Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ludzie(dlaczego ich wybieram?; lubie ich; nie nawidzę!!!)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi

PostWysłany: Sro Sty 12, 2005 16:01    Temat postu: Ludzie(dlaczego ich wybieram?; lubie ich; nie nawidzę!!!) Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie czyli dlaczego wybierasz człowieka(jak nim grasz oczywiście), dlaczego ich lubisz albo nienawidzisz Question
Po prostu luźna rozmowa o tym jak nam kiedyś pomogli w sesji i zyskali w naszych oczach lub nas dobili i stali się niemili w stosunku do nas.
Jak u was się zachowują ludzie w grupie gdy np. są jeszcze elfy i krasnoludy i inne rasy Question Jacy oni są aroganccy a może spokojni i pożyteczni Question

Ja jako człowiek w każdej sesji uważam się za przebiegłego i cwaniaka który zawsze kombinuje jak tu zbić najwięcej kasy czyli mało roboty, dużo pieniędzy Wink a z kumplem z sesji łatwo sie dogadujemy bo jemu też tylko o kase chodzi Wink Ale jesteśmy honorowi i nikogo w potrzebie nie zostawimy Exclamation
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Sty 12, 2005 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... Dlamnie obojętni są ludzie nie mam nic przeciwko graniu nimi a w druzynie mam jednego człowieka... A jest on... hmmm Jak narazie Giermkiem ma zamiar zostać Rycerzem jest tchurzliwy/rozsądny takie dwie głuwne cechy mi sie w nim kojarzą...bardzo ceni sobie swoje rzycie a kase ma w dupie najwazniejsze jest zeby przezyc a kasa mu potrzebna na tyle żeby miał co jeść a jak ma kase to się cieszy;]i jak potrzebna jest pomoc zawsze pomoże... można na niego liczyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MadEvil
Gość

PostWysłany: Sro Sty 12, 2005 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie są rórzne indywiduła ludzkie Razz mamy szlachetnego palladyna ktury nigdy nikomu nie odmówi pomocy mamy też zapalczywego lekko ekstrawanckiego i przemądrzałego szlachica a i jest miejsce dla zabujcy bez skrupułów i chciwego złodzieja Razz taka dróżynika osobliwości a wszyscy myślą jak by skrobnąć troche kasy od drugiego no może poza palladynem a stosunki do innych ras są takie że krasnoludy są lubinae cenione za ich siłę i odwage elfy ... większość nie wie nawet co to jest a jak już kturyś wie to myśli że to jakieś złe duchy lasów kture zabijają śmiałków tylko krasnal wie co w trawie piszczy ale on siedzi cicho (bo nie ma języka hehe Razz ) taka głupiutka dróżna wiekszośc to nawet czytać nie umie hehe..

ludzi wybieram najczęściej dlatego że łątwo jest nim grać i może być karzdym nie ograniczają go jakieś zachowania itp.

a stosunek do elfów i krasnali jest taki iż jeśli ktoś zobaczy elfa to pomyśli sobiepewnie tak hmm dziwny koleś taki słaby i ma szpiczaste uszy, jeśli chodzi o krasnale wzbudzają wśrud ludzi jakiś dziwny szacunek ;]
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraznia moja jednak ma swoje granice.. Owszem mozna wytlumaczyc wszystko - ale pytanie - czy jest sens, czy nie psuje to klimatu, czy nie mija sie z celem ?? Bo powyzsza druzyna to przegiecie..
Powrót do góry
Madevil
Gość

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóż już odpowiadam Wyobraźnia nie ma granic a drużyna połączyła się tak
zabójca miał zabić arcykapłana zakonu aluminasa jednak został przyłapany na tym i wtrącono go do lochów złodziej tak samo nie wyszła mu kradzież w świątyni więc został posadzony razem z zabójcą i tak się skumplowali
arcykapłan postanowił wykorzystać ich unikalne zdolności więc wysłał ich na misje w której to mają odnaleźć starą księgę skradzioną im dwa tygodnie temu powiązania złodzieja i jego wiedza sie przydadzą złodziej postawił ultimatum iż bez swojego przyjaciela nie pójdzie, ale jak to tak ich po prostu wypuścić hę nie ma mowy założyli im specjalne bransolety na rękach i jeśli odejdą od przedmiotu który posiada paladyn odetnie im ręce a tym przedmiotom może być wszystko kompletnie wszystko

szlachcic to już inny epizod handlował on różnymi dobrami wysyłał je za morze ale niestety przeliczył się i zadłużył u jakiegoś bogatego lichwiarza z kontaktami więc jak głosi prawo nie mógł go spłacić więc poszedł siedzieć, szlachcic wiedział coś o tej księdze dowiedzieli się o tym złodziej i zabójca więc poszli go zapytać (hehe Laughing ) ale ten powiedział że ich zaprowadzi i tak dołączył do nich szlachcic który chce odzyskać swój majątek

no przyznam troche to zakręcone ale fajne
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Sty 17, 2005 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no no .. Rozwiazanie niezwykle ciekawe.. Wprowadza w druzynie pewnie wiele konfliktow, co? Ale motyw zarypisty, a konflikty sa przeciez urozmaiceniem gry Very Happy Pozostaje tylko pytanie co zrobic gdy juz znajda ten przedmiot..
Madevil
Gość

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paladyn odprowadzi drożynę do zakonu aby zdjąć im bransolety, palladyn jest do bólu praworządny więc nie podejrzewa iż zakon chce wyeliminować zabójcę złodzieja i nic winnemu szlachcica, dowie się o tym i będzie musiał coś zrobić przecież jest paladynem aluminasa boga sprawiedliwości co robić sobie powie, zostawić sprawę tak jak jest i dać zabić tych którzy pomogli klasztorowi i zginą za to, czy im pomóc i ich uwolnić skazując siebie na banicje ale mieć czyste sumienie, uff dylemacik Twisted Evil w tym czasie złodziej i zabójca zaczną coś podejrzewać a szlachcic zacznie spułkować z nimi i mówić im o tym jak to potrafi załatwić to i to że może im pomóc

tylko trzeba to dobrze rozegrać hehe z resztą przyszłość jest nieodgadniona i wszystko może się zdarzyć

epizod 2
złodziej i zabójca chcą się zemścić i zmuszają paladyna aby im pomógł
paladyn chce aby arcykapłan odpokutował za swoje winy i mamy następna misje zabić kapłana

zostaje też opcja iż znajdą księgę ale nie długo ją będą mieli a w czasie wielu wędrówek możne zdarzyć sie bardzo dużo nieprzewidzianych zdarzeń

mamy też możliwość podzielenia drożyny i skierowanie ich przeciw sobie co jest utrudnieniem dla MG

można też zdeprawować paladyna w czasie podróży aby im pomógł i tak zawiążą się spółka przestępcza

opcji jest tak wiele ile ogranicza własna wyobraźnia z resztą i tak prędzej czy później wszyscy umrą albo zrobią nowe postacie więc nie ma co snuć planów co do przyszłości

(gadam jakbym wiedział wszytko nie lubie tego!)
Powrót do góry
Madevil
Gość

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie za podwójny post (będę musiał się chyba zarejestrować na tym forum ;] ) ale miałem na myśli iż mówię jakbym znał przyszłość, a jestem tylko złodziejem a to co napisałem na górze to moje przeczucia i domysły.
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nie ma co snuc planow na przyszlosc ?!?! To po co gracie? Chodzi o to zeby caly czas cos planowac.. Miec jakies wizje do czego dazy sie w zyciu. Bo to przeciez jest zycie.. Normalne zycie. A wizja smierci powinna byc daleka i odlegla tak jak masz zapewne teraz. Wiesz ze kiedys na pewno umrzesz, ale jeszcze to do ciebie nie dociera.. Tak samo powinno byc w grze. Mamy swiadomosc ze mozemy umrzec, ale zalozenie ze nastapi to niedlugo nie jest dobre. I tak wylosujemy nowe postacie.. Bez sensu. Postacie graczy majace za soba juz kilka sesji sa dopieszczone i kazda ma swoja historie, wlasne cechy itp itd. Dlaczgo je wiec zabijac? U nas nikt nie ginie, najwyzej zmieniamy postacie. Graczy powinno sie karac za zle uczynki (Luise - utrata reki), a nie zabijac. Chyba ze faktycznie wpieprzyli sie w jakas beznadziejna sytuacje.. Ale to zadkosc..
madevil
Gość

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh nie musisz tak mi wypominać moje pesymistycznego podejscia do żcyia Crying or Very sad Razz Twisted Evil poprostu to są opcje jakie ja przewiduje a to że moja postać może umrzeć nie napawa mnie radością chciałem jedynie podać jedną z możliwości a jeśli chodzi
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie góra. Jak gram ludziem to zawsze tak jak wiatr zawieje to jestem po stronie krasnoluda a potem po stronie elfa, halfinga. Zawsze tam gdzie można więcej zyskać i nie mam jakichś tam wyżutów.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Ty zawsze chaotycznym ludziem jestes. A postaraj sie kiedys zagrac (ponownie) wsiowym glupkiem...... I wypelnij "swoja misje".....
BlackRider
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człwiekiem gram głównie dla tego że można zagrać nekromantą albo demonologiem. Wyobraźcie sobie np demonologa halfinga albo elfa, nekromante krasnoluda:]. I w ogólnym konflikcie rasowym elfy vs krasnoludy są że tak powiem neutralne.
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zdaza sie jednak, ze elf, czy krasnolud moze zmienic swoj charakter w trakcie swojego zycia. Wtedy taki mag topotega.....

Moze pan Drachenfels tez byl kiedys elfem ...... czy czyms podobnym.
Jeremiasz_Keppler
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pią Paź 14, 2005 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram tylko ludźmi w WH. W inne systemy pewnie bym zagrałkrasnoludem albo halfingiem ale WH jest dla mnie systemem do grania ludźmi. Elfów widze raczej jakos separatystów żyjących w lasach. traktujących ludzi jak bydło (z wzajemnościa) Krasnoludy nie są w imperium raczej lubiane, szczególnie w mniejszych miestach i na wsiach - po prsotu maja zbyt dobry łeb do interesów i maja za dużo pieniędzy, zazdrości sie im. Jak prowadze to nie pozwalam grać inną rasą niż człowiek - jak ktoś chce pograć chyżonogim elfem czy dzielnym krasnoludem to niech pogra w D&D. Wh jest światem żebraków, tępicieli szczurów, oprawców, najemników, oprychów i złodziei...czyli światem ludzi. Oczywiście każdy może inaczej interpretować WH ale nie zapominajmy, że to system Dark Fantasy, do rania innymi rasami sądużo lepiej przystosowane inne systemy, nie warto obdzierać WH z tego specyficznego klimatu tylko dlatego, że lubi się elfy. Wydaja mi sie, ze każdy kto lubi grać elfem czy krasnalem powienien zrobić sobie postać do WH będącą człowiekiem, najlepiej łotrem - takim z zepsutymi zębami i bielmem na oku. Jeżeli mistrz gry złapie klmat to może z tego wyjść mase doskonałych sesji w sepcyficznym mrocznym klimacie WH

MG na Biednej Dzielnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: