Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Małe pytanie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 02:24    Temat postu: Małe pytanie... Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Mam drużyne Elf--> chce byc druidem Elf--> Mag iluzjonista Elf-->Mag Elemental Człowiek--> Szlachcic Krasnal-->niepamientam kto....
I wymysliłem coś takiego żeby wprowadzić im zabawe i tak mnie przekonaliści zeby ich troche pomutowac albo zamienić w wilkołaka albo wampirka a prosze o pomoc was w jednej sprawie jakie można mutacje im wymyślić bo mam pomysł jak to zrobić zeby wsystko było wporządku.... Drużyna jest w Elfim lesie bo wylazła z portalu z takiej wyspy... no i elfy poproszą ich o przysługe za co darują zycie krasnalowi i krasnoludowi bendą musieli zniszczyć oboz grupy zwiadowczej skejwenow no i sobie zagalopuja sie scigając ich zejda w podziemia gdzie spotkaja wampira a w miedzy czasie szukania oakze sie ze przez portal przeszedł ich stary "przyjaciel" wilkołaczek z ktorym walczyli no i ugryzie kolesia kroy bedzie chciał byc druidem.... a wampirem zostanie człowiek a reszte planuje potraktowac spaczeniem ale niemam pomysłow co im zrobić.... jakie mutacje.... jesli ktos ma pomysły prosze o pomoc....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek zmiana koloru skóry na jakiś niespotykany np krwiście czerwony,fioletowy itd, no potem to dodatkowa ręka albo noga. Laughing Róg nie koniecznie na głowie jak chcesz to nawet na tyłku moga go mieć. Twisted Evil Trzecie oko też wydaje się dobrym pomysłem np na stopie. Ogon jest świetny laski często na to lecą ale nie smoczy tylko jak bicz trochę. Razz Skrzydła ale nie dające możliwości latania , takie małe jak u kury. Na twoim miejscu wprowadzał bym mutacje bardzo powoli tzn: najpierw pojawia się mała narośl. Potem ta narośl rośnie przez kilka tygodni nawet miesięcy.Jak kto chce ale nie za szybko bo nie ma takiego efektu. Poza tym trzeba dać graczowi czas na zastanowienie się czy chce mutacje czy nie. Jak nie chce to po to jest ten czas rozwoju mutacji żeby się jej pozbył zanim się rozwinie. Oczywiście jak ją złapał to za łatwo też nie można pozwolić na pozbycie się jej. Następnym razem gracz pomyśli zanim zrobi coś co może doprowadzić go do mutacji. A jak chcesz zmutowac całą drużynę to nie wszystkich naraz bo to też nie da pożądanego efektu. Twisted Evil W każdym razie zastanów się dwa razy zanim kogoś zmutujesz. Mutacje z regóły więcej kosztują niż dają. To nie takie proste jak się wszystkim wydaje. Wink

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi sie wydaje ze jesli chodzi o druzyne to najlepiej zmutowac wszystkich na raz.. Jeden szary prorok i po krzyku.. Gracze zwijaja sie z bolu w meczarniach.. Szczury takich nie dobijaja.. Zostawiaja ich swojemu losowi..
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak też zrobiłem ;] a miałem łatwiejszą sprawe jeszcze gdyż zrobiłem zedzie tak jak doradziłes....;] ze wszystkimi mutacjami i teraz weszli do miasta no i ten Elemental zaczął się swiecić i ganiają go rycerze pantery ( zakon ktury sciga kolesi po spaczeniu ;] wilkołaki wampiry itp oczywiści enie odbyło sie bez bórd w miescie ludzie boją sie z domu wyjść....;]
P.S a żeby było ciekawiej trafili do miasta gdzie znajduje się głuwna siedziba tego zakonu;]
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Sty 30, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam chcecie ale ja uważam że większe napięcie i niepewność można wprowadzić jak mutuje się postacie osobno. No ale każdy ma swój styl Wink

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Sty 31, 2005 13:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pantery to dobry motyw.. Moi sa na razie na jakis poludniowych krancach.. Ale moze kiedys trafia spowrotem na granice Imperium, lub Brettoni...
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz wole te pantery , inkwizycje byle dośc tych pirató i statków .... już mam dość. Powiem ze od wszyskeigo da sie uciec nawet przed tymi panterami, a tak sie sklada ze obecnei moja droga prowadzi do bretonii ... do domu mego pana ... który mieszka na przeciwko głownej siedziby inkwizycji Twisted Evil . Najciemneij zawsze podlatarnia Smile
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak mutowanie wszystkich naraz jest dobre dla zjednoczenia drużyny więc też macie po części racje. Zmutowałem niewszystkich członków drużyny i teraz z tych zmutowanych się nabijajom. Twisted Evil

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec pochwal sie jeszcze co to za mutacje....
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: