Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zabijanie - nasza pasja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 16:24    Temat postu: Zabijanie - nasza pasja Odpowiedz z cytatem

Walka nie jest rzadkością w świecie warhammera. Dlatego każdy pewnie był świadkiem efektownych starć. Jesli zapewniliście komuś lub czemuś jakiś "wyjątkowy" zgon, to opiszczie to tu
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolesie opowiadali mi kiedyś o gościu który grał wampirem i miał umiejętność zamiany we mgłę. Kiedyś stanął przed przykrą koniecznością zabicia smoka. Zamienił się we mgłe i pod tą postacią został przez smoka "wciągniety" Zmaterializował sie w jego wnętrzu i zrobił zniego sito od środka.... Cool
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnego słonecznego dnia drużyna wyszła z lasu na polane gdzie stała mała chatka, ku ich zaskoczeniu widzą ze przed chatką 2 zombiaki atakuja kobiete:
Pytanie jednego z członków drużyny ( krasnoluda ):
- Ładna ?
- w życiu nie widziałeś ładniejszej :] ( MG )
- to ja biegne na zobiaki z moim oburęcznym toporem
Jest juz przy zombiakach robi zamach ( rzut na WW ):
- 100
- ( MG ) Tej pięknej blondynce urwało odrąbałeś głowe :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrescei jaksi temat na ktory mozna pisac i pisac i nie wiadomo od czego zaczasc.
Tak na poczatek zeby nei zniechecac nikogo iwszystkich zachecic (bo jak tu wiecej odsub nie bedzie pisac to nie pochwale sie wszystkimi ciekawymi maskarami) Twisted Evil

Moj kumpel Mate choc czlowiek calkiem niezle sie popisal otuz keidys siedzielismy w krasnoludzkiej warowni i oblegala nas okolo 10razy wieksza armia orkow.

Kiedy wrog sie przygrupowywal Mate wskoczyl na konia i zaczol jechac prosto w jego kierunku kiedy znalaz sie blisko zasiegu strzal zsiad z konia i wyslal go spowrotem do zamku nastepnie zaczol powoli isc w kierunki paskod te spokojnie go otoczyly a kiedy byly wystarczajaco blisko wyciagnol swoaj czarodziejska laske.

A trzeba wiedziec ze mial w niej 3 ladunki czaru Podmuch smierci ktory dostal w blogoslawienstwie od Mora.
No i piznol z czaru ktory rozpelz sie jak nova w promienu okolo 2km. Ten trik powtuzyl jeszcze dw razy i w ten sposub uszczuplil ekipe wroga o kilkanascie tysiecy

Mial problem kiedy skonczyla mu sie amunicja ale to juz inna bajka ... Cool
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gramy nasza drużynom, ja mały drod , kumpel Luise wampir ( młody ) , człowiek ryba Edgar no oczywisie woster ( likantrop ) , na drodze spotkaliśmy rabusiów z kuszmami , zaczęła się walka (mój drod oczywiście w las ) wszyscy się biją człowiek ryba śmiało , Lusie z kogoś powoli pije krew , na wuja wostera idzie trzech gostkó siekaja go i na ich neiszczęście wkurzyli go ) mistrz gry opisuje :
-( MG ) nagle słyszycie wycie , i rozrost mięsni waszego kompana na co :
- człowiek ryba : ja się chowama do lasu
- ja czyli mój drod , to ja wchodze na drzewo
- luise ( wampir ) - t oja szukam dużego kaminia za którym mógłbym sie schować
Bilans walki:
Wujek woster zabił
- pierwszy gość z przebitą od tyłu dziurą w brzuchu i urwanom głową
- drugi rzucony na drzewo z taką siła ze nic z niego nei zostało
- trzeci roszarpany w pół
- czwarty uciekł do lasu , woster skczył dwa razy i spadł na niego wgniatając go w ziemi łamiąc w pół
Ale gorzej jest jak woster się nie przemieni :]
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypis do wyżej: Nie zapomnij o twojej postaci, która niezdążywszy uciec została stratowana przez wujka Wostera szarżującego na trzeciego przeciwnika. W przypływie furii wilkołak nie zauważył małego droda i morderczy cios kolanem w czoło przypięczętował los małego stworzonka..
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś zedd grał młodym czarodziejem i stworzył takiego fireballa że zaminił sie w kule magmy , która zmiotła wszyko w prominiu kilkunastu metrów łacznei z koniami i prawie nim samym
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zabijanie nie jest chyba najlepszym wyjsciem z sytuacji - przynajmniej nie zawsze.
Wspomne tutaj fakt jednego z moich graczy - Wampira Luisa, który chcial wyrwac kumpla z opresi gdy ten wlamujac sie do pokoju w karczmie wszedl do pokoju Inkwizytora. Otoz tenze wampir wbiegajac po schodach uslyszal wolanie z tegoz pokoju: "Straż!, straż!" i stanąwszy przed drzwiami grzecznie zapukal. Drzwi otworzyl Inkwizytor i zapytal Luisa: "Czy pan jest straznikiem?", no co pytany odpowiedzial twierdząco. Inkwizytor oddal mu wiec jego przyjaciela (droda) i polecil odstawic do kwater strazy. W tym momencie Luisa poniosla ambicja i zaatakowal czlonka Wielkiej inkwizycji, zuzywajac punkt krwi na przemiane palcow w szpony (Vampir Maskarada). Otoz tenze inkwizytor nie byl szarakiem pierwszej wody. Uchylil sie przed ciosem i wyciagajac sztylet z lewego rekawa (w prawym zwykly - w lewym srebrny) ugodzil Luisa w ramie. Przemiana natychmiastowo przestala dzialac, a wampir po drugim ciosie zapadl w cos na ksztalt letargu..
Nic więcej nie pamietal - pochlonela go wiecznosc..
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj gralismy i walczylismy z jakism dziwnym wymyslonym potworem przez MG i mielismy z nim male trudnosci (mnie nawet nei dotknol Smile)
No i wkoncu go zabilismy i zacagli do alchemika spytac sie czy wie co to mzoe byc i cos tam mowil ble ble ble
A ja powiedzialem to moze mu odetniemy glowe dal pewnosci bo jak wstanie (a ten potwor tam gdzie mial brzuch to mial dziure na wylot )
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał dziure bo miał krytyka 16 w korpus a był za duzy żeby go krasnolud w pół rozciął
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jak bysmy sie postarali to by dalo raade go rozsciasc w pul Bila
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś z 2 pż żuciłem się na pająka giganta ( na oko 6 m )
On pierwszy ma 2 ataki
pierwszy żut 100 odcina sobie noge
drógi żut 99 odcina sobie drugą noge
Teraz ja 2 ataki
pierwszy 35 ok obrażenia 6 + 6 + 2 więc łącznie 14 obrażeń
drugi 15 6 + 6 +5 jeszcze lepiej łącznie 17 obrażeń pająk pada na ziemie rozpłatany na pół Wink
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaTe fajnie demona ubił uderzył laską czarodziejską na chamca w jaja demonowi który za dużo życia nie miał. A ja ustrzeliłem smoka w locie z kuszy prosto w oko tak że aż cały bełt się zagłębił.
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bila - zakladam ze ta bron byla magiczna, albo chociaz umagiczniona. Bo nie wiem jak ty chcesz zabic demona beltem z kuszy.. Moze magicznym - ale powiedz mi gdzie mozna dostac magiczne belty - bo jeszcze o takich nie slyszalem - zastanawia mnie z czego musza byc wykonane, zeby umagicznienie mialo jakikolwiek efekt..
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z użyciem kuszy zabiłem młodego smoka spaczonego przez orki. To była zwyczajna kusza po prostu dorzut miałem. Demona zabił MaTe magiczną laską czarodziejską
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: