Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Twój charakter

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki masz charakter grając człowiekiem?
Praworządny
4%
 4%  [ 2 ]
Dobry
7%
 7%  [ 3 ]
Neutralny
75%
 75%  [ 31 ]
Zły
7%
 7%  [ 3 ]
Chaotyczny
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 09:51    Temat postu: Twój charakter Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście gram mając charakter neutralny ponieważ daje mi to największe pole manewru jednego dnia moge być dobry a potem moge mieć ten "zły dzień" Twisted Evil Ale gram raczej neutralnie skierownay ku dobra. A tak poza tym interesuje mnie głównie moja sakiewka i że by było mi dobrze Cool
A jakie są wasze charaktery Question Chaotyczne i niszczycie wszystko na swojej drodze czy może Praworządne i dążycie do zniszczenia wszelkiego zła na ziemi Question
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zdażyło niewiele razy grać człowiekiem i jak nim grałem był zły ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguły jak gram ludziem to jest zakręcony jak świński ogon czyli chaotyczny, ale neutralny też zdarza się bardzo czesto. Dobra to może tak: Z reguły to jest neutralny ale staje się chaotyczny Very Happy

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
BlackRider
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie najlepiej gra neutralnym ale jak prowadze to zdecydowanie jestem chaotyczny Twisted Evil . O tym już sie moji gracze przekonali. Ilidan pamiętasz wojownika chaosu zaczajonego w puszczy? he... he... Ale to tylko wtedy jak mnie gracze lub chociaż jeden wkurzają, ale to przeważnie jest tak że jak jeden zaczyna rozpier..... sesje << najczęściej szydzić>> to i reszta podejmuje. ( pozdro dla bazdyla)
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dziwo teraz zmieniam na dobry. Wink Zobaczymy jak to jest. Jedno jest pewne. Graczom się spodoba jak będę dla nich miły.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko z tym Black nie przesadzaj
Nie wpadaj ze skrajnosci w skrajnosc.
Bo moze sie okazac, ze jestes lepszy i bardziej uczciwy bedac chaotycznym. Smile
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charakter chaotyczny oddaje najlepiej mój sposób odgrywania postaci. Chaotyczny nie znaczy tu jednak zły i pozbawiony wszelkich reguł. Chaotyczny może też znaczyć: postępowy, pragnący zmienić i zmieniaćświat na lepsze. Każda zmiena, nawet na gorsze, jest lepsza od apatycznej, bezsilnej i nudnej stagnacji. Po zmianie na gorsze w końcu zawsze przychodzi zmiana na lepsze.
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie ktoś kto rozumie Chaos! Nareszcie, moje modły do mego Pana, Tzeentcha zostały wysłuchane! Popieram Monstero w 200% Exclamation

Mimo to, zwykle gram Praworządnym członkiem Inkwizycji... Co wcale nie znaczy że jestem Inkwizytorem wtedy. Naprawdę ciekawie się gra jak się jest Odkrywcą z Inkwizytorską licencją. Twisted Evil

Ale nie przesadzajmy. Zwykle wcześniej grałem Neutralnymi postaciami, gdyż nie narzucają ograniczających mocno reguł. Nie gram jedynie psotaciami Dobrymi i Złymi. A Chaotycznym muszę zagrać, Mrocznym Uczonym Tzeentcha. Twisted Evil
axerone

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...Osobiście uważam, że domyślne charaktery narzucone przez podstawkę młotka są...argh...niewystarczające. Ciężko jest nakreślić rysy jakże skomplikowanego charakteru postaci jednym słowem. Moją grupą dokonaliśmy malutkiej zmiany - wrzuciliśmy charaktery z D&D. Więcej możliwości i co więcej jest zawarty stosunek postaci do prawa oraz do otaczającego świata.

A wracając do tematu( Very Happy ), ludziem grał bardzo rzadku, ale jego charakter to czyste skrajności - albo chaos albo ład, innej możliwości nie ma Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Orrendil
Basztowy
Basztowy

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej, jak grałem człowiekiem, to naeutralny z tendencjami do dobrego...
Nie uważam w ogóle tego, żeby wpisywać charkater za coś, co szczególnie pomaga... Myślę, że to zbędna formalność na kartach postaci. Może pomóc chyba jedynie MG, jeśli dotyczy BNów, bo określa mu, do czego mniej więcej BN dąży, ale i to nie do końca. Podoba mi się, że na oryginalnych kartach postaci w drugiej edycji nie ma miejsca na wpisanie charakteru, ale to jeden z niewielu jej plusów...
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze neutralny jest najbardziej optymalnym. Dzieki takiemu charakterowi mozna uniknoc wielu nieprzyjemnych sytuacji, jezeli gram czlowiekiem to wlasnie wybieram taki charakter :p
Akasha
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałem się jaki charakter dać swojej postaci. Uwarzam bowiem, że żaden z standardowych nie pasuje lecz poniewarz byłem zmuszony wybierać postanowiłem, iż będzie to chaotyczny. W końcu który lepiej nadawał by się dla człowieka któremu los zabiera wszystko co pokocha i który tnie się i nadurzywa urzywek:D.

#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager - Sybilla
Powrót do góry
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle gram neutralnymi postaciami, zwykle chyba nawet z tendencją do dobrego. Nie znaczy to że jestem jakimś samarytaninem. Po prostu staram się ustawić tak żeby mi było dobrze a nikogo przy tym niepotrzebnie nieukrzywidzić, o ile nie muszę.
Powrót do góry
Radomir
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej grywałem głównie postaciami neutralnymi. Obecnie grywam różnymi. Niby neutralny charakter daje pewną elastyczność, ale ile trzeba się natrudzić by zagrać w pełnym tego słowa znaczeniu złą, bądź dobrą postacią. Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: