku bramie mijając jak gdyby zahipnotyzowane szkielety. Brak Ci kilkadziesiąt metrów żeby znaleźć się we wnętrzu twierdzy, kiedy nagle brama zaczyna się zamykać. Pędzisz ile sił w nogach, ale dobiegasz już do zamkniętych wrót. Nagle szkielety ożywają i z obnażonym orężem ruszają ku Tobie...

CRANMER, KONRAD, HERMAN

Herman po kilku chwilach poszukiwań znajduje niewielką jaskinię. Cranmerowi niestety nie udaje się znaleźć żadnej bezpiecznej kryjówki. "Może i mag jest żałosny - myślisz - ale kryjówkę znalazł. Zawsze to bezpieczniej ukryć się w jaskini niż za jakąś skałą". Już zamierzasz razem z Konradem udać się w stronę jaskini, która ukryła się przed Waszym wzrokiem, kiedy potężny ryk przetacza się przez góry. Ryk trolla. A Arkhama znów gdzieś się zapodział...

THORIN

Twój mistrz wysłał Cię w Szare Góry, abyś dowiedział się co się dzieje w Bretonii. Krążą pogłoski o zbliżającej się wojnie. Imperium szykuje armię, ale nie wiadomo dokładnie dlaczego. No ale broń i żywność na pewno pójdą w górę. Kilkanaście dni wędrówki doprowadziły Cię do bretońskiej części Gór Szarych. Szukasz kogokolwiek od kogo mógłbyś wyciągnąć informacje. Nagle jakiś ryk przetacza się przez góry. Potężny. I to zaledwie kilkaset metrów od Ciebie...

Łupina
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rozglądam sie czy w pobliżu niema jakichś krzaków. Jeśli są ukrywam się w nich ,jeśli nie nasłuchuje zwierzyny>
Powrót do góry
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Na zęby tala o co tu chodzi"
gorączkowo staram się wypatrzeć jakiejś drogi ucieczki
Mówię tak by mnie usłyszano lecz tylko w pobliżu
-Hej co tu sie dzieje odwołaj swych sługów przybyłem na twe żądanie a tu takie powitanie
Czekam jeszcze parę sekund lecz niezadługo na reakcję szkieletów lub pojawienie sie kogoś jeśli nic się nie zmienia wypowiadam magiczną inkantację (MG) i próbuję uciec jeśli trzeba przedzierając się tym czym mogę przez szkielety
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grimnirze w końcu dajesz mi kolejną szansę! Moze to już teraz! To musi być mój czas!

- Wybacz Konradzie, ale tego przegapić nie mogę odwracam się w stronę z której posłyszałem ryk i zaczym kierować sie w tamtą stronę szybkim krokiem w gotowości do walki Idź do tej jaskini i nie podążaj za mną! Jesli nie wórce to znaczy, że odkupiłem swe winy i odszedłem do krainy przodków! To czas próby i samotnej walki, nie zakłócaj go!

stale kieruje się w stronę z której dobiegał ten ryk. Jeśli już zobaczę trolla to błyskawicznym ruchem posyłam jeden z toporków do rzucania jego stronę poczym ruszam na niego z potężym okrzykiem bojowym. Uderzam silnie ukośnymi cięciami, ciosów staram sie unikać w ostatecznosci je paruje. Jesli nadarzy sie okazaja to w czasie walki posyłam w strone trolla kolejny toporek celując w głowe lub kark.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwam głową Cranmerowi bez słowa. Wystawiam głowę z jaskini i gapię się na drogę, fortecę i hordy szkieletów.

-Wzrok mnie chyba myli, ale coś się chyba tam dzieje...
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrze jak podchodzi Konrad a odchodzi Cranmer.

Wypominał mi głupotę a teraz samotnie idzie na śmierć z ręki takiej bestii, ehh zawsze dziwili mnie hipokryci....

Siedze spokojnie. Jesli krasnolud chce umrzec z honorem to nie moge mu przeszkadzac bo gotów mnie puźniej zabić. Zastanawiam się gdzie moze byc jakies latwe wejscie do zamku. Zbieram przy okazji małe kamienie o ostrych brzegach.
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spoglądam na trola, na towarzysza, rozgladam sie nerwowo dookoła..Spinam mojego konia tak by się uspokoił..Szukam drogi ucieczki, lecz nie poruszam sie >
- Behericie jak ruszy na nas w nogi, ale narazie bez gwałtownych ruchów - ostrzegam

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Beherit
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Naśladując ruchy towarzysza próbuje powstrzymac konia. Potem przytakuje głową i czekam aż troll ruszy, jeżeli tak to uciekam za Ismaelem>
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wiara, nadzieja, naiwność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Następny
Strona 30 z 32

Skocz do: