Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Talabekland i Hochland
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 47, 48, 49  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie obraź się, ale jeszcze nie za dobrze ci ufam. Muszę się po raz drugi upewnić co do ciebie i...

Właśnie wyszliście z karczmy i widok sprawił że kapłan zamarł w pół słowa. Wokół was banda różnego rodzaju łowców nagród. Zbrojni w obuchy, ostrza i broń dystansową oraz miotaną. Jeden z nich, osoba którą gdzieś już widziałeś, odzywa się:

- Czarny Miecz... nareszcie. Tylko bez żadnych sztuczek. A ty klecho spieprzaj to może nie oberwiesz.

"Klecha" się zdenerwował.

- Myślę że zostanę i nie oberwę.

Zapadła krępująca cisza. Po chwili łowca się odezwał:

- Rzućcie broń i przodem do ściany chaty.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja twarz skamieniała. Trzymam ręcę swobodnie.
- Myślę, że powinniście stąd iść - powiedziałem spokojnie, choć w głębi ducha czuję lekki niepokój. - Wczorajszego wieczoru obiecałem temu kapłanowi, iż nie będę więcej "rozrabiał", więc... Idzcie stąd. Rzekłbym, iż nie pragnę waszej śmierci, lecz po co kłamać?
Ucinami kładę dłoń na rękojeści miecza.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi co przyrzekałeś temu kapłanowi. Jeśli jest z tobą to ubijemy go i sprzedamy to co zgrabimy z jego ciała.

Klecha porwał za młot, ujął go w rękę i rozłożył z trzaskiem, po czym schwycił oburącz. Wrogowie napięli cięciwy i odbezpieczyli mechanizmy spustowe kusz i spluw.

- Nic nie zgrabicie, śmiecie! Łowcy Nagród... plwam na was! Nawet nie działacie według Prawa! Gorsi od Łowców Czarownic!

- Ostrzegam was ostatni raz! Za łeb Czarnego Miecza dostaniemy mniej niż za żywcem ujętego, ale i tak jest to ogromna kwota. Rzućcie broń i stańcie przodem do ściany karczmy... bo będą bęcki!

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A ileż to złota za mnie proponują? - Pytam wyraźnie zaciekawiony. - I czy to złoto jest wart waszego życia?
Wyciągam miecz i skierowuje go do ziemi. Przygotowuję się do szybkiego fikołka, tak aby być bliżej tych szumowin.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ostrzegałem was... zabić ich!

Byłeś na to przygotowany i twój doskonały refleks oraz umiejętności dały ci przewagę. Doskoczyłeś do nich niczym zawodowy akrobata i ściąłeś z marszu pierwszego frajera z jakimś pękatym pistoletem, z którego po pośmiertnym skurczu wystrzeliła chmura szatkowanego metalu i posypała ci się bez krzywdy na płaszcz.

Świsnęły cięciwy kusz i łuków. O ile strzały nie robią na zbroi Samuela wrażenia, to jeden z bełtów wbił mu się w okolice żebra. Kapłan warknął wściekły i zwalił swoim młotem na ziemię pierwszego lepszego wroga.

Wystrzelono z pistoletów, rusznic i garłaczy. Wszędzie latają kule. Od własnego chaotycznego ostrzału dwóch się poraniło a jeden legł trupem. Ich szef wycofał się na tył z kilkoma bardziej rozgarniętymi. Mimo swej szybkości, oberwałeś fragmentem chmury z garłacza w biodro i jedną pistoletową kulę w lewe ramię. Czujesz ostry ból, ale bywało gorzej, a adrenalina trzyma cię na nogach.

Samuel wykorzystał na następnym wrogu swój sztylet, ciskając go w jego szyję. Przy was zostało pięciu strzelców, którzy właśnie wyjmują ostrza. Za nimi, w średniej odległości trzech Łowców Nagród z lepszą zbroją i sprzętem oraz ich szef.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykorzystuję swe umiejętności z Zakonu, mianowicie robię znów fikołka, mniej więcej w środek grupy strzelców, a gdy zrobię już przewrót wyciągam miecz przed siebie i zatapiam go w brzuchu przeciwnika.
Na kucaka wyciągam miecz z brzucha i nawiązuje się walką z poprzednimi.

Swoją drogą głupcy z nich... Tyle ich padło, a walczą dalej.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wysiłkiem doskakujesz do kolejnego wroga i pchasz go ostrzem w brzuch, zabijając na miejscu. Samuel spopielił następnego strumieniami światła z rąk. Pozostali trzej rzucają bronie i uciekają.

Szef i jego ludzie cofają się powoli, strzelając na oślep do was.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odskakuję na boki, aby nie mogły mnie dosięgnąć strzały. Jeżeli mogę to atakuję przywódcę, a jego ziomków puszczam.
- I tak jest zawsze... - Mruczę pod nosem i uśmiecham się.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atakujesz razem z Samuelem. Walczycie z dwoma przeciwnikami, tym razem jest to pojedynek trudniejszy ale dajecie sobie jakoś radę. Ranicie i dobijacie przeciwników. Trzeci ucieka a zostaje tylko ich szef. Atakujesz go... uniknął ataku i cholernie szybko pacnął cię mieczem przez łeb. Zalałeś się krwią i upadłeś na plecy. Widzisz jak szef łowców nagród ucieka przed młotem Samuela i dołącza do reszty tchórzy.

- Jeszcze was dorwę, śmiecie!

Samuel klęknął przy tobie. Wyjął jakiś bandaż... a tobie pociemniało w oczach i zemdlałeś.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po moim przymusowym "zaśnięciu" śnię o dawnych czasach. Mam bardzo wyraźne obrazy treningu w akademii Sid, mojego mistrza, walkę w Kitaju, a na końcu śmierć mojej ukochanej i walkę z moim mistrzem...

Ostatnim obrazem jest dziwna sytuacja. Siedzę zakapturzony na tronie, w ręku trzymam mój miecz, a obok mnie unoszą się czarne obłoki.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbudziłeś się z okropnym bólem głowy. Kiedy wyostrzył ci się obraz, ujrzałeś wielkie, strzaskane budowle i mury, lasy, trakt... dwa konie pijące wodę i jedzące owies. Szum niedalekiej rzeki.

Obok ciebie przycupnął Samuel. Nie ma na sobie swojej zbroi i w kilku miejscach ma świeże bandaże.

- Obudziłeś się. Te psy jeszcze parę razy atakowały z pomocą różnych nowych samobójców. Udało mi się parę razy nas obronić i odwieźć tutaj... po lewej masz Talabheim. A przynajmniej - jego ruiny.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cholera... - Mruknąłem i złapałem się za głowę. - Ludzkie pomioty, zawsze atakują kogo nie potrzeba...
Wstaję z ziemi i upewniam się czy mam mój miecz przy sobie. Gdy stoję już na nogach spoglądam na ruiny miasta Morra.
- Talabheim! - Mówię z uśmiechem na ustach. - Ziemie mej młodości... Bardzo odległej młodości.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel wstał, sycząc z bólu ledwo co opatrzonych ran. Oparł się o drzewo i założył ręce. Ma potężną sylwetkę. Prawie dwa razy jak ty, jest również wyższy co jest wręcz niesamowite.

- Ha, ja natomiast urodziłem się w Averheim. Rodzina pochodziła z Księstw Granicznych. Ważny ród, przegrali jakąś lokalną wojenkę i wygnano ich do Imperium. Zmuszeni byli zająć się handlem a mnie znalazł mój mentor, mnich Alluminasa i Hierofanta, Wysoki Elf. I oto jestem.

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Byłeś szkolony przez wysokiego elfiaka? - Zdziwiłem się. - Widać... Styl, nienaganna postura i tak dalej, Samuelu. Wiesz... Jest mała sprawa, to nie zajmie nam dużo czasu, a powinno zdjąć kamień z mego serca. Jak już ci wspomniałem, stąd pochodzę. Chciałbym się upewnić czy moi rodzice żyją...
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel pokiwał głową.

- Jeśli byli obecni w mieście podczas oblężenia, nie liczę na to czy jeszcze żyją. Jeśli zbiegli przed atakiem Lorda Krakena, to może przeżyli i wrócili na stare śmieci. Wiem że wielu śmieciarzy i uchodźców założyło w ruinach namiastkę dawnego miasta... Idziemy tam? Pozbieram tylko sprzęt...

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 3 z 49

Skocz do: