Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Największe zło Starego Świata
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Gru 12, 2004 19:28    Temat postu: Największe zło Starego Świata Odpowiedz z cytatem

Tytuł mówi sam za siebie.. Co uważacie za największe zło i być może największe zagrożenie dla graczy...
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Nie Gru 12, 2004 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

największe zagrożenie dla graczy, bez wątpienia najpoteżneijszym i anjwiekszym złem, a zarazem najtrudniejszym do pokonania jest napewno ... głupota graczy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Gru 12, 2004 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ey! to miala byc konkluzja a ty ja tak na poczatku wywaliles.. No ale nic.. Skupmy sie moze na bardziej przyziemnych rzeczach...
Gość

PostWysłany: Nie Gru 12, 2004 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem, że miejsce w którym zadajecie to pytanie jest wystarczająco złe Twisted Evil

zerknijcie kiedyś do historii Świata i skupcie swą uwagę na tym kto jako pierwszy po odejściu Slannów pojawił się na ziemiach niedoszłego jeszcze wtedy Imperium

Krasnoludzi budowali pierwsze twierdze w górach Krańca Świata, do Loren przybył pierwszy elf, o ludziach jeszcze nikt nie słyszał, a pewien Zamek już stał samotnie w Górach Szarych

taa, Konstant to dość zagadkowa postać, myślę że o wiele niebezpieczniejsza niż cała armia chaosu razem wzięta

A jeśli myślicie że sprawę Drachenfelsa zamknęła czwórka niedorosłych poszukiwaczy przygód z wampirzycą na czele, heh...

Cool
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o takei przyziemne sprawy to myśle że najwiekszym złem jest Nagash nekromanta bezwątpienia .... obym nigdy go nie spotkał Crying or Very sad
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagash?? Zapomnij! Nudny jak flaki z olejem.. Teoretycznie nie do pokonania. Znudzil mi sie juz dawno.. Nie byl to dobry motyw i zaluje ze go wykorzystalem.. Moze wskrzesznie bylo niezle, ale wiecej niepotrzzebnie. Za bardzo zajezdzal fantasy w wydaniu Tolkiena.. A mnie osobiscie wiedzmin jest blizszy..
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Gru 15, 2004 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to jest Nagash... domyslam sie ze jest to nekromanta jakis ale nic wiecej nie wiem.....:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Czw Gru 16, 2004 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze oto historia Nagasha :
http://szarysmok.eu.org/lab/nagash.php
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym zagrożeniem dla graczy to oni sami dla siebie i innych. A może to mg?

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwiekszym zagrozeniem dla graczy jest na pewno MG. Te wszystkie choroby, obrazenia, "dziwne sytuacje", niebezpieczenstwo ...... Gdyby nie MG, to BG mogliby zyc sobie spokojnie i nic by sie nie dzialo.

Dlatego uwazam, ze dobry MG, to trudny MG !!!!

(wystarczajaco bezsensu ???)
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem kto jest największym zagrożeniem nie tylko dla całego starego świata, lecz dla całego świata! Nie jest to Pan D. , Nagash, Hand of Nagash, Tzeentch, Khorne czy też Khaine! To wszystko to psy w porównaniu z Prawdziwym Złem!

Z Blackiem.
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największe zło... jak zdefiniować zło? Czym jest dobro z punktu widzenie zła? Najgorsze jest wszystko co praworządne.
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Definicja zła jest płynna. Nie ma czystego zła, ani czystego dobra. Nawet Mrocznemu Elfowi czy Wojownikowi Chaosu może dać się we znaki sumienie.

Ale zgadzam się z Monstero, że jednym z największych ognisk zła jest Prawo. Nie samo w sobie, ani jego ideały (choć kiedyś mnie pasjonowały, teraz brzydzę się na ten ich "Ład") ale sami wyznawcy Prawa. Wyznawcy Alluminasa nie umieją zinterpretować przesłań jego wiary, wyznawcy Solkana to wyrachowani mordercy dzieci i kobiet, wyznawcy Arianki nie potrafią podołać jej próbom.

Ale, aby pozostać bezstronnym, taże Chaos to skupisko żółci, jaką jest Zło. Np. większość interpretacji Slaanesha. Slaanesh na dłuższą metę do dobre bóśtwo, jednak jego interpretacja przez ludzi i Chaotyczny charakter niszczy umysły jego wyznawców, dzięki temu stają się sadystami, masochistami i najgorszym plugastwem.

Nurgle, pan Zgnilizny... Ciekawa sprawa, niby zły bo roznosi choroby... Ale zastanówcie się. Czy świat nie byłby zbyt cukierkowy bez chorób? Wszystko ma swój koniec. Wszystko musi umrzeć, zgnić i zniknąć na zawsze, by na to miejsce powstało nowe. Naturalny cykl życia i śmierci.

Tzeentch? To jest chyba najbardziej "dobry" bóg Chaosu. Podąża zmianami. Nie można nie przyznać, że świat się nie zmienia. Wszyscy się zmieniają, nawet elfy czy krasnoludy. Zmiana idzie w parze z życiem i śmiercią.

Khorne? No, tu już mógłbym powiedzieć że ten pan to najgorsze zło. Stoi za destrukcją (domena Nurgla), przyjemnością (domena Slaanesha, wprawdzie to przyjemność bitewna ale zasada jest ta sama) i zmianą (na gorsze, bo wchodzi w tą zmianę destrukcja... domena Tzeentcha). Więc uważam że Khorne i jego wyznawcy łączą najgorsze zło całego uniwersum Warhammera. Jeśli coś ma być czystym złem, to chyba tylko Khorne... Nie! Na pewno TYLKO Khorne, bo każdy ma jakiś powód czy idee by szerzyć działania, które inni uznają za zło.
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym złem, nagorzym potworem i najstraszniejszym zagrożeniem jest... inny człowiek!!!

Tak tak! Do tej pory - dzieki Bogu mam normalnego MG a nie DnDkowca - woększoć spotkanych przeciwników to byli ludzie, a najgorsi dlatego, że nigy nie wiedziałem czego się po nich spodziewać - i tak postać moja została magofobem! A tak poza tym w Warhu zdażyło mi się ubić więcej ldzkich ponentów niż jakichkolwiek innych .

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może największe zło Starego Świata czai się w jego sercu? w Imperium? W tajnych sektach i klutach dążących do zniszczenia Imperium? Może to sami ludzie są największym zagrożeniem? Ich słaba wola i umysł? Chęć władzy?
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: