Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Las Hergig
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrugam próbując odzyskać wzrok. Wiele słyszałem o mocy i mądrości magów Asurów ale ten chyba nieco odstaje od reszty nie panujac nad wlasna mocą... Gdyby był przy mnie wróg właśnie byłbym zabijany przez jego brak rozwagi...

Galopem wracam tam skąd przyjechałem i, jesli kolejne zaklecie elfa nie zabije wszystkiego co zagraza arystokracji, jade na ratunek Anieli.
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIHMEDU

Czar zadziałał. W okół was nagle zrobiło się pusto, a raczej brak żywych wrogów, wszędzie ścielą się ich ohydne trupy.
Nagle podszedł do Ciebie Twój brat, który miał pilnować tej ludzkiej kobiety, Christiany... zgubił ją w tłumie...

IVAN OSTAPOVICZ

Elektor szybko zareagował.

- Lord Nihmedu ma rację ! Tu na pewno czai się ktoś odpowiedzialny za tak zorganizowany atak ! Ci, którzy nie potrafią walczyć a z nimi kobiety niech wrócą do Pałacu, reszta, formować się, ruszamy w głąb lasu !

CONRAD VON UBERLEB

Szczęśliwie jesteś cały, Aniela też. Elfi mag zdołał potężnym czarem zmieść z powierzchni ziemi wszystkich otaczających was wrogów. Twój chlebodawca ucieka wraz z innymi, ale Tobie każe bronić jego honoru Twoim mieczem.

CHRISTIANA VALOIS

Zamroczona, otępiona i słaba dotarłaś... gdzieś. Nie masz pojęcia gdzie jesteś. Przez przypadek oddaliłaś się od grupy a nikt tego w zamieszaniu nie zauważył.
Próbowałaś przynajmniej usłyszeć, skąd mogą dochodzić ich głosy, jednakże nic nie słyszałaś. Ujrzałaś za to w końcu Annę, siedzi pod ogromnym drzewem i płacze. Twarz ma schowaną w dłoniach.

WSZYSCY

Zaczęliście się dzielić, niektórzy uciekają, ale większość została i zaczyna przygotowywać się do poszukiwań potwora. Nikt jeszcze nie zauważył zniknięcia Christiany Valois.

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zsuwam się z siodła i chwytam lejce w jedną dłoń. Podchodzę do rywalki lekko zaniepokojona...żołądek mam "skuty" lodem...nerwowo rozglądam się dookoła.Biorę kilka głębszych wdechów i zbilżam się do Anny. Siadam na ziemii obok niej i jedną dłonią dotykam jej ramienia, druga nadal kurczowo trzyma wodze, by koń mi nie uciekł. Mówię do niej lekko ochrypniętym głosem.>

-Anno...nic Ci nie jest? Co się stało?Gdzie Twój wierzchowiec...zreszta to nie ważne teraz.Możesz chodzić...?Trzeba wracać...same w lesie sobie nie poradzimy.<Podciągam lekko nosem.> Lepiej wrócić do ciepłego pałacu...<Kiwam potakująco głową jakbym sama do siebie mówiła.>Lepiej wracajmy...<Rozglądam się ponownie dookoła.>
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przełdaowałem broń, a włócznie ująłem w jednej dłoni. Jadę tuż obok elektora i wypatruję niebezpieczeństwa.

Co jakiś czas spoglądam na elfa, by ten znowu nie zaskoczył mnie czarem, po którym stracę wzrok może i na zawsze.
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Mówię po elficku do brata >
- Wracaj do grupy i chroń za wszelką cenę Elektora. Poszukam Markizy, przez moje światło zapewne gdzieś zniknęła - poczucie winy chyba mną zawładnęło, a może troska....

< Zamykam na chwilę oczy, skupiam się na naturze, łącze się z nia w jedność... Niech szum drzew, śpiew ptaków odpowie na me prośby. Jeśli odpowiedzą podązam tam, koń pędzi co sił...Trzeba uniknąć kolejnych ofiar.... zycie jest zbyt cennym darem by tak łatwo i głupio je tracić.....
Jeśli nie za pomocą magii staram się ją zlokalizować, nawołując.....>

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otton to żałosny tchurz... jestem zdziwiony że udało mu sie przeżyć aż tyle...

Jede na samym koncu zamykajac pochód. bron mam cały czas w rękach a konia kieruje kolanami. Rozglądam sie wokół, lepiej nie wpasc w kolejną zasadzke.
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN OSTAPOVICZ / CONRAD VON UBERLEB

Nie minęło dużo czasu aż wasza "ekspedycja" natrafiła na prowizoryczne obozowisko. Wszystko było tu zbudowane tak, by się trzymało, ledwo.
Zauważyliście pewien ruch, lecz nie wrogi. Schowani z zaroślach, zauważyliście kobiety i dzieci, różnorako zmutowane, nigdzie do okoła nie widać nikogo, kto byłby w stanie dzierżyć broń, wszystkich mężczyzn prawdopodobnie zabiliście...

Elektor mówi cicho:

- Trzeba ich wyrżnąć raz, na zawsze...

LORD NIHMEDU

Bracia się zgadzają i zostawiają Cię dla elektora. Po chwili wszyscy odjeżdżają i zostajesz sam, możesz się w końcu skupić. Jednakże ani las ani magia nie chcą lub nie mogą Ci pomóc. Pozostaje tylko własny zmysł orientacji i tropienia.

CHRISTIANA VALOIS

Anna nie reagowała, po chwili powiedziała strasznym, wręcz upiornym szeptem:

- Boję się ich... oni tutaj są...

Mówiąc to podniosła drżącą rękę i palcem wskazała za Ciebie. Nie musiała akurat tam, podnosząc głowę zauważyłaś ludzi, do okoła was. Zachowują się cicho, ale nei mają raczej dobrych zamiarów... Jeden z nich się wyróżniał, w spodniach miał dziurę w kroczu, widocznie oblizywał i podniecał się na Twój widok. Nie miał koszuli.. na jego ciele widniał znak.. jakiś.. kiedyś o nim słyszałaś, to znak jakiegoś Boga Chaosu...

Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przełykam głośno ślinę i z przerażeniem przyglądam się istotom, których boi się Anna...opieram się plecami o to samo drzewo co ona. Kurczowo trzymam lejce w dłoni...chwila odrętwienia spowodowana zaskoczeniem przeradza się w panikę i strach...zaczynam łapać ustami powietrze...blednę...po chwili dociera do mnie samej, że z mojego gardła wydobywa się mój własny przeraźliwy krzyk, z pewnością niesiony echem przez las. Drę się jakby mnie ze skóy obrywano.Dłonie, które nadal trzymają kurczowo wodze, wędrują na wysokość uszu.Przerywam wrzaski,zrywam się z ziemi i chwytam dłonń Anny. Próbuję wsiąść szybko na konia i zabrać ze sobą rywalkę. Jeśli mi się udaje, wówczas spinam konia i wraz z drugą markizą uciekam z tego miejsca.>
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosze głowe i wpatruje się przez straszliwie długią chwile na przemian na towarzyszy, to na mutanty. Podjeżdżam do jaśnie elektora, zsiadam z konia i szybko sie kłaniam.

-Szlachetny Panie, nazywam się Konrad von Uberleb i jeśli pozwolisz chciałbym coś powiedzieć.

<czekam na zgode, jeśli ona nastąpi kontynuuje>

-Nie brak mi odwagi, udowodniłem to na wojnie. Jestem w stanie poświęcić swe życie dla dobra Imperium i Twego, lecz, wybacz Panie, nie zniose krwi kobiet i dzieci na mych rękach. Wiem że jest ona skażona Chaosem ale to nadal istoty właściwie bezbronne, a jas nie jestem rzeźnikiem. Prosze o wybaczenie.

Kiwam głową.

Wiem co właśnie zrobiłem i możliwe że moje życie wisi teraz na włosku, jeśli nie przez elektora to przez plotki i Łowców Czarownic, jednak nie moge inaczej.
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTIANA VALOIS

Schwytałaś dłoń Anny i chciałaś z nią wskoczyć na konia. I już podczas skoku odebrało Ci dech, kiedy nagle poleciałaś w przeciwnym kierunku. Czujesz tylko strasznie silnie zaciśniętą dłoń Anny na Twojej.

- Kochana... nie możesz nam tak łatwo uciec...

KONRAD VON UBERLEB

Elektor zwrócił się do Ciebie zimnym tonem.

- Panie von Uberleb. Proszę odłożyć uczucia na bok. To nie są niewinni, nie są to już też ludzie. To mutanci, którzy mogą zarazić Pana lub.. pańską ukochaną... Proszę nie robić problemu, kiedy taki jest mój rozkaz...

Powrót do góry
Anubis
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchodze krok od władcy i podnosze głowe, ośmielając się spojżeć mu w oczy.

-Najjaśniejszy Panie, władasz mną i mym życiem, lecz nie moim sumieniem i godnością. Jeśli teraz wykonam twój rozkaz nie będę mógł spojżeć w lustro do końca mych dni. Znam konsekwencje swojego nieposłuszeństwa, jednak nie moge inaczej.

Wsiadam na koń nie patrząc już nikomu w twarz, jednak nie opuszczam głowy... wierze że moje czyny są właściwe, a bogowie mi wybaczą.
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam nucić pod nosem zaklęcie. Przypomina to jakby śpiew, choć w rzeczywistości inkantuje Siłę Natury...Gdy już czar osiągnie zamierzony efekt, rzucam kolejny czar Przemiana w Kruka i wzbijam się w przestworza poszukując Markizy >

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowuję się do dalszej wędrówki. Zbieram się w sobie i staram się ukoić nerwy.

Zaraz... Gdzie jest markiza?

Rozglądam się w koło. Jeśli widzę gdzie jest podjeżdżam do niej.
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CONRAD VON UBERLEB

Widocznie rozzłościłeś elektora, ale powstrzymał os swój gniew i powiedział tylko.

- A więc wracaj do pałacu, jeżeli nie zdzierżysz widoku krwi mutanta. Reszta, przygotować się do ataku.

IVAN OSTAPOVICZ

Markizy nigdzie nie ma, co nie jest dziwne, bo wszystkie kobiety i służba już dawno oddalili się do pałacu w obliczu zagrożenia.

LORD NIHMEDU

Pierwszy czar sprawił, że okolica stałą się nagle przyjemniejsza, piękniejsza i przyjaźniejsza. Bez trudu zmieniłeś się w kruka i uleciałeś w przestworza. Niestety, drzewa lasu Hergig nie tylko są ogromne, ale i gęste w liście i gałęzie, odnalezienie Christiany będzie jeżeli nie niemożliwe, to bardzo trudne...

Powrót do góry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety...

Gdzie ona się podziała? Rozglądam się nerwowo w poszukiwaniu markizy. Spoglądam ostatni raz na grupę, która oddala się od nas w kierunku miasta, jeśli tam nie dostrzegę markizy bez słowa jadę tam gdzie ostatni raz ją widziałem.

Nie można dopuścić do tego by pojawiły się kolejne śmiertelne ofiary.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach