Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pakt z demonem
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 13:50    Temat postu: Pakt z demonem Odpowiedz z cytatem

Na czym moze polegać pakt z demonem ?? jego zalety jak i konsekwencje ...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to żeś wytoczył ciężką altylerie. Oczywiście demonom z regóły chodzi o dusze. Nie koniecznie o dusze wzywającego ich osobnika ale z reguły.
Mogą chcieć opętać zarówno wzywającego jak i inną ofiare. Mogą też chcieć pożreć dusze. Mówi się że im więcej dusz demon posiądzie lub pożre (tak czy inaczej robi to dla bóstwa któremu służy raczej niż dla siebie) tym wyżej jest w hierarchi i tym jest silniejszy. Demona można prosić o wszystko ale to i tak on w końcu zadecyduje co i jak. Więc opłaca się to na krótką metę . Z resztą żaden osobnik przy zdrowych zmysłach nie paktuje z demonem. Osobiście raz byłem przy paktowaniu z demonem i albo nie chciał nam dać tego co chcieliśmy albo chciał nas zrobić w przysłowiowego głupiego murzyna. Nie daliśmy się na szczęście oszukać i wrócił tam skąd przyszedł. Very Happy

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Czw Lut 10, 2005 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha! W końcu jakiś porządy temacior! Ja kiedys moją byłą postacią (elfem jak zwykle) zawarłem pakt z demonem. Nie wiem jak to zrobiłem ale zrobiłem. I było baaaaaaardzo fajnie. Czary. Dodatkowe ręce i nogi. Rogi na głowie. I byłem robo kop normalnie!
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można zawrzeć pakt z demonem i nie wiedzieć jak się to zrobiło. Równie dobrze ten demon mógł cię w du... ru...ć i iluzje ci rzucić , że coś dostałeś. Ale biedni jesteście. Wstydzicie sie nawet napisać że nikt z was nie miał okazji do zawarcia paktu z demonem. Konsekwencje paktu z demonem są proste. Zaczniesz chorować psychicznie, przyczepią się łowcy czarownic a co dalej to se dopowiedzcie. No chyba ,że demon się całkowicie wam ofiarował na usługi i jest silny. Ale nie sądzę byście dysponowali odpowiednią kartą przetargową.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie nigdy z czyms takim nie mialem do czynienia, ale moze kiedys..... Jesli moj MG bylby na tyle dobry, aby mi to umozliwic, to mysle ze bym sie cieszyl (nawet jesli MG bylby Blackswordsman) Very Happy
Bradamanta
Gość

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawiera się pakt z demonem albo z demonicą? Ktoś może podać, jakim sposobem można wywołać demona/demonicę i z nim/nią porozmawiać? Zarzućcie proszę, bo jestem w rozpaczliwej sytuacji, a mam demonowi sporo do zaoferowania (a przy tym dużą dawkę sprytu Wink ). Więc, uściślę: jaka jest recepta na wywołanie demona i możliwość pogadania z nim (i potem ewentualnego zawarcia paktu)?

***Bradamanta***
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób 1 Najbardziej skomplikowany ale najbezpieczniejszy sposób: Przygotować miejsce. Poświęconą kredą albo krwią zwierzęcia lub człowieka narysować pentagram i znaki ochronne w nim zawrzeć. Poświęcić pentagram lub naładować go zaklęciami ochronnymi. na kazdym końcu pentagramu postawić człowieka na tyle odważnego i/lub głupiego/sprytnego, żeby ze startu nie dał sie omotać i, zeby się nie ruszył, nie zemdleł, nie uciekł itd. Znając imię demona przyzywa się go składając mu najlepiej jakąś drobną ofiarę. Potem zaczynamy negocjajce. To moment krytyczny tego sposobu. Trzeba być strasznie ostrożnym i uważać nawet na każde słowo.
Sposób 2 Trudno zacząć ale potem z górki. Wystarczy być wykwalifikowanym demonologiem z zapleczem materiałów. Ot i przyzywamy rozmawiamy , zachowując oczywiście odpowiednie środki ostrożności.
Sposób 3 Najprostrzy i najniebezpieczniejszy. Powiedzieć jakieś zasłyszane słowo w demonicznym. Na 90% jest to imię jakiegoś demona. Lub przyzwać demona zajmującego sie daną działalnością np demona jakiegoś boga. Jest duża szansa , że przybędzie na wezwanie. Jeśli sie będzie wzywanie powtarzać codziennie pare razy przybędzie na pewno. Jest tylko jednen nieprzyjemny mankament. Jeśli nie jesteśmy silniejsi lub tak samo silni jak demon jest jakiś 0.01% szans , że nas nie zabije zanim zdąrzymy usta otworzyć a jeszcze mniejsza , że z nami zagada;] Próbujcie. Powodzenia. Hahahahahahahaha

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Bradamanta
Gość

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No skoro już dotarliśmy tak daleko, to poproszę jeszcze o imiona jakichś demonów/demonic i ich specjalizacje... i piszcie normalnie, bo pojawiają się kwadraciki i trzeba się mocno namyslac co napisaliscie... ;(

Pozdrawiam
Powrót do góry
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imion demonów bądź demonic nikt ci nie poda gdyż jest ich wiele i musisz sam wymyśleć, acz pamiętaj że demony korzystają z dwóch imion, swych prawdziwych wobec swych Chaotycznych panów i swych imion że tak powiem: ludzkich. Ot dla przykładu imię demoniczne to może być: Khreggoskkallenrytowane zaś imię "ludzkie" Taragor Plujący Jadem. Co do rodzaji demonów to są to:

Krwiopijca- Większy demon Khorna, prawdziwy Pan Wojny i wzywany zazwyczaj tylko po to by zniszczył jakąś grupe ludzi bądź w czasie bitwy.

Krwiopuszcz- Mniejszy demon Khorna, tak jak Krwiopijca pakt z Krwipouszczem jest zawierany tylko po to by demon kogoś zabił.

Strażnik Tajemnic- Większy demon Slaanesha, potrafi w ludzkich umysłach stworzyć iluzje niewysłowionych rozkoszy, pragnie wypaczyć dusze śmiertelników.

Demonica/Demonetka- Mniejsze demony służące Slaaneshowi, zwane też Sukkubami ludzie wzywają je w... pewnych celach Smile

Pan Zmian- Większy demon Tzeentcha, potrafi ofiarować ogromną potęge wzywającemu go... ale tylko wtedy gdy demon sam lub Tzeentch mają w tym jakiś cel, inaczej demon tak zamota w głowie demonologowi że ten mu we wrzystko uwierzy i we wrzystkim go usłucha, nawet w tym żeby wypuścił demona i dał się natychmiast zabić.

Strachulec- Mniejszy demon Tzeentcha, wzywany zazwyczaj tylko po to żeby zabił kogoś w imieniu Tego Który Zmienia Drogi, Strachulce są czystą energią Chaosu przyobleczoną w ciało dlatego też cały czas ulegają mutacjom i zmianom.

Wielki Nieczysty- Większy demon Nurgla, sprowadza największe choroby i zaraz jakie widział świat, bardzo często wzywający Wielkiego Nieczystego zostaje zarażony zgnilizną Nurgla.

Siewca Zarazy- Mniejszy demon Nurgla, często są to ludzie którzy wytrwali do ostatniego stadium zgnilizny Nurgla, ci nie umarli a stali się właśnie demonami Gnijącego Boga
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm...... Opisy bardzo ciekawe......

Mam w takim razie pytania:

Jesli ktos zawarl pakt z demonem, to w jaki sposob sie mozna uwolnic ?

Czy istnieje sposob na zabicie (calkowite unicestwienie) demona ?

Czy sa demony z ktorymi warto zawierac pakty ?
pitus

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sam doświadczyłem na własnej skórze paktu z demonem. Był to większy demon Khorna , co prawda przybycie owego demona było dla mnie wielkim zaskoczeniem ponieważ spodziewałem się przybycia innego demona z którym wcześniej już zawarłem pakt jedna miejsce przesycone magia spowodowało przybycie właśnie tego. Postanowiłem wykorzystać daną sytuacje i zawrzeć z nim pakt było to dość ryzykowne ponieważ zawarcie paktu bez wszelkich środków ochrony prawie zawsze wiąże się ze śmiercią. Przed zawarciem paktu musiałem oczywiście wykonać test kontroli nad demonem co w danych warunkach było nie zwykle trudne ze względu braku pentagramu ochronnego, nie znajomości imienia demona , i faktu że jest to duży demon. Po odpowiednim zmodyfikowani mojej szansy wykonałem test ku mojemu zaskoczeniu test się powiódł. Następnym krokiem było wynegocjowanie warunków paktu. Zaproponowałem ofiarę wszelkich dusz które zabije demon w tym świecie jeżeli zgodzi się abym mógł go sprowadzać do niego. Oczywiście wszystko się działo bardzo szybko i dopiero później zdałem sobie sprawę że demon mógł odpowiednio zinterpretować moje warunki mogąc mnie zabić w każdej chwili ze względu na słowa "wszelkich dusz" co obejmowało również mnie Sad a więc zawierając pakt trzeba uważać w szczególności na słowa wypowiadane podczas zawarcia paktu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
th3mon
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy1382 napisał:
Hmmmm...... Opisy bardzo ciekawe......

Mam w takim razie pytania:

Jesli ktos zawarl pakt z demonem, to w jaki sposob sie mozna uwolnic ?

Czy istnieje sposob na zabicie (calkowite unicestwienie) demona ?

Czy sa demony z ktorymi warto zawierac pakty ?

hmm...

Uwolnić... Myślę, że jeśli każda strona "umowę" wyegzekfuje, to wtedy demon daje spokój temu, kto go przyzwał, ale to tylko mój domysł...

Myślę, że jak bóg, któremu służy demon "zginie", np. wszelka pamięć o nim zaginie, to jest szansa na, to że demona już obawiać się niy musimy.

Myślę, że warto zawierać pakty, jeśli do osiągnięcia pewnych celów mamy ogromne trudności. Demony, z którymi warto zawierać pakty, to albo małe demony, które dużej krzywdy niy potrafią zrobić (chyba Razz ), albo demony bogów neutralnych/dobrych, ale czy ktoś cokolwiek słyszał o tych istotach?
Gość

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak, była w podręczniku wzmianka, że z materii chaosu powstaly istoty złe, plugawe i okrutne.

Ale też powstały te dobre i życzliwe.

A uwolnić się od demona nie jest tak prosto. Nie zabijesz go, on powraca spowrotem do domeny chaosu i tam regeneruje 1pkt. żyw rocznie. Ale zabijając takiego demona narobisz mu kwasu przed innymi demonami Twisted Evil
Powrót do góry
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiedyś, dawno temu, wprowadziłem nową profesję maga o roboczej nazwie angelolog. Był to dobry/ praworządny odpowiednik demonologa przyzywający "anioły"- czyli demony dobrych i praworządnych bóstw. Z prespektywy czasy wydaje mi się jednak, że ta koncepcja jest przepakiem, gdyż można przyzywać nadnaturalne byty jakby legalnie...
Powrót do góry
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raziel co do krwiopijcy napisałeś że jest wzywany aby zabić grupke ludzi sondze że hodziło ci o małą armie niewiem nieznam sie na demonah ale grałem w warhammer 40.000 i tam krwiopijec to był kozak kturym mog
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: