Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Gdzie, kiedy, i z czym na sesje ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 23:43    Temat postu: Gdzie, kiedy, i z czym na sesje ? Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to żebyście mi napisali w jakim miejscu gracie, w nocy czy w dzień , iel wam średnio sesja zajmuje, z czym czyli czy z jakimiś specjalnymi rzeczami ( np. świeczki - ja sobie naprzykłąd bez tego gry nei wyobrażam )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 Swieczki!!!
2 Tosty!!!
3 Kawa (sypana z cynamonem) !!!
4 Strych babci :]
5 21:00 - 6:00 :]
To jest 5 czynnikow jakie wplywaja na udanie sesji :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie i kompletnie zgadzam się z Edgarem ( bo gramy razem) Ale nie zapomnij jescze o wcinaniu orzechów Very Happy Które sie wszedzie potem walają, a z tym cynamonem to przeginasz nieco Very Happy
Też mnie to bardzo ciekawi jak gracie bo my raczej zawsze w nocy.... i to w weekendy a z tego co się orientuje to wielu z was gra w dzień.... Pochwalcie sie jak to z wami jest....
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o i czy gracie razem tzn. my naprzykład ja księ rozdzielamy , albo ktoś chce jaka kmine zrobić tak zeby reszta graczy nei wiedziałą o co chodzi , t oreszta wychodzi z pokoju w którym gracie , a wtedy gracz może ( jak jest złodziejem ) spróbować okraśc członka drużyny, albo samemu zrobić coś na własna ręke
innym przykłądme moze być walka na statku kiedy ktos jest pod pokladem i nei wie co sie dzieje z kompanami na pokładzie nei moze dojsc do sytuacji ze gracz z pod pokłądu tak naprawde w grze nei wiedząc o tym biegnei pomóc swojemu umierającemu koledzy
no ale jest duży minus ... nieras czeka się z pół godziny zanim bedzie możan wrócić do pokoju gdzie odbywa sie rozgrywka Crying or Very sad
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unas na sesje zawsze jest potrzebne
1.jakieś zarcie ciastka
2.Muzyka
3.Gramy umnie albo u kumpla zalezy jak podpasuje
4.Gramy sredni0 5-7h od 13 popołudniu gdzies w sobote a w niedziele rano od 10-9 jak sa sesje nocne to całą noc
5. A propo tego jak to załatwimy to zawsze sie zachowuje,my tak jak byśmy nic niewiedzieli co się dzieje bo wtedy gra nie ma sensu. a jak sa takie sytuacje ze chcemy zos komus zrobic to wychodzi sie z MG do innego pokoju
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że do wychodzenia musicie się zacząć przyzwyczajać.. Sprawdziło się i polecam częsciej tak robić. Nawet jeśli ktoś udaje że nie wie o co chodzi to i tak gdzieś tam w podswiadomosci dazy do tego aby dojsc tam gdzie sa inni gracze i im pomoc (np.) Wymysla wtedy ze jego postac chce siku i idzie za zajazd "U gienia", i wchodzi do lasu po czym po przejsciu przez kladke skreca w lewo i wdrapuje sie na urwisku, i sika za trzecim filarem starych ruin.. Oooo sa tam gracze! I co robia?" Walcza? To ja im pomagam! - Taka sytuacja przt wychodzeniu z pokoju nie ma miejsca.. Pozatym gracze maja czas zeby spokojnie zastanowic sie co dalej i jaka kmine odwalic. To tez pomaga bo maja znacznie bardziej sensowne pomysly.. Polecam krotkie sesje dla pojedynczych graczy (badz grup graczy - pozdrawiam Woster i Edgar)
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemamy zadużo czasu bo ja jestem teraz w kalsie 3 Gim(hehe dlawas to banalne wszscy jestescie starsi ale jak sie obijasz dwa lata i w 3 roku chcesz isc do lepszego LO do innego miasta to musisz się wziaść za nauke ) i w tym roku trzeba sie troche uczyć...:/ zeby robic pojednyncze sesje nie ma czasu a pozatym nasz MG na łikendy tylko wraca ze szkoły i jak ktos miał by prowadzić to ja bym się musiał tym zając....a co do wychodzenia zaproponuje dla naszego MG zeby nad tym się zastanowić (hmm a co do tego co tam opisałes to było tak kiedys ale nie takei sytuacje sie nie dzieją juz ) kiedyś byliśmy w tunelach 3 elfy i krasnal no to mowimy ze robimy cos takeigo ze z tunelu wychodze po linei ja pierwszy z wojakiem jednym elfem a krasnal z 2 elfem zostaja no i wyłazimy tam czekaja na nas kolesie i nawet nei ma jak wrocic po linie juz zeby ich zawołąc no to we 2 walczymy po poł godzinie kombinowania i walki elf mowi ze zchodzi na na doł zobaczyc co sie dzieje bo to dziwne ze tak długo nie przychodzimy a krasnal to ja się pomodle do boga i elf zlazł dołączył do nas a krasnal przesoedział cała walke się modląć i co dostał Bog pozwolił się mu go o coś zapytać a on się zapytał czy dobrze w tunelu skreciliśy.... a Bóg mu odpowiedział ze kazda droga jest dobra tylko niktore bywają trudniejsze.....;](ach ci MG=Bogowie;) )
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez tak bylo - ja sie zastanawiam nad tym co oni tak dlugo nie wracaja i ide tam do nich.. To jeszcze nie bylo zle..Ciezko to wytlumaczyc, ale momentami obecnosc innych graczy ktorzy targujacemu sie podpowiadaja co ma mowic psuje klimat. Takie jest moje zdanie.. A nie uwierze ze jak walczyliscie to nie bylo slychac szczeku mieczy i ogolnie odglosow walki.. A co to za bitwa byla ze trwala 0,5 godziny? Tak pytam dla zasady. Ale przy wychodzeniu na pewno pozostane.. zreszta po glebszym namysle chyba kazdy z moich graczy potwierdzi ze ma to wiecej plusow niz minusow..
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było coś takeigo ze ganialiśmy sie z takim szlamem (po tym jak załatwiliśmy 2 kolesi a tamten krasnal nic nie słyszał bo był pochłonięty modlitwą i zeby załatwić ten szlam musieliśmy biegąc i wpaść na pomysł jak go załatwić i wkoncu udało nam się go zepchnąć w przepaść a(prawie mnie zjadł znaczy wchłonął mnie ale kumpel wymyślił ze zwali na niego taka wielką belke i żucał nożami zeby przeciąć sznury ją trzymającą w gorze i jak ona spadła to przygniotła ten szlam i ja sdązyłem uciec od belki jeszcze dostałem i tak obrazenia po łapie )i potem on i tak się zcalił a bał się ognia ten szlam to wzieliśmy pochodnie i juz prawie go zepchneliżym ale wyleciał nam jakiś koleś następny i ja stałem trzymajac szlam na odlegołść pochodnią a tamten Elf poszedł walczyć i była zabawa z tym szlamem na maksa bo nie mieliśmy jak wroic bo krasnala i tamten dopiero zszedł nam się pochwalić ze Bóg się doniego odezwał ....:/i tak nam trwało najpierw zanim tych kolesi załatwiliśmy jeden z nas zemdlał i mnie jeszcze w miedzy czasie przywiązali do stołu tortur.... i takie atrakcje mieliśmy...jak zlazł ten elf to mnie uratował z tego stolika ale potem szlam wylazł niewiadomo z kad...:/
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 21:22    Temat postu: gdzie? Odpowiedz z cytatem

ja to na przykład grałem juz w:

wieży ciśnień, na szczycie [nocą, w środku mroźnej zimy] - przygoda zimowa - fantastyczny klimat [opuszczona przykolejowa wieża i kilkanaście świeczek]

wysoko nad ruchliwą drogą na wąskim wiadukcie kolejowym [heh - musielibyście zobaczyć ten popłoch gdy usłyszeliśmy nadjeżdzający pociąg - straciliśmy z 7 kostek wtedy]

w karczmach, tawernach - wśród śmiertelników "nie graczy" Cool [którzy zatrzymywali sie nad nami i rozdziabiali mordy w zdumieniu co my właściwie robimy]

sesje imprezowe itd.

no a najczęściej w mojej redakcji w jastrzębiu zdroju, full wypas, czajniczek, kafka, "żabka" niedaleko, nalewka z lipy, chińskie zupki... jest sporo zdjęć z naszych sesji na zamku w dziale galeria jastrzębskiej areny - polecam Very Happy
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm cośtakiego jest wkurzające jak ktoś przechodzi i sie ciebie pyta co robisz albo coś takeigo (kiedyś poslziśmy grac do parku ale zrezygnowaliśmy bo co kto przechodził ze znajomych to przeszkadzał to strasznie denerwuje !!ja wole grac w domu i jest wtedy spokoj i nikt nie przeszkadza Wink !! A to w więzy cisnien musi być super motyw a tak się zapytam jak się tam dostaliście ??
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Xarandil"]Niemamy zadużo czasu bo ja jestem teraz w kalsie 3 Gim(hehe dlawas to banalne wszscy jestescie starsi ale jak sie obijasz dwa lata i w 3 roku chcesz isc do lepszego LO do innego miasta to musisz się wziaść za nauke )

no my nei mamy takich problemó w tym roku matura ale jak się opierdzielasz dwa lata to w trzecim roku też trzeba być wiernym tradycjom Wink

a co do tej gry w wieży ciśnien to chyba cholernei zimno tam było co nie ? całą noc tam wytrzymaliście jestem pełen podziwu , że wam jaja nie zamarzły
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to porzednei to ja znowu zapomnialem sie zalogować ... ale dziwne bo pokazywalo ze jestem zalogowany Confused
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysly na gre w terenie to swietna sprawa.. Ale moi ciagle narzekaja ze im zimno (patrz: Rahl - np) Nie wiedza co traca.. Moze na studiach znajde kogos kto pojdzie ze mna do lasu..

Ale najpierw matura... Miesiace nauki, tygodnie przy ksiazkach, korki i korepetycje. Przerabane... To co panowie? - gramy dzisiaj:)
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty wybij sobie te bzury z głowy , co ty myślisz że pozwole ci i sobie , jak i innym graczom zaśmiecać mózg tymi bzedatmi , nie ma nie ma nie pozwole żeby wyprano wasze mózgi ... nie ma żadnej nauki ... dzisiaj gramy w warhammera Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: