Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakbyscie mieli grac kimś orginalnym to kim ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

KIm byście chcieli grać ?
Mutantem ( po kontakcie ze spaczeniem )
13%
 13%  [ 5 ]
Wampirem
38%
 38%  [ 14 ]
Wilkołakiem
5%
 5%  [ 2 ]
Chaośniak ( dary od boga chaosu )
22%
 22%  [ 8 ]
nimfy, syreny , driady ;)
5%
 5%  [ 2 ]
drod
2%
 2%  [ 1 ]
inne ???
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E PIJAWY się coś zbyt popularne robia trzeba wymyślić coś leprzego. Ale przynajmniej widać ilu ludzi lubi krew. Wstydzili byście się. Dobrze , że mam kwas samiast krwi . Nie dam się wyssać. Pomysł na dziś : Zagrać gadającym przedmiotem codziennego użytku. Grzebień albo co. nie mogę się zdecydować. Już wiem. Gorset , damski gorset to jest świetne. Twisted Evil

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa. Byl taki jeden, co gral gadajacym mieczem. Narobil zamieszania, ale w sumie fajnie bylo. Pod koniec czulem sie przez chwilke nawet tak, jakby to on prowadzil moja sesje he he he
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" There is thousand miles in cryout and pain "

Stawiam na Chaosnika (czemu nikt nie uwzglednił orków?) ja juz raz grałem przywódcą hordy zwierzoludzi!!! Strateg był ze mnie marny, przy raidzie na wieś zgineło mi z rąk chłopów 12 mutantów, ale potem zostałem kapłanem i khorna... btw - z kumplami zamierzamy grać cyrkiem chaosu -ja gram dyrektorem - wszyscy mamy mutacje - np. ja - 8 calowy język i hipnotyzujący wzrok Very Happy

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moe by pograć nieumarłym nekromantom lub zbzikowanym krasnoludem uważajoncym ludzi za najwienksze zagrożenie dla starego świata Twisted Evil
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja teraz powiem, że ciekawymi postaciami do gry są:

Wojownik Chaosu z jednego z plemion Pustkowi Chaosu. Walka z innymi plemionami, modły do Mrocznych Potęg, walka, wojna, potęga, magia, pojedynki, wieczny honor, duma i chwała. Taki Evil Heroic. Twisted Evil

Skaven... Klan Moulder, Skryre, Eshin (chyba najciekawszy klan) i Klany Wojowników. Pomijam Klan Pestilens, mam uraz do smrodu. Razz Każdy Klan daje inne możliwości podczas gry Skavenem...

Lizardmen z Lustrii. Inteligentni, opanowani i morderczy żołnierze i ochroniarze pozostałości po Slannach. Walczący z Mrocznymi Elfami, Nieumarłymi i dzikimi zwierzętami z dżungli, chroniący i poszukujący starożytnych świątynii i artefaktów. Zagorzali wrogowie Chaosu, krzewiciele Prawa.

Wyznawcy konkretnych bogów. Nawet człowiekiem będzie się grało inaczej, jeśli będzie wyznawał Malala czy Khaine'a.

Żywa Zbroja z zaklętą duszą. Swoisty nieumarły, pozbawiony Niestabilności, mogący uczyć się i myśleć samodzielnie. jak istota inteligentna. Coś jak ulepszone Widmo. Twisted Evil

To tylko część z wielu wariactw. Narazie na myśl nie przychodzą mi inne ciekawe postacie. Smile
Taliesin
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem fajnie by bylo zagrac jakims demonem Very Happy np.tzeentcha bo ten to ma i czary i mutacje. A i jeszcze zeby mogl opetac ludzi i elfy Twisted Evil . I gdy takim demonem kogos opetam to potem przylaczyc sie trzeba do druzynki i rozpoczac ich "nawracanie" Twisted Evil
Powrót do góry
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z demonem zaiste ciekawy... Twisted Evil
Ja bym jednak wolał zagrać wilkołakiem. Nie od razu oczywiście... najpierw byłby to człowiek o dłuższej i ciekawej historii (najlepiej łowca czarownic). Po stoczonej batalii z likantropem zostałby "naznaczony" (sam nic o tym nie wiedząc), i po paru sesjach 1 przemiana... Ciekawe jak by na to zareagowała niczego nieświadoma drużyna. Twisted Evil
Piękną sprawą byłoby odgrywanie psychiki takiego łowcy-likantropa Cool
Powrót do góry
Erallion
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najfajniej grac wampira Smile codziennie posiłek ze swiezej krwi Twisted Evil a jakby nikogo innego nie bylo w poblizu mozna posilic sie krwia graczy ,ziomkow z druzyny Twisted Evil Twisted Evil Wink
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym np. zaproponował grę hobgoblinem z Hegemonii lub jakimś prymitywnym człowiekiem z jakieś plemienia z Khuresh, tudzież jakąś inną istotą z Wielkich Stepów. Twisted Evil
Paweł
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym grał smokiem.Bo lubie smoki.
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o zagraniu Ogrem? Nie jakimś najemnikiem w Starym Świecie tylko twardzielu z Ogrzych Królestw. Mają orginalną wiare (Wielka Żuchwa - chyba tak nazywają swego boga), prymitywną magie (czarodzieje-rzeźnicy) i w cholere siły.

Mieszkać sobie w takim królestwie, brać udział w ciągłych bitwach o ochłapy jedzenia, może nawet walczyć całym klanem o kolejne ziemie. Ruszać na wojne w SŚ... oddział takich "kruszyn" jest niemal nie do zatrzymania a do pomocy mają yeti i gigantów....

Jakie jest wasze zdanie? Według mnie umiejętny MG możę zrobić genialną kampanie dla ogra/ogrów i bedzie to niezapomniana przygoda.
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki Żołądek a nie Żuchwa Razz
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że granie prymitywnymi ludźmi daje niesłychaną radość! Włócznie z kamiennymi grotami, kosciane maczugi, magia szamańska... Świetna odskocznia od Starego Świata.

A co jeśli postać ze Starego Swiata trafi do takiego społeczeństwa? Zostanie uznana za boga czy za zagrozenie. Jak zniesie brak dostępu do rzeczy takich jak chociażby alkohol?
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc mówiłem już o prymitywnych ludziach z Khuresh. Bardzo ciekawie było by zagrać takimi np. schwytanymi przez hobgobliny, którzy się wydostali z niewoli i po wielu perypetiach dotarli do Starego Świata, wszystko właściwie nieznajome, ciągle takim zimno, z prymitywnymi włóczniami i łukami a tu spotykają krasnoluda z garłaczem. To by było przeżycie :]
Łupina
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest to ze wampir jest fajna klasą .Zecz w tym ze cholernie trudna w odegraniu.tylko ludzie kturzy graja jakiś czas w warhammera mogą sobie na to pozwolic.Ja gram od 3 lat i wątpię zebym dal rade prawidlowo oderac WAMPA!!.Osobiscie kocham krasnoludy ze względu na charyzme jaka w sobie posiadają!! Tak więc radze sie zastanowic przed wyborem wampira!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: