Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Własna gildia, interes?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 16:42    Temat postu: Własna gildia, interes? Odpowiedz z cytatem

Chciałem sie dowiedzieć czy grając w WFRP doszliście kiedyś do własnego interesu np. mieliście własną gildię Question Czy byliście ciągle najemnikami którzy jak nie zostaną wynajęci to są bez grosza Question
W mojej grupie na sesji MG dopuścił abyśmy rozwineli swoją gildię hmm jak by to określić wojowników i rozbójników raczej interesujemy się zyskami Twisted Evil Mamy pod sobą ludzi itd. ale nie myślcie że jest łatwo Exclamation Byście sie dziwili jak taką gildię ciężko utrzymać i wszystkich ludzi nakarmić itp.
Ogólnie fajna sprawa a jak to u was wygląda mieliście kiedyś podobne "interesy" Question
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie niegdy nie miałem czegoś takeigo ..... to Simsy wam zrobił MG :DTo może być ciekawe ale sam narazie nie odwarze się zrobić czegoś takeigo dla graczy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie gracze mieli cały zakon Morra pod sobą. Najpierw jeden z graczy po przejściu z nowicjusza/szlachcica na rycerza zakonnego wyruszył na krucjatę przeciw nieumarłym i nekromagusom, ciągnąc za sobą przyjaciół. W ciągu kilku lat podróży zgromadził niemałe zasoby finansowe dla Zakonu Morra. Po odnalezieniu grobowca legendarnego Rycerza Morra i "przywłaszczeniu sobie" jego ekwipunku, doznał objawienia i awansował na kapłana,a jego towarzysze na nowicjuszy lub rycerzy Morra. Przez kolejne kilka lat zbierali "datki" i niestety podczas jednej z podróży Kapłan zginął w walce z demonicznym wojownikiem. Ale jego towarzysze i ex kapitan chaosu , któremu zrobili pranie mózgu, za fundusze które gromadzili przez te wszystkie lata<A robili to na wszystkie możliwe sposoby(żebractwo , zastarszanie, oszustwa , zakłady , wyścigi konne, grabież, złodziejstwo itp)wybudowali Twierdze wraz ze świątynią i wieżą, wielkości Altdorfu . Władze nad zakonem przejął ex-kapitan chaosu jako ,że po kapłanie był najbarziej oświecony. Zakon nie rządził wszystkimi kapłanami Morra , niemniej jednak stanowił zbrojne ramię tego kościoła.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedac magiem (wydaje mi sie ze pod koniec sagi, bo od tamtego czasu bylo tylko kilka sesji) dorobilem sie troche kasy dzieki pewnemu szlachcicowi (przez pewien czas zarzadzalem jego majatkiem). Za to co zarobilem wykupilem troche nieruchomosci i zalozylem siec sklepow. Jednak moje zadanie ograniczylo sie do tego, ze powiedzialem MG co chce i jak ma to wygladac.... (jak juz powiedzialem to chyba byla koncowka sagi). Nie cieszylem sie tym zbyt dlugo, bo wspolnie wyruszylismy do zamku pana Konstanta Drachenfelsa i .... przygoda sie urwala.
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemal zawsze mielismy wlasna karczme. Moze nie jest to duzy interes, ale dawalo duzo radochy powrocic na wlasne smiecie. Tez trzeba bylo o nia dbac... To jakis reketer chcial narzucici swoje zwierzchnictwo, to trzeba bylo wygrysc konkurencje z interesu...
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: