Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przeszkadzacze :D na sejsach
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 22:46    Temat postu: Przeszkadzacze :D na sejsach Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o takich graczach którzy wciąż rozśmieszają na sesjach, przeszkadzają, wciąż robią z siebie wariata. Np jest ciemno, gra przy śmiecach, klimat odpowiedni do danej sytaucji a tu nagle Pan N mówi że Heniek to i siam to i wszyscy gracze w śmiech. Nie nawidze takich sytuacji. Oczywiście lubię czasem się pośmiac na sesji ale nie co minute i bez przerwy.
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... Jak jest klimat a ktos np w takiej chwili pełnej napięcia powie coś głupiego ze psuje to klimat to wkurza to strasznie mni ejako gracza a MG to juz nie wiem jak wyprowadza z ruwnowagi bo on sie stara o ten klimat jego przygoda a jakis fajfus żuca teksty typu rucham łudke <---- jest to przykład głupiego tekstu z jednej z pierwsyzch moich sesji to była porażka w trakcie walki w dokach słychać tekst ja rucham łud.... Przykre ale prawdziwe....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, można tak łatwo spieprzyć sesje - ale czasem sam nie mogłem sie pohamować Very Happy np:

przygoda - misliśmy uratować wiochę siakąś przed darkelfami, cala sesja na nic, nie udało sie, gdy wracamy zastajemy wioche spaloną 80 dusz odeszło, zgliszcza, płacz, jednym słowem masakra... - sołtys który przeżył stoi na skraju i płacze załamany...

- my stoimy jak wryci, załamani, że sie nie udało - nagle leonhard [moja postać] podchodzi do sołtysa, kładzie mu reke na ramieniu i pyta:

- była ubezpieczona?

[dostałem - 20PD chyba Laughing ]
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe dobre ale to rozwala ale nie w trakcie walki ruchać łudke itp głupie rzeczy:/
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż czasem BG musi być szczery aż do bólu he he hmmm miejmy nadzieje ze wiocha nie była ubezpieczona w PZU bo oni mają teraz problemy he he
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graczy trzeba trzymać żelazną ręką wiec nie może być ich więcej niż 4. A humor można samemu napędzać i nie musi być offtopic. A taki humor to nie uważam za przeszkadzanie.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest 6 graczy i jakoś sobie daję radę. Czasem mam ochote ich pozabijać mieczem dwuręcznym K8 + 2 normalnie!
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówie że więcej niż 4 to żle ale trudniej i dłużej ,mniej akcji się robi bo się gracze rozpraszają. Miałem przez długi czas 9 osób i było nawet fajnie dopuki nie zaczeli przychodzić w kratkę. Masz tu mg zaczęte wątki ważne dla wszystki a połowa nie przychodzi a dzień wcześniej to wszyscy zapewniali : Napewno przyjdziemy.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoją stałą grupę raz przychodzą raz nie. Ale tych nie jest o wiele mniej. Gramy zawsze jak mamy czas i jest fajnie, wczoraj mieliśmy nocke i ja jestem połamany echhhhhh
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z klimatem na sesjach jest roznie. Dlatego gramy w 2 systemy. Wampir Maskarada, na ktorym gram i odstawiamy takie niestworzone rzeczy ze klimatu to wogole nie trzyma. Na Warhammerze wrecz wymagam od graczy odpowiedniego klimatu, podchodze do grania bardzo na powaznie. Kto chce bezsensownie psuc klimat nie wchodzi. Moze dlatego gramy 2 razy rzadziej niz w Wampira hehe. A co do liczby to nie jest zasada, ze im wiecej graczy tym gorzej z klimatem. Pamietam sesje Wladcy Zimy. Specjalnie czekalem na zime, by zagrac. Gralismy w 11 osob ze mna !!! Na strychu u kolezanek (dzieki za miejscowke na tyle osob :*) gdzie bylo Zimno przez duze Z. Zadnego jedzenia na sesji, chyba ze druzyna miala posilek, a nawet wtedy zadnego chipsy czy paluszki i zwykla woda. Nikt nie mial ochoty powiedziec czegos zabawnego, taka melancholie wprowadzilem. Zdziwilo mnie i to bardzo pozytywnie, gdy Kolezanka poplakala sie i mowila "My nie damy rady cholera, ja tu zamarzne! Nie ide dalej, nie ide...". Kopara do ziemi... Brawa nalezaly sie nie tylko mi ale VI Choragwi Lekkiej Kawalerii Ostlandu [Ten Mg to ja]
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze 11 osób i kilimat trzymacie. Shocked Albo macie Super mistrza gry albo bardzo kulturalnych graczy. Albo jedno i drugie. Nieźle, ja się tak przymierzam do Władcy zimy ale jakoś graczą wojsko nie odpowiada, więc na razie przekładam. Chciał bym poznać tego MG co trzyma klimat z 11 ludzi. Acha staraj się używać alta. Acha i jeszcze jedno!! Staraj się nie spamować , tzn nie pisać postów zbyt krótkich lub bez sensu . Wybacz ale tego muszę skasować. Sad Odpowiadać możesz wysyłając krótkie wiadomości prywatne albo edytować wiadomość.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Kwi 04, 2005 19:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy prowadze, to lubie sie posmiac, ale nie lubie, jak gracze psuja nastroj ktory staram sie wprowadzic (sa sytuacje smieszne, ale jak powaga, to powaga). Co prawda nie jestem doswiadczonym MG i z tym klimatem to jeszcze mi nie wychodzi. Wole nie mowic o usuwaiu graczy, ktorzy psuja nastroj, bo czesto sam sie nie moge opanowac i palne cos glupiego (kiedy gram oczywiscie). Ostatnio wcielam sie w wesole, albo nawet smieszne postacie, co rowniez moze MG wpienic (mam nadieje ze nie).
jazen
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poprostu kocham grac z tymi ktorzy mnie wprowadzili w warhammera - z moja siostra, bratem i ich kolegami. Ale wszystko sie rozpadlo, czas leci do przodu, oni sa dorosli, siostra bierze slub, oboje studiuja i nie przebywaja tak jak kiedys ze znajomymi na codzien. Ja jestem jeszcze mlody szukalem nowych graczy i nikt nie jest taki jak oni. Wszyscy tylko jaja robic na sesji, nie wczuwaja sie w role na sesji i wszystko jest nieciekawe. A z moja siostra i reszta to wszyscy wczuci w role, wszyscy mowia starodawnym jezykiem typu "waszmości" czy "waćpanie" itd. ale te czasy chyba juz nie wroca... niestety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mistrzuje dość krótko, i to też wyszło początkowo przez przypadek. Jak byłem zwykłym graczem to zdarzalo mi sie palnąć coś głupiego i wszystcy sie smaili. Teraz to mnie irytuje i czasem mam ochote taka osobe ukatrupic. Smiech, czy jakis humor moze byc ale trzeba miec wyczucie czasu
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja mam juz sposob na graczy, ktorzy nie umieja zachowac powagi.....

Wyobrazcie sobie, ze BG wchodza do jakiejs swiatyni z bardzo wazna misja. Wlasnie trwaja modlitwy, wiec nalezy byc cichutko i z pelna powaga (jakby sama swiatynia do powagi nie wystarczyla). Klimacik jak sie patrzy, a tu nagle ktorys z graczy wyskakuje z komentarzem i psuje atmosfere. Nie wqrzam sie na niego, tylko czekam az sytuacja ucichnie i kontynuuje..... nagle zjawia sie osoba, ktorej szukali (przeor swiatyni) i mowi, ze porozmawia z nimi jak tylko skoncza sie modly. Zaprasza rowniez do wziecia w nich udzialu (daje do zrozumienia, ze albo zostana i moga pogadac, albo wypad). Modlitwy sie przeciagaja, a tu nagle jednemu z BG zwieracze zaczynaja puszczac (oczywiscie temu, ktory z komentarzem wczesniej wyjechal).

He he. Teraz to innym graczom ze smiechu moga zwieracze puscic, a ten jeden to sie zastanowi trzy razy zanim znowu cos powie..... TAK MYSLE
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: