Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegięcia pały w WH.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak często spotykacie się z przegięciami?
Często
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 11:38    Temat postu: Przegięcia pały w WH. Odpowiedz z cytatem

No więc jak mi ktoś podpowiedział to powstał temat. Piszcie tu o wszystkich przegięciach w Wh. Umieściłem ten temat tutaj ponieważ uważam że wszelkie przegięcia to wina chaosu, lub ludzi nim zarażonych Twisted Evil Wiecie coś jak martwica mózgu a potem ludziom idiotyzmy albo heroiki przychodzą do głowy.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Czw Kwi 21, 2005 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, kilka razy widziałem przegięcie, ale tak właściwie, to nic co napisali autorzy nie może być przegięciem. Podróżowanie pomiędzy wymiarami w "Zabójcy Gigantów" Williama Kinga, albo Surling Durgul więżący większe demony w meblach w "...Kislevie", czy też GhalMaraz w rękach BG w "Imperium...". Można to nazwać przegięciem, ale to pomysł samych autorów systemu. Prawdziwie przeginają MG i jacyś tam ludzie strugający artykuliki w necie. Halflińskie komando, spustoszenie Lasu Loren przez demony, umowa z Mardagiem...
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przegięcie miało wczoraj miejsce... Od trzech dni siedzieliśmy w Nuln. Szukaliśmy pewnego nekromanty. Szulakiśmy wszędzie. Cmentarze, grobowce itp. Mieszkaliśmy u takiego jego mościa. Po dłuższych zastanowieniach i domysłach okazało się że to on jest tym nekromantą Confused a trposze trzyma w piwnicy w beczkach z winem albo piwem. Przegięcie pały...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego bym Xsary nie nazwał przegięciem. To był bardzo dobry pomysł Mg. A co do przegięć Sab, to chodzi mi raczej o te na sesjach i robionych przez Mg lub przez graczy. Tak jak napisałeś naprzykład halfińskie komando. Na razie to najwięcej przegięć to na sesjach widziałem. A z tych ogólnych ze świata to większość profesji dodatkowych umiejętności to przegięcia straszne są. Np taka profesja Chaotyczny łowca. Jak koleś sie rozwinie to dać mu tylko troche badziewnych zwierzoludzi chaosu i statsami darami chaosu i umiejetnościami to będzie nawet samego Drachenfelsa straszył. A jak takiem łowcy do towarzystwa dodać 3-4 Rycerzy krwi to tylko idą i kasują wszystko i wszystkich. O Właśnie rycerze krwi to też przegięcie. Jeszcze dużo tego jest. To tylko taki przykład.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halflińskie komando samobójcze to nie motyw z sesji. W internecie to znalazłem. Halflińskie komando samobójcze zabiło Drachenfelsa...
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś grałem w heroica ;] tak...tak no i nasze postacie były strasznymi kozakami miały po 7 ataków i wogule dopiero to forum wyjasniło mi że tak się nie gra i że większą przyjemnośc sprawia granie W prawdziwego WH a dokładniej tu moge podzienkować Zedowi Rhalowi i Lesionixowi.... ale mniejsza o to A więc Krasnoludy atakujące Giganty w Głowe to przegięcie.... i np wypadało na nas 20 Elfów a nas była 5 no to co to dla nas ja 7 strzałami kładłem 5 mag żucał ręke młot (żle został odczytany czar przez maga niedokładnie i zucaliśmy ten czar na wszystkich ;] a więc muj Elf miewał 14 ataków Smile to było straszne przegięcie i teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać jak o tym myśle..... a kiedyś miałem Elfa z szybkościa 7 chyba i artefakty jakie znajdywaliśmy to było coś +20 do WW i jeszcze wiele innych rzeczy runy jakies a Runy można było nabyć w każdym wikęszym mieście np Jajko Gryfa miałem którego wychodowałem i wytrenowałem ale niestety.... przestałem grać tamta drużyna bo gdy ktos przedstawił mi nowe perspektywy to mi się to niespodobało w to co graliśmy i zmeinilismy drużyne....to jedyne przegięcia które mi switają teraz w głowie związane zemną..... ;] P.S Dzienki Ludziom z tego Forumgram w prawdziwego WH i pokazanie nowej prawdziwej drogi....;]
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakiś idiota wymyślił. Halfingi to po pierwsze nie są samobójcy a po drugie nikt nie tworzy halfińskiego komando. Już sama nazwa jest okropna. Krasnoludy, ludzie to jeszcze ale halfingi Evil or Very Mad

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegięcia pały... skąd ja to znam... Aaa, już wiem... Przecież to ja zaproponowałem... A może nie...

Dobra, a teraz do tematu:
Sławny Zabójca Bogów... Tak to jest świetna profesja... Każdy chciałby nią grać... Tylko czemu tak mało osób ją zna?? Może dlatego że wymyśliła ją osoba z zadużym EGO...
Albo... Znam to z opowiadania... Mój kumpel (skąd inąd mój pierwszy MG) kidyś uszczęsliwił swojego brata (strasznie wkurwiający typ na sesji - jak wkurwia mnie swoimi odzywkami do MG to jak się czuje MG???) - chciał żeby się wreszcie zamknął... Jakaś mroczna moc spłynęła na jego postać (człowieka) i zamieniła w wielkich męczarniach w Mrocznego Elfa... który mógł zamieniać innych w Mrocznych Elfów... Na szczęście drużyna się rozpadła...
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halflińskie komando samobójcze - a i owszem jest przegięciem i właśnie dlatego tutrafiło. Kiedyś znalazłem w necie profesję wiedźmina...
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widźmin jest jak najbardziej dobrze zrobiony... Tylko trzeba zmienić parę faktów... tzn. ptóba traw w dzieciństwie... itd... ale z Wiedźminem to zdla mi od tego działu!
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin to jest przegięcie szczególnie te mikstury co nosi. Pozwoliłem jednemu u mnie na wiedzmina tak na próbę i początkującym wiedźminem taką sieczke zrobił że normalnie strach. Wszyscy inni gracze bali się go. Ale się cieszyłem jak wysadzili go w powietrze.Powiedzmy że wiedzmin może być ale nie dawać mu żadnych mikstur i umiejętności wycenić wysoko w pd.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedźmin jest b. dobrze zrobiony ale żeby go wprowadzić to trza znać książkę i przez gracza i MG... i druga sprawa... są 2 wersje tej profesji... jedna jest dobra... druga walnięta...
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedźmin jest do bani z kilku powodów. Po pierwsze powinien inaczej się nazywać. Po drugie próba traw nie wiem czy jest potrzebna. Po trzecie wiedźmin powinien być tak elitarną profesją jak zabójca demonów. Za łatwo można nim zostać. A bohater będący wiedźminem jest prawie niezniszczalny. Wiem bo kiedyś tam kiedyś MG pozwolił mi nim zagrać. Porywałem się nawet na demony (często z pozytywnym skutkiem). MG na szczęście wprowadził pewne modyfikacje. Tj. podzielił profesję wiedźmina na trzy poziomy. W takim wypadku zostanie boskim siepaczem jest nieco trudniejsze.
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to napisałem że żeby grać Wiedźminem trzeba przeczytać książkę żeby osoby nim grające (tudzież pozwalające nim grać) zrozumiały że wiedźmin jest profesją podstawową bez możliwości jej zmiany ani wejścia w nią inaczej niż przy twożeniu postaci... Dobra zmiana może być - zostanie renegatem. Oczywiście profesję się poważnie dzieli na 3 lub 4 części i wtedy jest bardzo ładna profesja pięknie opisana z świetną historią (wpasowującą się w świat - nie h. postaci) i genialnym klimatem.
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam również za wieźdzminem nie przepadam. Moi gracze strasznie się na niego napalają. Mają nawet dobre postacie. A gdy nie przejdą Próby Traw to dopiero będzie ból. Ja osobiście jako gracz chcę zostać Tancerzem Wojny. To mi się podoba. I teraz takie pytanie. Czy nie uważacie że granie TYLKO i WYŁĄCZNIE silnymi postaciami sprawia radoche? To jest również swego rodzaju przegiecie pały. Ja chcę zostać Tancerzem bo tez chce sobie dłużej zagrać. I to jest tym spowodowane. Kiedyś miałem postać pacyfistę i dość szybko straciła życie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: