Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Prolog-Kasr Partox
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Płomienie Zagłady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spoglądam się z przerażeniem i łzami w oczach na Artemidusa.>

-Ja chcę do domu...To koszmar, którego nie potrafię zrozumieć i pojąć.Czemu tak jest? Dlaczego nie może być pokoju? Zawsze myślałam,że jesteśmy na tyle mądrzy by unikać wojen, które powodują tyle klęsk...tyle śmierci.Uczono mnie,że zabijanie jest złem,że tak nie wolno.Tylko Imperator może decydować o czyimś istnieniu bądź śmierci....a nie inni.Mama tak mi mówiła...nie odbiera się komuś życia kto otrzymał je od Imperatora...A jeśli tak chciał to czemu pozwala na walkę?

GG : 42662471
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARTEMIDERUS/SARAH

Przybiega Komisarz Monito i krzyczy do wszystkich żołnierzy.

-WYCOFUJEMY SIĘ! Kierujemy się na główną autostradę do centrum miasta! Ruszać się!

Żołnierze, ostrzeliwując niedbale wroga, wybiegają szybko tylnym wyjściem na dość ciasną uliczkę i szybko kierują się z niej w głąb miasta... Chyba czas się zwijać.

JAN

Monito odzywa się w komunikatorze.

-Inkwizytorze Żizka, wszyscy żołnierze Inkwizycji przybyli do ratusza. Zawaliłem podziemne przejście do Katedry oraz główne drzwi do ratusza. Zarządziłem pospieszną ewakuację na początek autostrady. Czeka tam na nas zautomatyzowana obrona. Stamtąd udamy się na Most Centralny. Zwijajcie się ze swymi trepami stamtąd i zbierzcie się z nami na automatach obronnych, bez odbioru.

Po chwili w komunikatorze odzywa się ten żołnierz, któremu wydałeś wcześniej rozkazy.

-Lordzie, zabezpieczyliśmy tylne drzwi ratusza i połączyliśmy się z żołnierzami Monito. Spotkamy się z Lordem na autostradzie...

W końcu odzywa się Gromm.

-Powinniśmy wszyscy zabrać dupska na auto... auto... uch, auto-coś. Chaos się zbliża i może nas zmieść. Rozkazy?

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wycofujemy się Gromm...

<Kierujemy się uliczką na autostradę>

- Dwójkami! Wzdłuż ścian!
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie ma teraz czasu na odpowiedzi. Idziemy!!
<Biorę Sare przytulając ją do pancerza. Bolter na ramieniu i ruszam biegiem drogą ewakuacyjną.>
-Później odpowiem na twoje pytania Saro. Później...
<Trzymam sie szyku i biegnę na miejsce zbiórki>

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Małymi, acz zwinnymi kroczkami podąrzam szybko za Artemidusem ocierając chysteczką łzy. Obcasy moich wysokich butów stukają o posadzkę. Trzymam swoją torbę blisko przy sobie i rozglądam się na boki, przed siebie i pod nogi. Zwracam się do mego przewodnika.>

-Gdzie teraz idziemy panie Artemidusie?Tu nie jest już bezpiecznie?

Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SARAH/ARTEMIDERUS/JAN

Mija sporo czasu. Niektórzy z Imperialistów zdradzili i przyłączyli się do rozbijania zautomatyzowanej obrony. Potem próbowali przejąć most. Skończyło się to masakrą Chaosu, nawet wsparcie pancerne Marines nie pomogło im. Niestety, wróg przytargał do miasta zdradziecki regiment Gwardii. Właśnie zbierają się z marines Czarnego Legionu na drugim końcu autostrady.

Podczas gdy wy zebraliście sprzęt i ludzi na mocno obwarowanym teraz moście, mieliście okazję się przyjrzeć sercu miasta...

Potężne, majestatyczne wieże i drapacze chmur wznoszą się na wiele metrów wzwyż. Zaś sam most... jest kolosalny. Około 500m wszerz jak wam mówiono, potężne żelbetonowo-stalowe okrycie, wyższy poziom dla pieszych, neonowe oświetlenie, restauracje, sklepy, parkingi, posterunki milicji i wiele pozamykanych teraz atrakcji. Most prowadzi do centrum... Otoczone betonowym kanałem szerokości 100m i głębokości 50 oraz wznoszącym się nad nim dziesięciometrowym murem. Wewnątrz parki, aleje spacerowe, dzielnica kupiecka, garnizon wojskowy, szpital, bogate domy i siedziby organizacji, miejska opera... Wszystko otoczone chodnikami z białego kamienia, lampami z mocnym światłem, ławkami, brukowanymi ulicami oraz wszechobecną zielenią i stawami wodnymi. W samym centrum tego serca stoi niesamowicie wielka wieża. Macie wrażenie że nie spełnia wogóle żadnej funkcji. Dopiero usłyszane rozmowy żołnierzy potwierdziły, że to jest Iglica. Godzinę temu roztoczyła potężną, niebieską kopułę energii nad centrum. Nawet teraz pociski artylerii rozbijają się o nią.

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po naradzie, czekam na parterze na Jukova. Mówię, mu żeby on sam poprowadził modlitwę, po czym odchodzę. Wzywam po drodze Gromma i wychodzimy na zewnątrz. Do komunikatora:>
- Tu Inkwizytor Jan Ziżka. Kto dowodzi obroną?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedze na pozycji i wpatruje sie w autostrade. Czasem spoglądam na Sare. >
-Na razie zostaniemy tutaj Saro. Przyjdą z tamtąd <wskazuje kierunek.>
-zastanawiam się jak ci się udało dotrzć samej aż tutaj. Czy to tylko szczęśliwy traf czy coś wiecej. Tutaj jest znacznie bezpieczniej. Tutaj zostaniemy do końca, przynajmniej tak sądze.
<Jeszcze raz sprawdzam sprzęt>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedzę obok Artemidusa i bawię się pojedyńczymi pasmami włosów.Splatam je,rozplatam,okręcam wokół palca,oglądam końcówki włosów.>
-Ładnie tu...wolę posiedzieć tutaj niż gdybyśmy mieli siedzieć w tamtym miejscu.Może naprawdę mam szczęście...sama nie wiem.Rodzice obiecali mi mnóstwo pięknych rzeczy jak dojdę bezpiecznie...gdziekolwiek.Zresztą nie zdawałam sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie może na mnie czekać.Dla mnie wyruszenie z domu było przygodą, gdyż zawsze ktoś mi towarzyszył, a za bramy miasto wogóle mnie nie wypuszczano.Siedziałam cały czas w domu i w miły sposób marnotrawilam czas.Bawiłam się z psem, grywałam na instrumentach i zawsze towarzyszyła mi Monic.To straszne, że tak nagle utraciłam wszystko, a obcy mi ludzie uświadomili mi o tym co się dzieje.To do końca zniszczyło mi mój piękny świat...Zaczynam doceniać to co zrobili dla mnie rodzice tylko szkoda,że nie wysłali mnie z kuzynem...on wyjechał kilka tygodni temu, a drugi miał czynić honory rodziny i wstąpić do służby wojskowej jako oficer.
<Uśmiecham się smutno.>Brakuje mi mojej beztroski.

Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SARAH

Jacyś żołnierze zabrali ciebie na wyższy poziom Mostu, i zostawili w jednej z kawiarni. Masz tu trochę zapasów... Głównie napitki. Kładziesz swój Laspistol i tą szabelkę na ladzie, siadasz przy barze. Wystrzały zbliżają się... Myślisz przez chwilę czy wyjść, ale lepiej nie. Tam można umrzeć... Lepiej czekać na rozwój sytuacji.

JAN

Jukov odzywa się w komunikatorze.

-Janie! Próbowaliśmy zrobić kilka zadadzek na wrogów! Opóźniliśmy ich trochę, jednak ponieśliśmy wielkie straty. Nie mamy wsparcia pancernego. Główna armia Chaosu, zbuntowany Regiment Gwardii właśnie idą autostradą w naszą stronę, razem z Czarnym Legionem marines Chaosu. Odmówiłem już modlitwy z żołnierzami. Co do pytania to dowodzi komisarz Albrecht Monito jak zawsze, oraz ja. On gwardią a ja szturmowcami Inkwizycji. Przygotuj się Janie! Bez dobioru...

Patrzysz w dal autostrady. Dźwięk bębnów i rogów. Prymitywne lecz deprymujące. Nieludzkie okrzyki i tupot setek nóg... Warkot silników. I dym na autostradzie. Maskują się granatami dymnymi. Macie mało czasu.

ARTEMIDERUS

Po kilkunastu minutach stajesz za jedną z barykad. Wszyscy są już na pozycjach. Działa, zasieki, barykady i bunkry. Twoi trzej bracia Salamandry z oddziału, jedyni którzy przeżyli prócz ciebie walkę w Twierdzy wyszli ze szpitala i dołączyli do ciebie. Stoisz razem z nimi, i widzisz chmurę dymu na autostradzie. Zbliżają się.

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<`Panie... dodaj mi sił i nie pozwól bym zawiódł twe oczekiwania`>
- Czas próby nadszedł Grommie. Chodźmy walczyć w imieniu Imperatora.

<Podchodzę do barykad. Patrzę na żołnierzy. Wyjmuję miecz zza pleców i wznoszę go do góry>
- Żołnierze! Nie bójcie się! Zapomnijcie o strachu! Sprawcie, aby ta bitwa stała się ostatnią chwilą plugawego życia chaosu! Bądźcie silni! Bądźcie odważni! Bądźcie bronią w rękach Imperatora!

<`Imperatorze, błogosław swe sługi`>
Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Biorę ze sobą butelkę czerwonego wina i kieliszek.Szukam sobie dogodnego miejsca, tak bym mogła obserwować co się dzieje za oknami,lecz tak by nikt z zewnątrz mnie nnie dostrzegł.Gdy już znajdę to miejsce to zanoszę tam wszystkie swoje zeczy,a następnie butelkę i kieliszek.Sadowię się wygodnie i otwieram butelkę,nalewam sobie kieliszek.>

-Na zdrowie...

<Wznoszę kieliszek na znak toastu i biorę dwa niewielkie łyki delektując się trunkiem.Uśmiecham się sama do siebie i wyciągam lusterko, w którym się przeglądam.>

-Jestem za ładna, by walczyć...czemu nikt nie chce mnie bronić?Czemu ja tu jestem...?Czy to opatrzność,czy tak ma być?Gdzie Ci mężni wojownicy wybawiający z opresji piękne damy, o których czytałam w tylu pięknych książkach?

Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Chowam się jak najbardziej za barykadą. Ustawiam boltera i czekam. >
-No Artemiderusie biegnie. Biegnie wielki Berzerker któremu jeśli nie upierdolisz nóg , rozdepcze cię jak mrówke. Jan jest niepoważnyto może byćnasza ostatnia chwila jeśli sie nie postaramy. Jeśli pobiegnie tam z mieczem w dłoni osobiście go dobiję-<szepcze do siebie>.
<Przyglądam sie chmurze kurzu, jestem gotowy. I gdzie do diabła zabrali tą młodą panienke??>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAN/ARTEMIDERUS

-Trzymać szyk! Odwrót tylko na moją komendę psy!-wrzasnął Monito- Jeśli ktoś spróbuje zdezerterować, osobiście wpakuję mu bolta w łeb! A teraz walczmy, za Imperatora!

Wrogowie są na tyle blisko, że możecie ich rozróżnić. Zwarte drużyny Czarnego Legionu w wielkiej masie zdradzieckich gwardzistów. Wszędzie gwiazdy Chaosu, pierwsze mutacje... Gdzieniegdzie czołgi i inne pojazdy wroga. Rozlega się ryk dział i innej broni tych ostatnich. Odpowiada im kanonada waszych dział przeciw pancernych i polowych. Pierwsze eksplozje rozrywają barykady, bunkry i żołnierzy... Pierwsze czołgi wroga stają w płomieniach i eksplodują, zmiatając wszystkich Chaosytów wokół.

Rozkaz padł. Wszyscy szturmowcy Inkwizycji, wszyscy Gwardziści Cadiańscy, ostatnie Salamandry i Inkwizytorzy, otwierają ogień i ciskają granatami, tak samo przeciwnicy. Wróg w pierwszych sekundach poniósł potężne straty, ich szarża zwolniła mocno. Mimo to, wpadli pomiędzy barykady, pierwsze działa i bunkry. Wybuchła zacięta walka na pistolety i bagnety.

Prujecie z czego macie i rzucacie co macie. Skończyły wam się granaty... Kapitan Dark i jego Kasrkini mocno opóźnili wrogów za cenę własnych żyć... Dzięki temu mieliście czas by wystrzelać prawie całą swoją amunicję. Ścinacie również pierwszych zdrajców, którzy podbiegli do was.

Jedna z Salamander padła od kul Czarnych Legionistów. Wśród wroga pojawiła się doborowa świta Chaos Marines i ich szef... Lord Bane. Skryliście się w jednym z rozwalonych bunkrów razem z pozostałymi dwoma Salamandrami. Wszędzie wokół wrze walka i świszczą kule.

SARAH

Patrzysz jak wielka masa wrogów wbija się w obronę żołnierzy Imperium, ponosząc jednak ciężkie straty. Dowódcy zniknęli ci z oczy, podobnie jak ten Kosmiczny Marine, Artemiderus Shimazu. Widziałaś tylko jak ten kapitan, który odnalazł cię na drodze za miastem, oraz jego oddział bohatersko oddali życie by opóźnić wrogów. Z podekscytowania wypiłaś nieco tego wina... Obserwujesz nadal i nie wiesz już kto jest kim. Wszędzie krzyki, wybuchy, błysk stali i lecące pociski różnego rodzaju. Odruchowo zerkasz na swoją broń... Nadal jest na ladzie.

"Może lepiej pójść na dalszy koniec mostu? Tu się za chwilę zrobi niebezpiecznie..."-myślisz sobie.

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Artemiderusie... Trzeba wyplenić zło w zalążku. Jak Bane umrze, zwyciężymy...

<Wymieniam pusty zbiornik w ręcznym miotaczu>
<`Ostatni... na największych heretyków w tej bitwie`>
<Chwytam znów za miecz i szepczę modlitwę>

- Gromm, zostaniesz w bunkrze i będziesz chronił nasze plecy...
<Do komunikatora>
- Jukov! Kieruj ogień w stronę Bane'a!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Płomienie Zagłady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

Skocz do: