Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ciekawe przygody zwiazane z H2O :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 22:44    Temat postu: Ciekawe przygody zwiazane z H2O :] Odpowiedz z cytatem

Moze takie troche dziwne... ale jako ze ja spedzam w wodzie jak najwiecej sie da to chcialbym sie od was dowiedziec czy mieliscie jakies przygody zwiazane z woda :] Nie bede sie tutaj rozwodzil nad swoimi przygodami... bo bym musial wiekszasc przygod strescic Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku ... sorry ... rybo ... sorry . egarze wszyscy dobrze wiemy że ty przepadasz za wodą ( no w sume ito nie dziwne ) ale jest tak przygoda któa mi się przypomina :
otórz kiedyśw altdorfie mieliśmy wysadzić jakiś statek , ile my rześmy się napracowali żeby podpłynąc łódka ( chyba tylko ja miałem wioslowanie ) , jeszcze mielismy cos ukraść z pod pokładu chyba (jakis dziennik kapitanski czy coś ) , no w końcu się udało apo kilku godzinach przygotowan i akcji ( i tka ne ido konca wyszło po naszej mysli ) , za to gdybyśmy mieli ciebie w drużynei to myśle że poszło by nam znacznie szybciej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edgara w drużynie przygoda opierałaby się na przeżyciu na pustyni :p Faktycznie - pamietam. Kmina była niezła ale mistrz gry (ja) wtedy rozpisywal przygody dokladnie i juz z gory wiedzial co tam bedzie i troche zal mu bylo patrzec jak kombinujecie a nie jetescie w stanie przewidziec jednego - ze to zasadzka i goscie wiedza ze tam macie przyjsc. Uzbroili sie wiec po zeby (nie byli to kolesie pierwszej wody) i czekali na was. Efekt byl taki ze podczas waszej akcji od strony ladu - Yarpen krasnolud malo sie nie zaplatal w wiosla i ledwo uciekl przed ladunkiem ktory podczepil u burty statku (wbijajac w nia miecz). Suma sumarum statek wysadzono w porcie i osiadl on przy dokach przechylajac sie lekko na prawa burte..
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wodą to pamiętam galery jak zapakowali mnie i krasnala co se przy przeszukaniu 50 zk w odbyt wsadził żeby mu nie zabrali. Przez dwa tygodnie je w dupie trzymał zanim wyleciały ja jak nas uwolnili to póżniej w zęzie (czy jakoś tak) w gównach pływał żeby te kase odzyskać ale nie znalazł. Potem dostał przydomek "Gówniany potwór".

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda? Hmm pamiętam jeden wątek. Wraz z innymi graczami byliśmy w karczmie. Chlaliśmy ostro do upadłego. Następnego dnia wiadomo. Kac morderca ech. Ja kulturalny elf wyszedłem za gospodę umyć się w korycie Wink. Woda była czyściuteńka. Lecz kiedy ja się wykompałem to zmieniła kolor na brąz. Wpadłem na iście diabelski plan. Wróciłem do moich towarzyszy i oznajmiłem im że za gospodą jest czysta woda do picia. ZA DARMO. Oczywiście jeden z nich poleciał jak głupi. Wypił duuuuużo no i zbełtował na swoją koszule. Po tym wątku mieliśmy wiele przygód z karczmarzem Razz. Wiem że o inną wode chodziło, ale woda jest? Jest!
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza przygoda, jaka miala miejsce na statku, hymm.
Zaczelo sie od serii morderstw w jakims Tileanskim miescie. Lecz wtedy nie to bylo w naszych zainteresowaniach. Jak uczony czarodziej (1 poziomu heh) studiowalem pewna ksiege z "zakazana wiedza", w ktora dostalem przez przypadek. Otoz moj dawny przyjaciel ukradl ja od chefa mafii, w ktorej pracowal. Cialo kolegi znalazlem w miejscu, na ktore bylismy umowieni. Cale w dziwacznych znakach, tatuazach. Tomas byl bardzo milym towarzyszem, kiedy zyl. Jako Zombie troche mniej. Wszystkie osoby, ktore mialy kontakt z ksiazka ginely. Ksiazka znalazlem potem w moim domu! Szybko zaciagnalem sie na statek, by byc najdalej od Tobaro. Ale morderca i tam mnie znalazl. Niestety nie wiedzialem, ktory to. Do czasu gdy wieczorem zobaczylem na srodku morza niknaca gdzies we mgle lodke rybacka. tak tak... W nocy sie zaczelo. Kroki gdzies na pokladzie, mokre odciski butow niewiadomo skad, a na koniec postac ubrana w rybacki stroj z mieczem w dloni. Kto to? Diabel Morski... zle by sie skonczylo gdybysmy nie znalezli w pore mordercy. A ja mialem byc przyneta... ahhh moi towarzysze mnie kiedys zabija... =]
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przygody związane z wodą polecam (Ale tylko MG powinien go czytać) przygodę "Mgły nad Ruathymem" wprawdzie scenariusz jest do D&D a dokładnie świata Faerum, ale można oczywiści w nim pogrzebać i zrobić żeby było gitaśnie Very Happy
Moje 2 grupy różnie go przeszły ale obydwóm sie bardzo podobał.

A tu link do tej przygody:

http://dnd.polter.pl/Mgly-nad-Ruathymem-cz-1-c1054 - cześć 1
http://dnd.polter.pl/Mgly-nad-Ruathymem-cz-2-c1056 - część 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: