Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy są u was na sesji kłotnie ras???
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaTe
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 15:19    Temat postu: Czy są u was na sesji kłotnie ras??? Odpowiedz z cytatem

Bo u nas czasem sie to zdarza szczególnie między krasnalem Bilą a elfem Maxwellem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że sa jak moze krasnal z elfem bez kłutni Wink albo kieds się kłuciliśmy w ktora strone iśc w lesie bo sie zgubiliśmy ;] o co się da kłucić o to sie tylko kłucimy ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten elfik twierdzi że walczyć nie umiem a jak raz mu przywale to albo ledwie żywy albo krytyk gdzieś -5.
Powrót do góry
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej drużynie kłócimy się o wszystko i to nie koniecznie ze względu na rasy Very Happy Rzaden z nas nie ufa drugiemu i wszyscy kombinują jakby tu coś wykraść towarzyszowi lub choć troche go powkurzać Very Happy Może i nie powinno tak być ale jest całkiem smiesznie i nieraz przez to ciekawe. Właściwie nie wiem co nas trzyma że nie skaczemy sobie do gardeł (choć ostatnio było blisko)
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmnnn kłótnei rasowe no co wy panowie przecież u nas wszyscy żyją w jednej wielkie jsymbiozie , nei ma mowy o złodziejstwie czy bitkach, jesteśmy jedna wielka społecznościa która walczy o lepsze jutro dla świata ... a tak na serio to bym odciął noge kompanowi z drużyny gdyby dawali by mi za nią wiecej niż 200 zk , tak jest w naszej druzynie
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmnnn kłótnei rasowe no co wy panowie przecież u nas wszyscy żyją w jednej wielkie jsymbiozie , nei ma mowy o złodziejstwie czy bitkach, jesteśmy jedna wielka społecznościa która walczy o lepsze jutro dla świata ... a tak na serio to bym odciął noge kompanowi z drużyny gdyby dawali by mi za nią wiecej niż 200 zk , tak jest w naszej druzynie
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klotni raczej nie ma bo to jawny przejaw wrogosci.. Zbyt ryzykowny.. Bo wystepujesz sam przeciw ogolowi, ktory trzyma sie razem (przynajmniej takie robi wrazenie) a to naraza na duzy uraz..
A to ze trzymamy sie razem to tylko z wygody.. jestesmy bowiem inni od reszty.. Zagrozenie czyha za kazdym rogiem.. Razem bezpieczniej.
Ale kazdy kombinuje jak tutaj najlepiej wyjsc na swoim..
binokles
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz sie czegos dowiedziec o klutniach ras to wejdz do Lasu Loren i przeczytaj kilka postow z tematu np. "jak dopiec krasnoludowi", czy tez "elf taki pedal czy maszyna do zabijania", ale z tego drugiego to sie juz chyba duzo nie dowiesz:P...
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to mam dopiero extra ekipe 2 ulfy hy hy 2 krasnale i 2 ludzi, elfy i krasnale jeśli są w karczmie to prowadzą ZAWSZE jakąś bitwe no a ludzie ją arbiterami he he ale powiem wam że na takich walkach idzie zarobić Very Happy
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 04:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłótnia zawsze i wszędzie jak masz bandę indywidualistów za graczy. Dopiero jak jeden drugiemu dupe uratuje to się nie kłócą przez jakiś czas. Ale jeszcze trzeba wyjść z inicjatywą.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Sty 25, 2005 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nawet jeśli ktoś komu dupe uratuje i tak temu jednemu ciagle cos nie pasi i jest mu MAŁO! Very Happy była sesja co wszyscy sobie karty pozmieniali :/
Inez
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra z indywidualistami jest chyba ciekawa, prawda Blackswordsman, bo na niestereotypowe pomysły wpadają, a kłótnie muszą być bo to nie szkółka niedzielna. Xary Trzeba mieć dużo CP by okiełznać graczy i nad nimi zapanować.... Twisted Evil
Powrót do góry
Orrendil
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście są kłótnie między mną, a krasnoludami. Fajnie było w kanałach Bogenhafen, krasnolud pierwszy schodził po drabince w dół, ja drugi. No i poślizgnął się, mokro było. Spadł do ścieków, topił się nawet, tam było 1,60m, on miał 1,48m, ja sobie zszedłem, stanąłem na nim i wskoczyłem na chodnik. Potem zeszła reszta dużyny, nawet chcieli, żebym mu pomógł, rzucił linę, czy coś. Ale się wtedy nie utopił, stracił przytomność itd, a zmarł później i jest spokój:)
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się dziwnie składa Inez że mam dużo CP bo jestem MG (złowieszczy śmiech)... ALe ostatnio pogodziłem moich graczy z myślą że moga zginąć nie chwalebnie i krasnale zz ludzmi sie pogodzili. Ale z elfami OCZYWIŚCIE nie.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to nie ma nawet kłotni bo każdy zajmuje sie swoimi sprawami i nie prowokują żadnych kłótni. Naprawdę pięknie prowadzi się teraz drużynę. Nawet sobie pomagają. Np Elfy krasnalą życie ratują a krasnale wcale perfidnie się do elfów nie oddzywają. A może dlatego że tyle problemów maja że nie ma na to czasu. Twisted Evil

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: