Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Muzyka na sesji warhammera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nathaniel
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o muzykę na sesję to najlepsza dla mnie jest muzyka z gry Baldur's Gate. Jest tam wszystko co byc powinno - roznego rodzaju walki, kilka "miejskich" soundtrackow i wiele,wiele innych. Naprawde gorąco polecam !!

Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Pon Gru 06, 2004 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathaniel
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pon Gru 06, 2004 14:36    Temat postu: Muzyka na sesje download Odpowiedz z cytatem

Adek> Ostatnio znalazlem pare fajnych sciezek dzwiekowych do warhammer 40k na eMule. Pare juz mi sie sciąglo i musze powiedziec ze niektore są calkiem fajne. Wpisz w "szukaj" Warhammer i przezuc na zakladkę "audio". Powinno ci trochę tego wyrzucic. Pozdro
MaTe
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 16:35    Temat postu: my narazie gramy bez muzy Odpowiedz z cytatem

My jak narazie gramy bez muzy ale może sie to zmieni
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi

PostWysłany: Czw Gru 16, 2004 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje muzyke z gry BG2 tak jak wyżej napisał Nathaniel oraz z gry Elder Scroll's 3:Morrowind tam jest dopiero muzyka od której sie oderwać nie można Cool A do gier w klimatach przyszłości(np. Neuroshima) pasuje muzyka elektroniczna, ale nie w zupełności techno Razz
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Czw Gru 16, 2004 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz gralem z muzyka bylo klimatycznie leciale muzyka z BG2 i HoM&M III ale gracze mie mogli sie skupic i teraz gramy bez muzyki
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNACIE MOZE JAKIES STRONKI Z DOBRA KLIMATYCZNA MUZA DO WYKORZYSTANIA NA SESJI ??

Zwlaszcza chodzi mi o odglosy padajacego deszczu, wiejacego wiatru (wichury), burzy, najlepiej jakby byly zapetlajace sie..

Wszystkie inne tez. Brakuje mi troche dobrej muzy do walki i odglosow przyrody.. Ale z innymi tez sie zapoznam..
Orrendil
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jeśli się da, to jest muzyka na sesji, zleży, gdzie gramy. Ja osobiście uwielbiam to, co Howard Shore skomponował do Lord of the Rings. Słucham tego często;) Ale ogólnie soundtracki filmowe pasują, czasami na sesji słychać Enyię, albo Vollenveidera. Myślę, że klimatyczny podkład może pomóc wczuć się w grę, ale to by była przesada, żeby co chwilę MG zmieniał dźwięki w zależności od tego, co się dzieje;) Odrywałoby to od gry.
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam całkiem sporo dobrej muzy na sesje. Przynajmniej ja uważam że jest dobra. Zarówno do heroica jak i do darka. Niestety najczęstrzym problemem jest to że nie ma na czym jej odtworzyć a ja jej graczą nie zanuce. Gdyby sesje były u mnie w domu to nie było by problemu. Ale z jednej strony rodzinka chodzi wcześnie spać. A z drugiej to gracze nie lubią dzielnicy/blokowisk w których mieszkam. Usprawiedliwiają się że za daleko. No i ja musze łazić do nich a oni nie mają sprzętu do odtwarzania muzy "pod ręką". Sad

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka do Warhammera... hymmm. ponizej dam kilka zespolow, ktore sa nieodlacznymi towarzyszami przygod moich oraz mojej kompaniji =]
no.1 - Mortiis - tu w szczegolnosci polecam albumy "Crypt of the Wizard" i "Stargate", chociaz calosc (z starego materialu) pasuje swietnie. Muzyka na dlugie podroze i tym podobne
no.2 - Arcana - wprost sama sie prosi na sesje, kiedy klimat Mortiisa staje sie zbyt "mily i wesoly" (ekhm) i, np. wchodzimy do starych, nawiedzanych przez nekromante lochow; wszelakie katedry i inne koscioly ( duzo dzwonow )
no.3 - Northaunt - gdy na sesji nie mamy zamiaru walczyc (moje ulubione) i mistrz gry snuje opowiesci. Deszcz, deszcz, delikatne dzwieki pianina, szepty ukladajace sie w spokojna melodie. Az chce sie snic =]
no.4 - Elend - groza, groza i jeszcze raz groza, opera bardzo w "groznym" klimacie
no.5 - Dead can dance - bardzo duzo muzyki na bardzo wiele roznych okazji. Znajdzie sie nawet bal u ksiecia, czy wiejska zabawa
no.6 - Conan Soundtrack - graliscie kiedys w "Wladce Zimy - Burana" ? to znacie klimat tej muzyki (po sesji dostalem brava od graczy... =] )
no.7 - Hagalaz Runedance - Elficki las, lub poprostu las hehe
Dalej sie nie bede rozpisywal bo nikt by tego nie przeczytal.
A gdzie to dostac? hymm 9159450 gg moje. Porozmawiac ze mna, dac maila czy w jakis inny sposob to zalatwimy =]
Niech muzyka wypelni klimatu Waszych sesji...
PUG
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Pią Lip 29, 2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam muzę z Draculi, Waleczne serce i z LOTR-a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sro Sie 31, 2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na sesji uzywac muzy ktora zostala stworzona jako podklad. Czyli wszelkiego rodzaju sciezki dzwiekowe...
W szczegolnosci polecam sountracki do:
Ostatniego Mohikanina (The Last of the Mohikans)
Conana (Conan:The Barbarian)
Łowcy Androidow (Blade Runner)
Gladiatora (:p)
Jesli chodzi o zespoly to najlepze sa te instrumentalne. wokal moze rozpraszac i niszczyc klimat...
Dobor muzy musi zalezec od stylu gry, co innego nadaje sie heroła co innego do hrozy
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powrót do góry
Kozar
Gość

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 01:20    Temat postu: Krzyk. Odpowiedz z cytatem

Muzyka - jak najbardziej.
Przyciszona, mroczna... .

Jeżeli chodzi o 'dostosowywanie muzyki do wydarzeń' to myślę ,że dobrym rozwiązaniem jest puszczanie jednego utworu (monotonnego) 'w kółko' i przełączenie na kolejny dopiero wtedy, gdy klimat (etap albo miejsce) przygody się zmieni. Dobrze jest gdy MG podzieli przygodę na kilka okresów, a następnie w odpowiednich momentach jeno naciśnie - dyskretnie - odpowiedni przycisk (discman i zestaw głośniczków spisuje się idelanie!), a w następstwie zabrzmi inny utwór... . Cztery monotonne, mroczne utwory wystarczą w zupełności. Chodzi po prostu o to, by jakieś niepokojące dźwięki - ledwie słyszalne - plątały się z myślami graczy.

A tak poza tym... potrzebuję pliku .mp3, będącego zapisem jakiegoś demonicznego, przeraźliwego, wrzasku.

Czy jest tu ktoś tak dobry, kto zechce podać mi namiary na takowy?
Będę niezmiernie wdzięczny.
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sesje gdzie dominuje klimat grozy, nienormalności, szaleństwa polecam gorąco soundtracki z Silent Hill 1 i 2.

Co do innych doskonale nadaje się muzyka z gry Divine Divinity. Ma bardzo specyficzny klimat.
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak ,Monstreo masz racje ja jużod dawna używam traków z Silent Hilla;] To działa na graczy Porażająco!!! Jeśli na jakiejś mojej sesji nie ma muzyki to klimat muszę nadrabiać ciszą . Wberw pozorom cisza to także świetna muzyka na sesje. Ale kompletna cisza ,bez chałasów sąsiadów, domowników, dzieci za oknem , samochodów. Tylko cisza..... Polecam;]

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam polecam Blackmoore Kingdom... taka płytka z muzą... żadna tam gra czy film, po prostu czysta muzyka Very Happy Ścieżki bardzo przydatne na zabawy w karczmie, czy pobyt bohaterów na Dworze pańskim Very Happy
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: