Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wątek romantyczny...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh ja zaczęsto niestosuje wątków rmnatycznych bo moi gracze to by tylko wyruch*** i zostawili....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kiepsko. A u mnie wręcz przeciwnie. Wszyscy chcą mieć kogoś , najlepiej kogoś przy kasie albo nieprzeciętnie przystojnego. Ale najważniejsze , żeby nie tylko na jedną noc ale na stałe.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Sty 31, 2006 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jazen
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja siostra jako gracz wprowadzila troche romantyzmu i uwiodla pewnego trapera i wbila mu noz w plecy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzilem pewnego razu, ze taki watek romantyczny jest sesja w sesji...... Od tamtej pory zawsze (w kazdej sadze) pojawia sie taki watek (niezadko kilka razy). Milosc do NPCow moze miec ciekawe skutki.....
W taki sposob mozna nie tylko kierowac graczem w sposob lagodny, ale rowniez go mobilizowac, czy wprowadzac wdepresje...... Sa juz gracze, ktorzy co sesje raz mi dziekuja, a raz mnie przeklinaja he he he. I to sie nie zmieni Twisted Evil
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... wątek romantyczny to zajebiaszcza sprawa! Mnóstwo motywów, przygód i innych "badziewi" można stworzyć opierając się na romansach. Długich związków nie lubię, a często jak gram z moimi kumplami w Warhammera i jesteśmy w Altdorfie (i mamy trochę kasy), to zawsze spędzamy mniej lub więcej czasu w "Złotym Młocie" (Hail to Master Blackswordsman:D). Lubię czasem, będąc rannym i wyczerpanym po walce, odpocząć z piękną panną. Ogółem Złoty Młot stwarza swietną atmosferę, tak i u mnie, jak i w Altdorfie 2502.

Ogółem lubię romanse ze szlachciankami, pięknymi kobietami i elfkami. Uwielbiam też udawać że jestem czcicielem Slannesha, by potem przez ich orgie wbić nóż w ich kult i napuścić na nich kumpli, inkwizycję lub wojsko, ewentualnie samemu pozbawić ich życia. Twisted Evil
Koniokrad
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ave ludzie > Moj pierwszy post na tym forum Smile

Osobiscie robie za MG i wprowadziłem mały wątek miłosny do mojej kampani, a ze jestem z natury złosliwym MG <jezeli gracze sobie na to zasłuża Twisted Evil > to chciałbym sie dowiedzec od starych wyjadaczy jakby tu uprzykszyć zycie zakochanemu bohaterowi?
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątki tego typu stosujęz umiarem (czyta: nie za często, nie za rzadko).
Wspaniale ubarwia to sesje, no i nic nie wyzwala takiego uczucia zemsty i nienawiści jak strata ukochanej/ukochanego.
Powrót do góry
Loradil
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra bez milosci, sexu i rozkoszy??!!

Przecierz to podstawowa sprawa - kazdy bohater chce miec bohaterke...

Ja niegdy nie prowadze liniowo, wymyslam historie i w kazdej histori starego swiata sa rozni ludzie. a kobiet ktore mdlaly na widok bohatera bylo bardzo duzo...

Co do tego uprzykrzania to (zakladam ze facet jest BG, poniewaz kobiety sa delikatne i zadko sie je spotyka, a to dlatego ze mali chlopcy sie boja malych dziewczynek Very Happy a duzi chlopcy rzadko sie bawia w rpg...):
wiec:
-choroba i opuznianie marszu...
-"boli mnie glowa" to moje ulubione jak gram kobieta....
-porwanie
-zdrada
-kazdy pozadny facet pojdzie w ogien za wybranka serca i mimo ze jest demonica bedzie ja chronil... wiec rozne komplikacjie
-"powiedzialam mu bo sie balam ze cie zabije!"
-slabe nerwy: "ja tam nie ide!", "COS TU JEST!!!!"
-i wiele innych takich rzeczy...
kiedy ja bylem zakochany to nie gralem w Warhemmer bo jezdzilem do niej a gdy milosc prysla to zaczalem znowu grac.... jaki wniosek? milosc to jedyna rzecz ktora wplyniesz na KAZDEGO gracza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa perspektywa, i po głębszej refleksji... prawdą się okazuje.

Miłość to doskonały przyrząd by zmusić BG do czegoś bądź zasmrodzić mu jego lekkie życie. Dlatego moje postacie preferują krótkie znajomości bądź akcje w elitarnych domach rozpusty. Dużo kasy=dużo zabawy. Very Happy

Nie ma większego sensu stawiać na długie i męczące związki. Graczy to po pewnym czasie potrafi znudzić lub zdenerwować. Należy działać, zmieniać, kończyć stare wątki i wprowadzać nowe. Akcja pod żadnym pozorem nie może stanąć, bo inaczej wszystko zacznie popadać w rutynę, zło konieczne a potem w nudę i torturę. A tego byśmy nie chcieli, czyż nie?

To było pytanie retoryczne. Twisted Evil
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam takie wątki...Gram obecnie kobietą, która z natury jest zła i okrutna. Gdyby nie jej druga połowa nie musiałaby się niczym przejmować tylko brutalnie mordowałaby wszelkich przedstawicieli jakiejkolwiek kultury. Na początku był to związek luźny (on sypiał z innymi kobietami,a ja z inyymi mężczyznami), lecz później zaczęło nas to męczyć i tak zawarliśmy związek małżeński. Dbam o niego i chronię go, a on sprawia, że hamuję swoje żądze mordu. Jestem tak przywiązana do tego npeca, że jeśli będzie trzeba to oddam za niego życie swojej postaci, ponieważ bez niego ona straci sens istnienia...
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątki romantyczne są o tyle ciężkie do przeprowadzenia, że wymagają od gracza pewnej dojrzałości. Na tyle, żeby się nie chichrał głupio, nie robił sobie idiotycznych, niepotrzebnych żartów, i żeby nie krępował go sam fakt pojawienia się takiwego wątku. No i wiele zależy od MG. Od jego wyczucia, i chyba delikatności. Muszę przyznać, że takie wątki bardzo urozmaicają rozgrywkę, zwłaszcza umiejętnie poprowadzone. Aczkolwiek wydaje mi się, że one najlepiej się udają na sesjach 1x1, bo obecność innych graczy jakby "podcina skrzydła" - człowiek czuje się bardziej skrępowany, ma opory przed powiedzeniem tego co chciałby wyrazić, może z obawy przed reakcją reszty drużyny? Ale to już raczej wynika z "niezgrania graczy"...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: