Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czwartkowa warta na chacie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Nowości w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 20:26    Temat postu: Czwartkowa warta na chacie Odpowiedz z cytatem

Wedle zapowiedzi i skonsultowaniu się z zainteresowanymi - ogłaszam co następuję:

od dziś - w każdy czwartek od 20:00 odbywać się będą spotkania na chacie zamku drachenfels [chyba nie muszę tłumaczyć gdzie go znaleźć?]

http://www.jama.jasnet.pl/gry/zamek/public_html/chat.php

- na wszelki wypadek Rolling Eyes

tematyka? - dowolna, aczkolwiek pewnie bedzie można spodziewać się tematów conieco o tym, no jak mu tam, taki nieznany system gry... hmm, zapomniałem

po co? - bedziecie miec niepowtarzalną szansę zderzyć się online poza forum

a więc:>>> CZWARTEK GODZINA 20:00

jesli coś komuś nie pasi, ma uwagi, propozycje przeniesienia sympozjów chatowych na inny termin - walić poniżej.
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA! Ja mam taką uwage. W czwartek wracam ze szkoły z mysla ze pogadam sobie w zamczysku ja wchodze na czata patrze 0 osób tylko ja! Co to ma być? Lenie!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Nowości w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: