Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegięcia pały w WH.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak często spotykacie się z przegięciami?
Często
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz takiego Szulera następnie Sztukmistrza postacie sa bardzo zbalansowane i żeby nimi przeżyć trzeba kombinować duzo ja takim gram ;] tzn będe grał jak nie będe prowadził ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy lubi mieć świetnego bohatera. Pamiętam jak to fajnie było w Szarej Eminencji. Gdzieś w opuszczonej piwnicy zaskoczyła mnie jakaś laska i dwóch osiłków. Najpierw ona powiedziała mi żebym rzucił miecz, to mnie nie zabiją, a potem ja w ciągu trzech rund urwałem im łby. Fajnie jest, gdy nikt nie może ci podskoczyć, ale to już nie jest ta zabawa. Co to za frajda, gdy wszystko idzie bez problemu, a przygoda praktycznie sama się rozgrywa.
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nic nie mowie po ostatniej przygodzie jestesmy teraz druzyna wymiataczy, ja mam bat magiczny k6 i rekawice +4 do WW, Edgar ma rapier 1k8, a Lesionix tarcze i krótki miecz 1k6+3 ( zeby nie było nie domówień należało mu sie żyje juz dużo sesji, cały czas kombinował jak tu cos takiego zdobyć, byl jednym z dowadzacych w obronie Sartrosy, no i zabił pół-demonice ) co do reszty przedmioty te co prawd kupilismy na wielkim targu , był tam nawet Dabus , nie mowiac o innych ludziach , szkoleniowcach) za wszyskie te przedmioty słono zapłacilismy każdy z nas po 2500 zk , które zdobylimy na Sartrosie ... niektorrzy moga uwarzac ze to przegiecie ale po tylu sesjach według mnei sie nalezało pozatym i tak srednio jzu nie dlugo powinnismy wszyscy statystycznei zginac ... bo to jest taka lipa ze jak sie tez gra za slabymi postaciami to nigdy sie nie osiagnie wysokieog poziomu , bo cos ci sie przydaży , my tam wymiatacze nei jestesmy Lesionix ma teraz z 65 ww ale tylko gdy używa krótkiego miecza tak samo Edgar ... wiec powiem wam tak przegieciem jest dawanie za silnych przedmiotów ale przegieciem jest też dawanie za słabych ... takie jest moje zdanie :]
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedżmionom w Warhlaku mówimy NIE!!!
To nie jest osobistość ze Starego Świata, po prostu tam nie pasuje. Zostawmy wieśminów Sapkowi.
A propos przepaków to miałem kiedyś postać która w extremalnych momentach miała 36 ATAKÓW !!!! Shocked
W jwdnej turze zniszczyłem ( skacząc na 30 metrów w górę w pełnej płytówce) prawie tuzin Bohaterów Chaosu. To było jakieś 3 lata temu. MG który wtedy mi to wszystko dał dziś się trochę poprawił...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ja się trochę wypowiem..

Po pierwsze pytanie: "Czy jest tutaj na tym forum ktos kogo bardziej klimatuje granie przysłowiowym "cieniasem" co od kazdego w kazdej chwili moze dostac wpierdol?"

Bo mnie to klimatuje o wiele bardziej niz granie "napakowanymi" kolesiami..
Uwielbiam wprost kombinowac i wazniejszy jest dla mnie dobry pomysl niz statsy.. Pozatym wtedy bardziej odczuwam mroczny klimat.. To ze swiat jest zepsuty i dazy w zla strone.. Moze to wina mojego MG, ktory takie sesje caly czas prowadzil.. Moze czegos innego..

Wiedzmin dobra profesja - ale Wilk ma racje - sa dwie wersje.. Po skromnych modyfikacjach uwazam ze smialo mozna go wplesc do warhamma - jednak dla malej grupki graczy.. max 2-3 - i kazdy z nich jako mlody chlopiec! To wazne - maly chlopiec! - to co Xsary napisal nie ma racji bytu - nie ma mozliwosci ot tak zostania wiedzminem - rytual moga przejsc tylko mlodzi chlopcy - nie spotkano takiej sytuacji aby przezyl ja dorosly mezczyzna.

Pozatym lepiej byloby zagrac na zasanach mlotka w swiecie AS-a. Bo wplatac wiedzmina do hamma to troche przegiecie chyba..

Przegiecie paly - wg moich graczy to ja jestem przegieciem paly.. Caly czas robie tak - ze rzucam im klody pod nogi - caly czas cos im zabieram - nie pozwalam sie rozwinac.. Straszne ze mnie przegiecie..

Ale gdyby tak sie zastanowic.. Edgar - ranny juz wczesniej w boju - zamiast uciekac - rzuca sie na trzech opryszkow, odwracajac ich uwage od akcji rabunkowej. Ma przy sobie bogato zdobiony rapier. Gdy dostaje po mordzie - bo z trzema to nawet wiedzmin nie wygra.. No moze on tak - ale nie czlowiek ryba.. wiec gdy udaje mu sie zabic jednego z nich i pada pod ciosem innego wydaje sie wielce zdziwiony ze MG zabral mu jego przeslicznie ozdobiony rapier.. Ze niby specjalnie wymyslil 3 gosci rabujacych twierdze - tak samo jak defakto reszta miasta (ok 500 osob) i rzucil ich na "bezbronnego" edgarka..

Ze niby caly czas im daje popalic bo "lekko zmutowanej druzynie" po pietach depcze inkwizycja. Nic to ze wczesniej edgar nago jezdzil na koniu straszac chlopow na polach - nic to ze wampir luise w kazdej miescinie "wypija" conajmniej jedna dziwke - nie baczac co dalej bedzie sie dzialo z jej cialem i porzucajac ja w pierwszym lepszym zaulku.. Nic to ze wujek woster kladzie pokotem wszystkich zlodzieji jakich uda mu sie dorwac i obcina im rece - nic to! To sie nie liczy! Ich droge znacza trupy i krew - grzecznie wiec pytaja dlaczego inkwizycja depcze im po pietach ?

Ale sie wyladowalem.. No nic - najwiekszym przegieciem paly jestesmy MY - zastanowmy sie nad tym w ciszy Smile
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym jest prawda. Ja pamiętam jak robiłem wojne końca świata. Tam to było przegięcie na przegięciu. Tylko że tyle tych przegięć było we wszystkie strony że i tak trudno było jak cholera. Gracze wbijali się w armie albo nawet wybijali całe z daleka. Ale po chwili nadchodziła następna jeszcze silniejsza. I tak stopniowo impet graczy słabł aż w końcu musieli się cofać albo nawet uciekać. Obrażenie leciały w dziesiatki setki a czasem nawet tysiące. A potem walki jeden na jeden i gracze mieli cholerne problemy. Armia ludzi zniknęła od tak. Ogromne miasto-forteca rozlgłe na kilka kilometrów też. Do tego jeszcze jeźdźcy Apokalipsy. Każdy każdego chciał zabić. Statsy ponad sto itd. Mimo to gracze nie mieli wytchnienia. PP się sypały. Aż w końcu zadziałały siły wyższe i garstka ludzi została teleportowana w inny wymiar na chwilę przed tym jak imperium zamieniło się w wielkie zatopione gruzowisko. End.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra przestaj być fajna kiedy twoja postać może pokonać każdego, a MG wymyśla coraz to nowsze potwory by dołożyć drużynie. Po drugim tysiącu PD gra zaczyna być monotonna.
Black, opowiedz dokładnie o tej wojnie, to jest ciekawe... To co się stało z tym Imperium?... Rolling Eyes
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się głupio pytasz. Sam tam grałeś. Nie pamiętasz. Jak można zapomnieć takie rzeczy. To TY Exclamation wysadziłeś w powietrze Imperium używając wynalazku Dawnych Slanów i jeszcze masz czelność się pytać co się stało. Cholera potem odbudowałeś imperium i zostałeś cesarzem. Ale groźba Ślepego nadal nadtwoim królestwem i tobą ciąży. Twisted Evil Fajna była ta ostatnia walka jak z Siwym na siebie czary rzucaliście i nikt nie mógł wygrać. Twisted Evil To też było niezłe przegięcie. Laughing

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Tempestade

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 14:12    Temat postu: Przegięcia?????? Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil No wiec sluchaj.najgorsze ni sa przegiecia tylko motywy tybu MG ma swoj wlasny swiat a gracze to tylko szczury po nim chodzace .Rzadko mam do czynienia z fajnymi sesjami a jak si zaczyna robic fajnie to mg konczy prowadzic badz cus.wracajac do wyzej wymieniobej opini.MG prowadzi czasami dla siebie ni wiem czy to robi celowo czy ni ale je BN-i to takie niszczyciele ze nawet przy najlepszych rzutach Gówno im sie robi tacy bogowie. Wiec was prosze Do MG "nie róbcie tego to jest naprawde ni dobre.Jamy si bawic wszyscy ni tylko MG.Nie mówiłbym nic gdyby to występowało rzadko ale caly czas. Proszeeee was!!!!!!! Exclamation [/b]Tej ludziska słuchajcie mnie jeno! Co do wiedźmina to ni wiem czego chcecie on jest taki zły a po drugie to jest profesja extra.malo kto potrafi takie rzeczy jak on soo.Na piesc smoka od czego Macie MG on zawsze moze cus z tym zrobic. Według mnie im starsza postac "PD" tym bedzie silniejsza.Magiem sie tewz ni rodzisz od razu.Czeka cie zawsze długa ciezka i monotonna droga do osiagniecia poteznej sily wiec pomyslcie od czego jest MG.|"YeaP" spadam
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowego...
1. jesteśmy w polsce i używamy słowa nie.
2. staramy się pisać tak żeby inni nie mieli problemów z rozczytaniem nas.
3. nie spamujemy
4. czy za każdym razem jak będziesz wychodził z forum (chyba że spadasz całkowicie Smile będziesz pisał że spadasz (a może to miało co innego oznaczać Smile

mistrzowie żeczywiście czasem przesadzają ze swoimi BN (sam to robie Smile no ale zazwyczaj MGują tak żeby graczom się podobało więc nie nazywaj MGów P.P. co najwyżej swojego MG

p.s. nie przestrasz się tego posta i udzielaj się na forum
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekaj czekaj czy to nie jest czasami przytyk do mnie Tempestade.? My się czasem nie znamy? Bo jak prowadziłem heroika to przyznaje czasami się zagalopowałem, mimo to wszystko było uzasadnione. ALE NIGDY NIE PROWADZIŁEM DLA SAMEGO SIEBIE. Tak mi się kojarzysz bo kiedyś ktoś powiedział że gram sam ze sobą. I na pewno nie jestem przegięciem pały. A z tymi szczurami to masz racje trochę. Twisted Evil Tylko w jednej sadze robiłem przegięcia. Gracze narzekali bo te przegięcia były widoczne. Bo tak naprawde to KAŻDY Mg przegina tylko niektórzy potrafią to wspaniale ukryć.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze mozna troche poprzeginac, aby gracze wiedzieli, ze nie ma lekko, no i ze nie sa panami swiata (Starego Swiata). Poza tym gra nie musi byc wcale monotonna i nudnawa po "ktoryms tysiacu PD". Przeginac mozna nie tylko na niekorzysc gracza (a gdyby byl tak silny, ze nikt mu nie podskoczy? Jednym uderzeniem moglby rozpier....c cala armie chaosu. A skoro jest taki silny, to niech idzie do WuCeta i sobie potrzyma malego w taki sposob, aby go nie zgniesc.)

Moim zdaniem ciekawie, nie monotonnie i z lekkim przegieciem.

Szkoda, ze to z ta sila, to nie moj pomysl...
Powrót do góry
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc, Black, Tempestade to nasz stary znajomy, jeśli nie wiesz...
Tak w ogóle to gra ROBI się nudnawa po którymś tysiącu PD... nie pociąga mnie już granie kolesiami którzy jedną ręką niszczą imperium. po dziewięci latach z Warhlakiem wyrosłem z tego i życzę wam tego samego...
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli MG ma dobre pomysly, to i po kilku tysiacach PD nie jestes w stanie zrobic wszystkiego (i nie mam tu na mysli jakichs przepakowanych przeciwnikow).
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto więc powtarzam posta z Mechaniki:

A kto wymyślił coś takiego? Ja słyszałem jak dziesięcioletni bratanek kumpla gra z koleżkami na lekcjach. Rozegranie przygody zajmuje im pół godziny. Dostają w gospodzie wiadomość, zabijają trzy smoki i otrzymują 10000 pd na łebka... Co wy na to?

Komentujcie moi mili...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: