Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy są u was na sesji kłotnie ras???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckapsel napisał:
Byłeś MG że podarłeś mu karte vczy twuj był Młotek co ??

Powiem ci jedno- wszyscy byli szczęsliw kiedy to zrobiłem bo juz drugi raz była sytułacja ze spotykamy kogos nowego, jedziemy gdzies z nim a potem wynajmujemy z nim jeden pokój (zeby było taniej) w karczmie i potem słyszymy "nie budzicie sie".... I wybacz to jest naprawde wkurwiajace i dla graczy i dla mg kiedy jest jedna postac która najpierw wszystkich zabija, olewa przygode i zgarnia PD....

U nas na sesji raczej nie ma konfliktu na płaszczyźnie elf-krasnolud bo nikt nie gra elfem a jak juz gra to sie kamufluje i wszyscy mysla ze to czlowiek, u nas wywiazuja sie tylko starcia slowne miedzy krasnoludami a ludźmi, które i tak szybko mijaja (wódka krasnoludzkia lączy postacie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem niemusisz sie tak unosić wiem że to pewnie wkużające i wogule ale czy podarcie karty postaci niejest trohe zbyt drastyczne można by mu zabić postać i ostszec gracza że zrobi tak jeszcze raz to pożałuje czy coś w tym stylu .
Ale dobra zrobiłeś jak uważałeś ja niemiałem takiej sytuacji wienc niewiem jak sambym sie zachował
Powrót do góry
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym po pierwszymnzabójstwie gracza bez ważniejszego powodu poważnie z graczem porozmawiał. Po drugim wywaliłbym go z drużyny. Bo i tak wszystkie sesje z nim rozgrywane byłyby udręką.

Co do kamuflażu Elfa - to jakiś specjalista szpieg musiał być - bo żeby elf udawał człowieka tak żeby mu uwierzyli... szacunek dla niego za umiejętności szpiegowskie na miarę Big Bossa z MGS3.

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koles grał wyznawca Khaina i zabijał by wykonywac wole boża, jak dla mnie to on po prostu chcial zagrac wkurwiajaca wszystkich postacia i sprawdzic jak długo wytrzymamy....

Kamuflowal swoje uszy itd, nawet nieźle to wychodzi bo wiekszosc gracz ma takiego ludzkiego elfa za wariata albo ekscentryka, ale nie za elfa....Zreszta i tak prędzej czy później wszystko wychodzilo na jaw

A jak tam wygladaja na sesjach stosunki pozostałych ras z niziolkami? U mnie jedna postac nienawidzi niziołków od spotkania z niziolczym zabijaką (nie to zebym przegrał, ale i tak sie zgorszyłem) a reszta raczej lubi niziolki o ile nie dobieraja sie do zapasów
Powrót do góry
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh...

Dla mnie sam wogle pomysł aby elf udawał człowieka jest nie do pomyślenia...
Co to za poniżenie dla elfa.
Pozatym jednak brak zarostu, gładka twarz i charakterystyczne oczy.
Kurde... naprawde niezły być musiał. Normalnie mag cienia przy nim się chowa.
Powrót do góry
Paweł
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elf udaje krasnoluda nie było to możliwe bo to wsykie ,a to niskie igrube,ale śmiesznie by było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takiego elfa co sie przebiera nalezało by komisyjnie pozbawić uszu i czupryny... krasnala nigdy nawet by nie był w stanie nawet naśladowac...( budowa ciała, owłosienie, wzrost itp...), pozatym wszyscy wiedzą, że elfy są zbyt dumne żeby podszywać sie pod członka (jak oni to ujmują) młodszych ras. A propo kłotni u nas w drużynie popularny jest spór wysoka elfka - lesny elf, oraz tchórzliwe elfy - krasnolud ( czyli ja Very Happy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz z tym elfem to wyglada tak
Elf sie nie przyznaje do tego kim jest albo udzuela wymijajacych odpowiedzi, nie pokazuje uszu i wszyscy maja go za dziwaka i debila. Dopiero potem (1-2 przygody) wszystko sie wyjaśnia...

A jak tam wygladaja na sesjach stosunki pozostałych ras z niziolkami?
Powrót do góry
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umnie jeszcze niźiołków niespotkali żadnych i nigdzie Razz
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj niziołki były dla Graczy tylko tłem.

Acz pewnego razu wynajęli oni sporą grupę zakapiorów wszelkiej maści i wyprawili się na poszukiwania jakiegoś legendarnego potwora, o którym jeden z nich gdzieś przeczytał. pech chciał, że przechodzili przez Krainę Zgromadzenia. Łotry, których najęli widząc bezbronną wioskę zaczęli plądrować, zabijać, palić... BG musieli pozabijać swych najemników (łatwo im nie poszło).

Od tej pory Graczom niziołków żal... Hehehe, poczucie winy... Hehehe.
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niziołki... hmmm... lubie niziołki mam taki jakiś sentyment do nich... to chyba dlatego bo w czasach jeszcze Ied młotka miałem niziołka czarodzieja... skubany doszedł do 4 poziomu magii wojennej i 3 iluzjonisty. To była zabawna postać... największa pierdoła i największy farciarz w drużynie, lubiłem tą postać.

Powracając do tematu przewodniego.
Odnośnie kłótni ras...

No u mnie zazwyczaj z tym problemu nie ma... dlaczego? A po prostu od pewnego czasu wszyscy bez wyjątków grają człowiekiem. No dobra dajemy szanse... rzucasz k10 przy tworzeniu postaci... jak wypadnie 10 to rzucasz na to jaką rasą grasz... 1,2,3,4, krasnal 5,6,7 niziołek 8,9,0 elf.. Ale dobra bo znów odbiegam od tematu.

Spory sie zdarzały dość często... no spór elf-krasnal jest niemalże kultowy... także spór elf-człowiek... no ogólnie to elfy mają przesrane... po prostu jak ktoś umie to odgrywać to wkurza ta wyniosłość i traktowanie innych jako gorszych.
Ale w sumie to i między ludźmi spory są na porządku dziennym... nie raz i nie dwa razy zdarzało się że drużyna się zabijała wzajemnie. Cóż... takie życie jak w jednej grupie znajdzie sie czarodziej... bowiem kuszenie chaosem jest silne... oj silne...
Powrót do góry
Dragomir
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe kłótnie rasowe to podstawa:D Co ciekawe w związku z tym w mojej drużynie nikt nie zaryzykuje grać elfem:D Nawet jeśli pozostali są ludźmi... A jeśli chodzi o kłótnie ogólne, to fakt iż moi gracze walczyli ze sobą na śmierć i życie o 5 koron wiele wyjaśnia. Zwycięzca potyczki również zginął (z ręki MG, czyli mojej) za karę, czego się wstydzę teraz i bardzo żałuję...
Powrót do góry
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też zdarzają się kłótnie. Potyczki graczy o sprzecznych celach są jednak ciekawe. Nieraz gracze na jednej sesji stawali po różnych stronach konfliktu i dochodziło do rozlewu krwi. Poza tym w jednej z moich drużyn grają bracia (w realnym świecie) i niestety każdy z nich chce udowodnić swoją wyższość nad drugim bez względu na to jaką grają postacią. Cały czas staram się z tym walczyć, ale jak do tej pory z mizernymi skutkami.
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie ma kłótni ras a szkoda bo to bardzo pomaga w ogrywaniu postaci.
Albo pozwoliłem graczowi a by zagrał sobie Drowem i niestety z marnym skutkiem... bo nie odgrywa Drowa jak trzeba Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że w Warhammerze nie ma Drowów.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: