Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja - z alkoholem czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy alkohol na sesji to dobra rzecz?
TAK
23%
 23%  [ 9 ]
NIE
76%
 76%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 38

Autor Wiadomość
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pijaku czy nei i tak meta sięzdarza na sesjach .... ja np. po jednej sesji mam dziure w wykłądzinie Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sesja z alkoholem to nie gra,lecz pretekst do picia i popsucia sesji.Jak ktośchce pić to niech idzie na imprezę.Co do palenia to trudno powstrzymać nałogowego palacza by wogóle nie palił, ale możne to ograniczyć i palić mniej niż normalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm u nas sesje sa zazwyczaj bez zadnych naogów a jak juz ktoś z palacych(jest ich 2) niewytrzymuje no to wtedy sie go wyzuca na balkon i niech se pali... taka mała przerwa na posilenie sie jedni karmia raka a my wcinamy kanapki jakies...;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol na sesji nie jest najlepszym pomysłem, chyba że w ilościach naprwdę umiarkowanych, powiedzmy 1-2 piwa albo kieliszek wina gdy gra się w Wampira ewentualnie jakiś dobry miód gdy gramy w Dzikie Pola.
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Nie I JESZCZE RAZ NIEEEEEEE!!!!!!! Żadnego alkoholu. Miałem Kilka takich sesji i były takie kiepskie że szlag mnie trafia jak o nich pomyśle.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, sam nie wiem Rolling Eyes hmmm jeśli ktoś nie ma fantazji to niech lepiej wypije kielona przed sejsą Very Happy bo dobry MG to szczodry MG. A tak na poważnie. Nie powinno tego być. To ma być zabawa a nie popijawa. Zresztą każdy myśli jak chce są tacy co tylko by pili na sesji. :/
jazen
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z aktualnymi graczami nigdy sesji po alkoholu ani tym bardziej w czasie sesji alkohol. Oni sa tak glupi ze bez alkoholu smiesznie graja a po alko nie chce myslec. Ale z poprzednia druzyna to mozna bylo 2-3 piwka wypic na sesji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz. Ja uwazam, ze piwo jest dla ludzi i oczywiscie z tego korzystam....
Jesli ja prowadze, to nie mam nic przeciwko jesli gracze wypija pare kropli (jesli pija z umiarem). Jesli zas gram i nie zaplanowalem wczesniej ze bede pil, to grzecznie pytam czy moge. Jesli udziela mi zgody, wowczas pije. Jesli nie otrzymam zgody to nie pije. Bez alkoholu idzie zyc!!!!

AHA. Jesli otrzymam zgode na spozycie, to sam tez sie nie upijam!!!!!
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra z alkoholem jest bezsensowna. Nawet już po dwóch piwkach zaczyna się rozsypywać. Każdy jest bohaterem i co najgorsze wie najlepiej i nie daje nikomu dojść do głosu. Nawet nie wiecie jak bardzo ktoś taki denerwuje trzeźwych. A jeśli ktoś wypił sobie przed sesją, potrafi na nią w ogóle nie przyjść. Takie osobistości ja proponuję od razu wywalać z drużyny. Alkoholowi na sesji zdecydowane NIE!!!
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc moja ekpia, powiedzmy sobie szczerze, od alkoholu nie stronią. Raz, jeden raz chlali na sesji Wino (ja nie pije, jestem abstynentem, zresztą ktoś ich do kibla musi odprowadzać, bo sami padają w przedpokoju Very Happy) Na szczescie gralismy w szkole, wiec tylko obrzygali szkolny kibel. Potem ustawilismy zasade: Jak gramy, to na full trzeźwo, i teraz się tego trzymamy. Jest sesja, zero alkoholu. Amen.
Wisnia666
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do alkoholu na sesji to ja uwarzam tak na sesje nocna ida 3 piwa: piersze wypić przed przydotowaniem lokalu do warunkow sesji (przstawianie stołuw sprawdzanie notatek przynoszenie swiec itp itd) potem robimy sobie sesje alob i dwie jak starczy sił i ochoty graczy a/albo MG a nastepnie pijemy reszte piw i na spokojnie graamy jak sie podobała sesja co bylo złe co było dobre co amienić9dla mg to jest warzne a po kilku piwach człowiek jest bardizej szczery Twisted Evil Twisted Evil ) to wszystko łączymy z esprzataniem lokalu jeśli jest to konieczne inaspokojnei idizemy do swoich domastw albo na pustkowia chaosu jak ktoś woli . jeśli idize o sesje dizenne to piwo tylko po samej sesji takie jest moje zdanie na ten temat. jeśli idiz eo palenie papierosow ( bo o maryśc enawet niema mowy chyba że gramy sesje gdize cała drorzyna jest mocno obłąkana a mg nima naprawde nic wg łowe albo na kartkach to można nad tym bby pomysleć ale to tylko chipoteza niewiem czy słuszana i niemam zamiaru sparawdzać) to mi to nieprzeszkadza o ile ktos nieskupia sie bardizej na paleniu niz na grze i nie podpala karty postaci przez przypadek alreto toche dymu moze poprawić klimat zwlaszcza jak gra sie przy lampach nawtowych albo kadzidełkach wtedy nastruj karczmy mórowany. w ankieci gosu nie oddaje poniewarz wszystkozalerzy od okoliczności. pisze to wszystko jako gracz i MG obydwa z raczej małym doswiadczeniemi wiekszośc z trego co napisalem to jedynie teorie niesprawdzone w praktyce jednak myśle że mogoce zdać egzamin i mam nadizej że kiedyćs ske o tmy przekonam.

PS do tych kórzy chca zagrac przy lampach nawtowych niwezdziwcie sie poetem jak spojrzycie na swoijachusteczke do nosa po dokonaniu wiadomo czego Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry
Edward Von Loeve
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Czw Lip 28, 2005 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwią mnie trochę Wasze wypowiedzi o tym, że alkohol psuje klimat. Moim zdaniem wręcz go buduje. Oczywiście nie w dużych ilościach. Niżej opisałem jak powinna według mnie wyglądać wzorowa sesja.

Noc. Jedynym źródłem światła jest poruszający się na lekkim wietrzyku płomyczek stojącej na środku stołu świecy. Z głośników płynie cicha i klimatyczna muzyka. W rogu zaś powolnie pali się kadzidło roznosząc po całym pomieszczeniu piękny zapach. Gracze sącząc złocisty trunek z ciężkich szklanych kufli powoli zagłębiają się w brutalną rzeczywistość Imperium.

W takich warunkach klimat murowany. Należy dodać do tego mroczny wstęp Mistrza i gracze z całą pewnością będą czuli się jakby w rzeczywistości mierzyli się z problemami swych bohaterów stawiając opór siłom chaosu.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PUG
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Pią Lip 29, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sobie popijamy podczas sesji razem z MG. Ostatnio na sesji wypiliśmy ze 4 browarki i był taki klimat że MG prawie popłakał sie ze wzruszenia. Odegraliśmy taka scenę że MG dał na po 1 PP. Powiedział że w życiu czegoś lepszego nie widział i słyszał. Gramy od 8 lat. Prędzej w ogóle nie piliśmy. Oczywiście za dużo to niezdrowo, ale moim zdaniem alkohol sprawia że jesteśmy bardziej podatni na wyobraźnię. Teksty śa bardziej wyszukane, a pomysły poprostu nie z tej ziemi.Jutro kolejna sesja Smile
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol - NIE. Próbowaliśmy. Nie ma nic gorszego od pijanego mistrza gry. Jeśli ktoś musi pić "na odwagę", aby się lepiej wczuć, to może lepiej niech się za gry role playing nie zabiera.
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic lepszego, niż...

Długi, ciężki, brązowy stół... Krzesła, a na nich siedzą gracze... Na stole mroczne zapiski, mapy i zakurzone księgi. Wokół illuminacja ze świec... I MG siedzący na potężnym tronie. Masywne kufle z mocnym, gorzkim ciemnym piwem w rękach zgromadzonych. MG ze zdobionym pucharem i sygnetami na palcach (no, to ostatnie to był żart Very Happy ). Ważne by nie przekroczyć dwóch-trzech browarów, gdyż to burzy klimat i całą sesję. Musi panować ponuractwo i beznamiętne, spokojne głosy, prawie szepty i cichy turkot K10 i K6.

Full wypas...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: