Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Akt 2-Terra
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Płomienie Zagłady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 12:48    Temat postu: Akt 2-Terra Odpowiedz z cytatem

ARTEMIDERUS/ELENDIRAS/NASSIM

Minął ponad miesiąc odpoczynku, zabawy... i przede wszystkim przygotowań do bitwy. Połączone floty z kilku sytemów pod wodzą Vardena już walczą o kontrolę nad orbitą Ziemi. Stoicie w głównej hali hangarowej. Desantowce czekają na was. Wszędzie elitarne jednostki Imperium i Vardena ładują się lub czekają na rozkazy. Wszystkie desantowce mają już włączone silniki, a wrota w próżnię są otwarte. Dzięki polu energetycznemu i sztucznej grawitacji możecie bez strachu że was wywieje, patrzeć na Ziemię i na sytuację wokół niej. Wielka, majestatyczna planeta w całości składająca się z wielkich, metalowych, betonowych i nawet niekiedy kryszałowych lub szklanych wież. Pod nimi rozpościera się mgła. Dokładnie widzicie również, jak długa linia przebiega przez część tych wież. Czarna linia, która jest rozświetlana błyskami. To front. Rzucacie okiem na bitwę kosmiczną. Wysmukłe, zgrabne statki eldarów Menaan śmigają wokół wielkich, masywnych statków Imperium, przypominających gotyckie katedry. Walka jest wyrównana. Nieco dalej coś rzuca cień na samą planetę... To wielki i potężny statkoświat. Wielki jak pół planety! Nawet teraz bombarduje swymi działami powierzchnię Terry. Na wszystkich eldarskich statkach widać brązowo-żółte kolory i te same runy eldarskie. To znaki Menaan. Jednak oprócz tego, niektóre statki pokryły się rdzą, inne jakimiś wyziewami albo zgnilizną. Działania Nurgla. Nie wiedzieć czemu, Menaan wyznają, lub są pod wpływem Nurgla.

To chyba ostatnia okazja by się nawzajem bliżej nieco zapoznać. Wszyscy uzbrojeni jesteście od stóp do głów. Nassim i Artemiderus, macie hełmy na głowach, zaś Elendiras, masz maskę gazową. Ponoć na powierzchni panują opary chorobotwórcze.

SARAH

Minął miesiąc. Zdążyłaś zapoznać się z tym Artemiderusem i z kilkoma innymi. I co ważniejsze, Imperialni odkryli w tobie pewne moce. Możesz zadawać lub uśmierzać ból, leczyć dotknięciem i wyczyniać różne inne rzeczy z materią ożywioną. Ci "specjaliści" imperialni byli wyraźnie zadowoleni z tego że znaleźli te moce u ciebie. Po pewnym treningu psykerskim, zwanym Sankcjonowaniem, zyskałaś możliwość obrony przed demonami, które atakują psykerów. Zyskałaś również możliwości telepatycznej komunikacji z innymi psykerami lub odbiornikami fal myślowych, dostałaś również status Sankcjonowanego Psykera Imperium, specjalizację Biomancer. Przydzielono cię jako "medyka" do elitarnej grupy szturmowej, która ma zamiar wylądować w środku sił eldarskich zdrajców i ma zniszczyć ich dowództwo. Jesteś już w hali hangarowej i widzisz Artemiderusa jak stoi z jakimś wysokim i szczupłym najemnikiem, chyba eldarem i z innym Marine (różnica jest tylko w tym że drugi marine ma boltera i czarną zbroję). Masz na sobie czarny mundur, wyprofilowany i elastyczny czarny pancerz oraz równie czarny hełm z maską gazową i wysokie oficerki. Jedynie poziomy wizjer hełmu świeci się krwistą czerwienią i błyska, kiedy przelatują przez niego dane. Do pasa masz doczepioną szablę wojskową i Cadiański wojskowy pistolet laserowy. Na plecach masz przewieszony Terrański seryjny Lasgun.

JAN

Varden przeżył. Napawa cię to niepewnością. Jednak Ilyon mówi, że Varden może tylko uzdrowić Imperium, i Bractwo powinno go wykorzystać. Widać wiele razy widać było jego nowatorskie i doskonale sprawdzające się reformy.

Stoisz z Ilyonem w hali hangarowej. Masz na sobie te same ubranie co na Kasr Partox i ten sam sprzęt. Ilyon nie różni się niczym od ciebie, jedynie małą odznaką na ramieniu, oznaczającą że jest wyższy stopniem. Jedynie zamiast śrutówki masz przewieszony przez ramię Bolt Gun, czy też popularniej: Bolter. Wspaniały, zgrabniejszy model Godwyn-De'Az. Święcona amunicja, święcona broń. Dodać że święcona olejami prosto z pałacu Imperatora. Zwykle ten model boltera jest lepszy pod każdym względem od modelu Astartes na wyposażeniu Kosmicznych Marines. Masz duży zapas amunicji. Kazali ci również założyć maskę gazową na twarz, gdyż Menaan hołdują kultowi Nurgla. Bluźnierczy obcy. Ilyon wchodzi już do jednego z desantowców razem z Grommem. Ty zaś zauażyłeś jak Artemiderus i ten eldarski najemnik stoją razem z jakimś Marine w czarnej zbroi. Po oznaczeniach rozpoznajesz zakon: Krucza Gwardia. Doskonali partyzanci i taktycy. Nieco dalej spostrzegasz opancerzoną i uzbrojoną kobietę.

ARACHIND

Kolejny poranek. Cholerne opary Nurgla nie pozwalają ci zdjąć maski przeciwgazowej. Nawet twe moce psychiczne nie wystarczą by się przed nimi bronić. Przycupnąłeś obok zniszczonej ściany jednego z wieżowców. Patrzysz na niebo. Czyste. Dawno już atmosfera zniknęła z Ziemi. Widziz wyraźnie jak flota Imperium walczy z eldarskimi statkami. Widać, jak statkoświat, olbrzymi moloch bombarduje od czasu do czasu planetę. Widzisz też space hulka. Ustawił się już na pozycjach a myśliwce Imperium krążą wokół niego. Lada chwila desant...

-Lordzie Commanderze, twe rozkazy? Oczyściliśmy sektor z patroli Xenos.

Odwracasz się. Powiedział to Clovis... Jesteś tu z nimi od tygodnia i zdążyłeś się do nich przywiązać i stwierdziłeś również że już we trzech jesteście wrzodem na gnijącej dupie Menaan.

-Brat Albert dobija właśnie ostatnich Strażników Eldarskich.

Widzisz błyski z sąsiedniego pomieszczenia. I słyszysz serie z boltera, oraz wrzaski eldarów.

Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 10, 2006 18:38, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Bracie Clovisie ile to juz zabiliśmy tych nieszczęsnych istot stu dwustu i ilu ich jeszcze zostało...
- Musimy się przygotować za pol godziny bedziemy zbierać niedobitków ze spadających wraków. Dobrze ze chociaz załatwilismy i oczyscilicmy ten sektor. Tutaj benda bezpieczni.... Powiedz mi Bracie czy taki bezszens trwac w naszej histori musi ? I co gorsza powtarzac sie w niesoknczoność?

<Wstaje i powoli ide na ostatni spokojny poranny obchod. Przystaje co jakiś czas czekając na Brata Alberta. Gdy do nas dołączy idziemy wolnym krokiem przegladając jeszcze ruiny i zgliszcza. Tuz przed desantem lokujemy się mniejwiecej na środku sektora aby mieś szybki dostep do całej jego długosci i szereokości. Wychodzimy rowniez tak aby była dobra widoczność.>
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodzę do marines i pozdrawiam ich gestem ręki>
- Niech was Imperator błogosławi. Mam nadzieję, że porzuciliście strach, a wasza zbroja nie składa się tylko z blach, ale głównie z wiary. Pamiętajcie... tam na dole, gdzie biegają dzieci Nurgle'a, pocisk może nie dać efektu jeśli nie poślemy za nim słów modlitwy... Oczyśćmy Terrę
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodzę do reszty i rzucam im złośliwe spojrzenie.Staję jakieś dwa metry od nich i splatam ręcę na wysokości klatki piersiowej. Rozglądam się po hali zimnym wzrokiem."Kolejny zmarnowany dzień....nienawidzę tego wszystkiego.Wszystcy umrzyjmy to przynajmniej będzie weselej i ciekawiej.O Iperatorze..." Prycham.Zamykam oczy i ziewam ze znudzenia zasłaniając dłonią usta."Nie wiem kiedy tak się ostatnio wynudziłam...chyba wczoraj.'>

GG : 42662471
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc statki eldarskie ciężko wzdycham. Zaciskam mocniej swą broń, przełykam ślinę. Zbieram wszystkie myśli w głowie... Spoglądam na moich towarzyszy.
- Panowie - mówię spokojnie. - Powodzenia. Mam nadzieje, że to nie nasza ostatnia walka... Cholera, co ja mówię. Oczywiście, że damy radę. O tak...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nassim widywałem cię pare razy to tu to tam ale nic raczej o tobie nie wiem. Elendirasie co ty porabiałeś po opuszczeniu Kasr ?? Tyle czasu minęło ale za bardzo sie tym nie chwaliłeś poza tym że spotkałeś wtedy Nassima.
<Rutynowu sprawdzam mój nowy sprzęt. Czuje sie jakoś lekko z tym nowym sprzętem. To dobrze będę szybszy.>
- Zawsze wiedziałem ,że ostatnia wojna będzie najbardziej śmierdząca.
<Zauważywszy Sare witam ją przyjacielskim gestem zapraszając bliżej.>
-Witaj Saro, znasz już Nassima i Elendirasa??

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wiesz Artemidusie... Walczyłem razem z Nassimem na Fenris. Zimna planeta - mówię wesele. - Wyrównałem tam parę osobistych poranuchnów, lecz finał tego niezbyt mnie usatysfakcjonował.
Widząc nadchodzącą Sare na mojej twarzy pojawia się grymas zdziwienia. Gdy podejdzie wyciągam rękę w celu przywitania się.
- Witam, bardzo mi miło, zwą mnie Elendiras - mówię krótko.
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Wyjmuje zwinety rulon tytoniu i zapalam. spogladam na tych zebranych i zastanawiam sie , co do cholery ja tu robie . Zaciagam się >
- Nassim - mówie krótko
< Spoglądam na kobiete....staram nie okazac sie zdziwienia. Kobieta...tutaj...dośc niezwykle.....przechodzi mi przez głowę. Sprawdzam mojego PM, Bolt jest oczyszczony i sprawny. Noż za pasem naostrzony >

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARACHIND

Wystrzały z sąsiedniego pomieszczenia ucichają. Wyraźnie słyszysz szczęk metalowego oręża... po chwili brzęków słyszysz trzask i charakterystyczny odgłos wbijania się ostrza w ciało... Jęk i upadek. Do waszego pomieszczenia wchodzi Albert z zakrwawioną zbroją i halabardą... Dodać że ta krew jest czerwono-brunatno-miedziano-zielona. Obrzydlistwo.

Clovis idzie w jego kierunku rzucając szybkie "Tak jest Lordzie" do ciebie. Rozmawia z nim przyciszonym głosem.

Jednak coś przykuło twoją uwagę. Myśliwce. Całe eskadry. "Nalot lub przelot" myślisz sobie... Jednak widzisz wyraźnie że te myśliwce zataczają kręgi nad waszym sektorem i kilkoma innymi. Eldarskie sylwetki i cienie, które obserwowałeś w sąsiednich wieżowcach (oni zresztą was też) zaczęły poruszać się. Ustawiać na pozycje. Przygotowywać zasadzki i pułapki. Lufy ciężkich broni, snajperów i działek przeciwlotniczych zaczynają wystawać z pęknięć, okien i dziur w ścianach. A na orbicie widzisz poruszenie... Setki małych błysków lecą od Space Hulka w waszą stronę... Zaczęło się.

POZOSTALI

Pierwsze desantowce zaczęły startować. Bitwa na orbicie przybiera na sile... Alarm włącza się w hangarze i wszyscy zaczynają biec w stronę swych desantowców.

Jakiś żołnierz przebiega obok was i drze się:

-Salamandra, eldar i Kruk ze mną do desantowca 401. Kobita, Inkwizytorzy i Ogryn do 665. RUSZAĆ SIĘ!

Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Czas na rzeź! - Mówię zadowolony.
Na mojej twarzy pojawia się paskudny uśmiech zadowolenia. Biegnę w miejsce wskazane przez żołnierza.
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Witam...Sara d'Artois z rodu...zresztą nieważne jakiego.Z powodu niezwykłych zdolności,które we mnie odkryto, jestem tu kimś w rodzaju madyka...a tak naprawdę to Sankcjonowany Psyker Imperium do waszych usług.<Mówię to chłodnym tonem i podchodzę trochę bliżej mężczyzn. Jednak po ogłoszonym chwilę później komunikacie ruszam szybko do desantowca 665. Odwracam się jeszcze na chwilę i mówię.>Powodzenia.<Po czym przyśpieszam kroku.>

GG : 42662471
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No i znowu sie zaczyna. Powodzenia Saro.
<Ruszam do desantowca 401>
-Uwielbiam takie zabawy. Może uda nam sie dotrzeć na dół w jednym kawałku.
<Zaczynam się śmiać aby ukryć żal po zakończonym odpoczynku. Szkoda że to tak krótko trwało. Eldarzy , po kiego grzyba się tu pchają. Zabierają mi cenny czas na zabawe.>

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podązam za resztą. Trzymam mocno swego PM. Myśle sobie "jak ja nienawidzę tej roboty " I znowu krew, rzeź co za debilizm . Jedank nic nie mówie tylko podązam za Elendirasem...w końcu z nim jestem najbliżej >

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARACHIND

Desantowce zaczynają strzelać jako pierwsze, na oślep. Dziesiątki kul rykoszetują od murów i raz po raz lekkie rakiety wybijają w tychże murach dziury. Słyszysz jęki i krzyki umierających eldarów. Po chwili rozlega się ryk przeciwlotniczych dział energetycznych. Na spotkanie z desantowcami poleciały wszystkie eldarskie myśliwce. Część żołnierzy Menaan zaczęła strzelać ze swych broni ku transportowcom... Modlisz się do Imperatora by większość jakoś z tego wyszła bo inaczej cała operacja, razem z wami, będzie zgubiona.

POZOSTALI

Ładujecie się do desantowców. Te startują i lecą w stronę ziemi, zaraz za pierwszą partią transportowców. Rozlegają się wystrzały broni pokładowych.

Po chwili, dołączają do nich bardzo bliskie eksplozje. Obrona przeciwlotnicza. Do tego, jakieś metaliczne ostrza sporadycznie się wbijają w wasze pojazdy. Słyszycie głos pilota, który odzywa się do nawigatora/drugiego pilota:

-Myśliwce Menaan! Będzie jazda!

Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedząc w desantowcu odmawiam głośno modlitwę do Imperatora. Ściskam rękojeść miecza, trzymając go przed sobą. Wbijam wzrok w wybity na ostrzu symbol inkwizycji. Moje myśli krążą wokół odnowy zakonu... Tam też kieruje się moja modlitwa. Wierzę, że żarliwy płomień wiary w sercach wielu inkwizytorów pozostałych przy życiu, wystarczy, aby utworzyć na nowo zakon, ale według starej tradycji...>
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Płomienie Zagłady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: