Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sprawy techniczne oraz nabór
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wiara, nadzieja, naiwność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Niestetymam przykrą wiadomość. Ze względu na dłuższy wyjazd do Rosji muszę zawiesić swoją działalność na forum. Serdeczne dzięki za wspólną grę. Trzymajcie się Panowie.
Radomir
Powrót do góry
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE Exclamation Crying or Very sad Exclamation Crying or Very sad Exclamation Crying or Very sad
czemu my czemu właśnie my.....

----------------------------------------------------------------------------------------------

A tak poważnie to wielka szkoda napisz kiedy znowu przewidywane będą dalsze rozgrywki ok
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając życie na przykładach poprzednich sesji on-forum, prawdopodobnie nigdy... Zapowiadało się ciekawie.

Może jeszcze Radomir mnie zaskoczy kiedyś wznowieniem sesji, ale wątpię.
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, tym razem mam dobrą wiadomość. Udało mi się dotrzeć do jakiegoś ruskiego internetu, więc sesja może znowu ruszyć. Mam nadzieję, że nadal chcecie grać.

Post będzie we wtorek.

Pozdrawiam.
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetnie Smile ja nadal mam ochote na gre Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wybaczcie moją długą nieobecność ale dopiero wczoraj o 1 w nocy złożono mi kompa i jeśli nie jest za późno to ja również jestem za dalszą grą
Pozdro Cool
Beherit
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równierz nadal jestem chętny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG czy mi się zdaje czy znowu ruszyły sesje Very Happy Very Happy
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez:)

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregory a jednak Radek Razz Cię zaskoczył co sesja nadal trwa
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, pogaduchy pogaduchami. Ale jako moderator forum muszę wreszcie was upomnieć.

Kolejne spamerskie posty będą usuwane. Pohamujcie się. Takie rzeczy możecie pisać na Wrzutach zamkowej strony, nie na forum.
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, jeśli jest jeszcze jakiś chętny na grę to zapraszam. Potrzebuję jeszcze jednego gracza dla równowagi rozgrywki. Wszelkie informacje pod numerem gg 8308448. Proszę pisać nawet gdy jestem niedostępny. Trzymajcie się.
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beherit: Za Twoje wahania i wewnętrzne rozterki postanowiłem Cię wynagrodzić. Dostajesz sto punktów doświadczenia, które możesz przeznaczyć na rozwój swojej postaci. Oczywiście możesz rozwinąć tylko te cechy lub umiejętności, których używałeś. W razie wątpliwości proszę o kontakt na gg: 8308448.

Żeby pozostali nie czuli się pokrzywdzeni (gracie dobrze, ale Beherit powalił mnie na kolana tymi rozterkami) też dostaną pewną ilość PD-ków. Tak więc Gregory i Cranmer - dopiszcie sobie po 80 PD, Arkham - 65 PD, Kain - jako, że grasz najkrócej tylko 25 PD. W razie wątpliwości kontakt jak powyżej.
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jesli wam to nie przeszkadza to chcialbym dolaczyc do sesji. Radomir ma juz moja postac, ale dobrze by bylo gdybyscie tez cos niecos wiedzieli Wink

Herman Sander

Człowiek, 39 lat

Wyglad:
Jest to mężczyzna mający wzrost podobny do reszty swojej rasy (176 cm). Twarz ma "przyjazną" i niemal zawsze gosci na niej dobrotliwy uśmiech. Szczyci sie swoją bujną brązową brodą o która dba niemal tak bardzo jak krasnoludy o swoje. Duze brazowe oczy zdradzają zainteresowanie światem go otaczającym (zwraca uwage na wszystko wokolo).

Osobowość:
Nigdy sie nie zlości, co najwyzej jest zawiedziony na tego ktory jest powodem jego nieszczescia. Kazdego traktuje przyjaznie i nikomu nie zyczy zle, uwazajac przy tym przemoc za barbarzynstwo - brzydzi sie nia.
Pomaga wszystkim ktorzy sa w potrzebie.

Wyposarzenie:
Nosi na sobie brązową togę (nieco przypominającą mnisi habit), a na plecach ma przewieszona prosta lniana torbe w ktorej nosi sakiewke z kilkoma sztukami srebra, oraz przedmioty potrzebne do wykonywania jego "zawodu"

Historia:
Byl zwyklym chlopcem z chlopskiej rodziny, jednym z wielu (mial 3 braci i siostre). Urodzil sie jednak z darem poslugiwania sie magia. Dar ten jednak umarlby razem z nim gdyby w okolicy nie krazyl samotny elementalista, podajacy sie za pustelnika mieszkajacego w gorach. Lata mijaly a czarodziej uwaznie obserwowal Hermana, sledzac jego poczynania uwazniej niz rodzice.
Mag ow starzal sie nieublaganie, a czarodziei poslugujacych sie magia elementalna bylo tak niewielu... stwierdzil ze nie moze zabrac swej wiedzy do grobu.
Kiedy nadeszla odpowiednia chwila poszedl do domu mlodzienca pod jego nieobecnosc i dlugo namawial rodzicow. Aby zrownowazyc brak pary rąk do pracy oddal im wszystkie swoje oszczednosci. (W rzeczywistosci nie musal tego robic - rodzice dowiedziawsz sie o nienaturalnych umiejetnosciach syna zaczeli sie go obawiac, praktycznie nie majac wiedzy o magach)
Po jakims czasie Herman Sander wyruszyl z wioski myslac ze idzie kupic kilka ziół u pustelnika, okazalo sie jednak ze zaczal nowy rozdzial zycia. Szedl bez ustanku kilka dni, kiedy myslal ze zgubil sie w lesie przeszedl test demonstrujacy milosc do przyrody, nawet o tym nie wiedzac. Wtedy zostal przyjety na nauki i spedzil na tym kilkanascie lat. Puzniej wiedzac ze we wsi z ktorej pochodzil nie bylby juz "normalnym" mieszkancem, zamieszkal wraz z mistrzem. Staruszek umarł jednak po dekadzie a Herman wyruszył w świat.

Dodatkowo
-Jako ze jest elementalista sa tylko dwie rzeczy ktorych nienawidzi - demony i ozywiency. Uwaza ze jest to czyms tak nienatueralnym, ze niszczy je kiedy tylko ma okazje.
-Jest tak przeciwny rozlewowi krwi i przemocy ze nie nosi ze soba zadnej broni.
-Magie uzywa jako pomoc w drodze nie jako nazedzie zniszczenia. Walczy przy jej pomocy tylko kiedy nie ma innego wyjscia.

PS. MG juz powiedzial ze historia nie jest zbyt orginalna Wink Chcialem jednak aby przeszlosc tej jednej jedynej postaci nie byla przepelniona smiercia i zniszczeniem

PS. 2. Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko mojemu przylaczeniu do gry?
Łupina
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czy znajdzie się miejsce ale bardzo prosze o zezwolenie na dolonczenie do sesji. Gram w warhammera <FANTASY ROLE PLAY 2> jakis czas i mam troche doświadczenia jesli są wątpliwości prosze spytac ckapsla on jest mistrzem gry na sesjach.

OTO MOJA POSTAĆ:

Imię:Thorin

Rasa: Krasnolud

Klasa: Tarczownik

Pochodzenie: Karak Norn

Wygląd: 154 wzrostu , brązowe włosy , granatowe oczy, pomimo swojego doświadczenia posiada niewiele znamion.W lewym uchy ma czarny-czerwony kolczyk.Na prawej ręce ma srebrną bransoletę.

Cel:Niema celu

Historia:W wieku 2 lat zmarła mu matka.Wychowywał go ojciec ktury był emerytowanym tarczownikiem.
Nauczył go sztuki władania toporem oraz tarczą.W wieku 38 lat podczas wyrębu lasu osunął się na niego pień.Cudem przeżył lecz zapadł w śpiączke. Obudził się po 10 latach. Niepamieta niczego co robił ani czym się zajmował wcześniej.od 2 lat uczy się sztuki rzemiosła u kowala Lorgara.

Jaki jest:
-tajemniczy
-nienawidzi ELFÓW!!!!
-małomówny

Wyposażenie: Kusza i 10 bełtów, skórzana kurta, skórzane nagowice,tarcza,10 metrów liny z kotwiczka, topór jednoreczny, bukłak z wodą oraz butelka taniej wódki.

Umiejętności:Świetnie posługuje się toporem oraz tarczą,doskonale potrafi parowac ciosy przeciwników . Posiadł ruwnież sztuke rzemiosła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Wiara, nadzieja, naiwność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: