Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Elf taki pedał czy cicha maszyan do zabijania
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 13:41    Temat postu: Elf taki pedał czy cicha maszyan do zabijania Odpowiedz z cytatem

co myslicie o elfach u ans nikt go nie ma w grze tez sie zadko pojawiaja bo nasz mg uważa ic hza takei pedałki co się cały czas wywyższaja, piszcie swoje opinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas jest jeden taki elf straszny egoista uważa sie za najlepszego na świecie i prawie wcale nie obchodzi go dobro drużyny np. nie chciał dać nikomu zbroji którą znalazł bo stwierdził że ją sprzeda i będzie miał kase na kupno jakiegoś hełmu czy innego bajeru na zamówienie
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz jesli o to chodzi to nei jest dziwne u nas np. nawzajem siebie okradamy przeciez t oze podrózujemy razem nei znaczy ze ja mam miec kasy mneij od mojego kompana z drużyny :] , ale chodziło mi bardziej czy elf to postać która warto grac i jak ja odgrywać , fajen motywy z gry elfem
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi raczej o to że elf miał najwięcej kasy a nas niebyło nawet na zbroje stać elf kupił sobie zato ozdobną obręcz z kamieniem szlaczetnym. Elfem nie opłaca się moim zdaniem grać (przynajmniej leśnym bo mroczny jest znośny) Mają mało wytrzymałości i po 1 moim ciosie (krasnolud jestem) Zostaje im około 2 życia (pod warunkiem że 1 rzuce)
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To u mgóry moje zalogowac się zapomniałem
Powrót do góry
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu zapomniałem Smile
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sadze ze warto grac elfem bo sa dobre w ruznych rzeczach sa dobrymi wojownkami, rangerami, inteligencji tez maja sporo zeby byc dobrym magiem

Ale i tak KRASNALE sa lepsze

KRASNALE RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Mr. Green
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bila tez prawda jak ja albo ty rzucili bysmy wiecej niz 3 na obrazenia to raczej by tego nei przezyl elf chyab ze byl by tak opancerzony ze nie mogl by sie ruszac

I odpisz mi na GG Bila!!!!!!!!
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy na pal!! Jak ta rasa wogle przetrwałą przez tysiąclecia??? Są tacy ciency bo nie potrzebują wysiłku przy kopulacji niechby jakiś elf spróbował dobrać się do Gubej krasnoludzkiej baby z brodą do kolan wtedy dopiero by zrozumiał do czego potrzebna jest siła zręczność i umiejętność władania toporem!! Very Happy
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sob Gru 04, 2004 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajmy sie tematu.
No co moge napisac jak by elfy byly pedalami to juz by ich nei bylo.
Wegul mnie elfy sa dobrymi bohaterami ale sie ciezko nimi gra poczatkujacym graczom maja wiele zalet i nie wiem czy 1vs1 z krasnalem by sobie nei poradzil wedugl mnie jak najbardziej tak ale to zalezy od gracza trzeba umiec sie wczuc i wykorzystac jego atuty sporo problemow poczatkujacym graczom sprawia jego charakter: dobry
Choc elf idealnie pasuje na cichego zabojce nie moze podzynac wszystko co sie rusza i za co placa. Rolling Eyes
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że wśród Elfów jak i wśród ludzi znajdą się pedały jakieś... tak jak i maszyny do zabijania A Elfy raczej są poczęści może nie pedałami ale pedantyczne jak i maszynami do zabijania.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdeK: Zgodze sie z tym, ze elfy maja wiele zalet i ciezko sie nimi na poczatku gra. Zgodze sie , ze nie sa pedalami, ale nie moge sie zgodzic, ze wszystko zalezy od tego, czy dobrze wczuje sie w postac. Tak mozna powiedziec o kazdej rasie.

Wedlug mnie elf jak trzeba, to w ryj walnie, ale na zabojce sie nie nadaje (tak jak napisal AdeK: CHARAKTEREK NIE POZWALA)
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję ten temat odnieśc do 2 Edycji WH a więc zacznijmy od nowa jak ta sytuacja się klaruje w odmienionym świecie młotka Elfy są pedałami czy cichymi maszynami do Zabijania ?? Coś się Zmienieło czy wszystko pozostało po staremu??
Powrót do góry
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhem ekhem... łysy, wybacz mi, ale się z tobą niezgodzę bo to co mówisz to mnie więcej tak, jaby wnioskować czy ktoś jest dobrym rockmanem, bo gra rocka a nie np. Jazz.

Jeżeli nie wczuwacie się w postaci, to zapraszam do innego systemu - nazywa się DnD i jest niesamowicie miły dla takich niewczuwaczy. Błagam cię też abyś zweryfikował swoje poglądy na omawiany przez siebie temat, albo (ewentualnie) zarzucił rozrywkę dalej znaną jako RPG - bo w tej chwili twe słowa przypominają mi o graczach, którzy chcą grać, cytuję: "napakowanymi elfami o czerwonych oczach"

I nie, jak trzeba Elfy w ryj nie walnie, bo do wyższych celów został stworzony, bo to nie jakioś cholerny pseudokibic!!!

Wybacz te słowa krytyki, ale twe słowa dogłębnie mną wstrząsneły i ostatkiem sił woli powstrzymuję się tutaj przed wywrzeszczeniem wielu słów rozpoczynających się na literę K!!!

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to wszystko zalezy od tego jakim elfem sie gra:

Lesne: no fakt, wydaja sie troche łajzowate i "miekkie" ale pamietajcie jak traktuja nieproszonych gosci w Loren...

Mroczne: no niech ktos mi powie ze to sa pedaly to go wysmieje Twisted Evil - one czerpia PRZYJEMNOSC z zadawania bolu i praktycznie tym sie pol zycia zajmuja (i pamietajmy o ich wspanialych chowancach np. chydrach...)

Wysokie: jestem pelen szacunku dla nich (moze za duzo tolkiena? Wink ) jesli tylko sie szkola to moga byc maszynami do zabijania (np. Mistrzowie Mieczy) ale jak wiadomo lubia lad i spokuj szczegulnie w swoich krolestwach

Najwazniesze jednak wydaje sie zdanie z podrecznika do 2 edycji: "Elfy poswiecily dla dobra tego swiata wiecej niz wszystkie inne rasy razem wziete"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: