Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rekrutacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sylvania - Ziemia Przeklętych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martinie Von Carstein:

- Po co Ty w ogóle grasz na tej sesji jak olewasz moje posty, posty gracza który do Ciebie coś mówi ??

- Już pomijam fakt, że do konwersacji do nie raczyłeś dołączyć tylko swoje Vódka vódka... i jak to czytam to szczerze aż mi się nie chce Tobie odpisywać.

- Jeżeli Twoja postać ma tylko znów chlać, gadać o vódce etc to wybacz ale podziękuje Ci za grę bo szkoda mojego czasu. Wiem że nie powinienem tego na forum pisać, ale temat ten poruszałem z Tobą kilkakrotnie.

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lokim
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain - na kiedy planowany jest start drugiego aktu?

Telegram: @LokimR
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zakończyć do 25.05. I to jest deadline.

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale nie rozumiem o co ci chodzi.
1. Nie doczytałem fragmentu "wszyscy", na samym dole. Mój błąd. Sądziłem iż - tak jak z tobą uzgodniłem na gg - pozwolisz mi wziąć te dwie flaszki na drogę. W tym celu chciałem porozmawiać najpierw o tym (i o wiedźmie/kobiecinie) z karczmarzem, coby potem - jak to było w części łowów "na wilka i sete" i jak tośmy mówili w trakcie "trzeba było dopisać w KP, na wiele pozwalam" - nie było logistycznych problemów.
Swoim zwyczajem, który powszechnie deklaruje, nie czytam z reguły postów innych. Black wie dlaczego ("cudowne" regularne odgadywanie posunięć przeciwników, zamiarów etc nie jest dla mnie - zabija całą przyjemność z gry)
Nie przeczytałem "Wszyscy" (jeszcze raz ma wina), więc napisałem jakbym dopiero co wstał spod lady po rzeczonym śnie.
Mogłeś mi chociaż to zasygnalizować na gg, skoro ci się nie kleiło z resztą. Trochę dni od mego posta do dziś minęło, mogłem raz-dwa poprawić.
2. Moja postać jest moczymordą. Alkoholikiem. Co zaznaczyłem w historii. To o czym mam myśleć po primo jak nie o vódce i złocie (na vódkę), a konkretnie o zgromadzeniu sobie konkretnego zapasu na poszukiwania?

Ps. A "von" jako tytuł szlachecki (czyli "skąd") pisze się oczywiście z małej litery.
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram się jaśniej wyklarować swoje myśli.

Jeśli zaczynasz grać na forum to warto by zaznajomić się z pewnymi zasadami. Ja mam Cię informować, że ktoś coś do Ciebie powiedział? Nie.
Czytasz i grasz, a jak nie grasz to nie graj. I niestety trudno twoje przyzwyczajenia musisz zmienić, żeby u mnie grać.

Dwa: to że Twoja postać jest moczymordą to jedno, ale uczynienie z niej jedynej koncepcji na sesję, to szkoda mojego i Twojego czasu. I tak to wygląda.. na razie Twoja postać, brutalnie mówiąc, jedyne co robi to "vódka, vódka, vódka" więc Konstant na Zamku ma więcej do powiedzenia niż Twoja postać. Więc jeśli tak to zamierza wyglądać, zostań w tej karczmie a ja jak skończę sesję dopiszę : Jankov zachlałeś się na śmierć...

Trzy: czas... warto byś jednak zaglądał sam z siebie na sesję.. bo ja ganiać za Tobą nie zamierzam i prosić "odpisz".

Podsumowując:
Możemy tak sobie teraz tłumaczyć swoje racje. Ty masz jedną, ja mam swoją i albo coś się zmieni w Twojej grze albo Ci podziękuje (co będzie nowością zarówno na tym forum jak i dla mnie jako GM bo nigdy mi się to nie zdarzyło).

Powrót do góry
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja mam Cię informować, że ktoś coś do Ciebie powiedział? Nie.

Ok MG. Tylko potem nie rób mi wyrzutów.

Cytat:
olewasz... posty gracza

Skoro błąd "widzisz i nie grzmisz" in flagranti, a po fakcie.

Do tej pory grałem po primo z Blackiem, o czym cię kilkakrotnie informowałem. Mam stamtąd przyzwyczajenia. Nie wiem do końca jakie zasady lub jaką wizję swej roli masz w swej sesji, pisałem ci więc na komunikatorze teksty "masz jakiś problem, uwagę, wal śmiało ja się dostosuję". Tak było chociażby z "<" lub rozdzielaniem "myślę/mówię/robię", żebyś miał czytelnie, co też uczyniłem lub staram się czynić

W "Przyjacielu i Wrogu" Black jest Aniołem Stróżem, mistrzem gry, który między innymi koordynuje lub śmiało na gg wytknie błędy lub me niedopatrzenia i poprosi o ich poprawę lub zmianę, a ja grzecznie i pokornie wykonuję jego zalecenia, by wszystko było cacy.

Cytat:
Dwa: to że Twoja postać jest moczymordą to jedno, ale uczynienie z niej jedynej koncepcji na sesję, to szkoda mojego i Twojego czasu. I tak to wygląda.. na razie Twoja postać, brutalnie mówiąc, jedyne co robi to "vódka, vódka, vódka"

Brednie. Moja postać od utraty oka stawia wódkę na drugim miejscu podium. Pierwszym jest zemsta na wilczysku, co powinien ci uświadomić dialog w google dokumencie gdy próbowałem ci delikatnie powiedzieć iż nie obchodzą mnie sceny łóżkowe, a dopytywałem się co rusz o informacje, dane, poszlaki, lokalne mity i opowieści, aby móc podjąć inteligentnie śledztwo, polowanie. Zamiast się rzucać ze szablą w dym. Potem w nieudanym poście dopytywałem się o wiedźmę/starowinkę (oczywiście po flaszce). Bynajmniej nie o drożdże na zacier. Teraz ruszam za postacią Blacka bo "idzie do jaskini wilczyska"...

Oczywiście pociągu do alkoholu wyzbyć się nie może ma postać - to integralna jej część i chociażby dla zachowania realizmu muszę starać się odzwierciedlać, oddawać chrapkę na niecny trunek. Odgrywać osobę uzależnioną. A taka, gdy siedzi w karczmie przy 0,7 i zjawi się przy nim kobieta w nagłej potrzebie nie wstanie natychmiast by krzyknąć "Siodłać konie! W bój!"... przynajmniej nie bez wsparcia dwóch "Agentów" i Leśnego Dzbana w prawicy.

Jeżeli chcesz aby postać coś wykonała to musisz ją zmotywować do działań. Bez wyraźnego celu, korzyści taki Jankov przecież nie skoczy przez płonącą obręcz. To nie jest idealista, co za hasła idzie na piki. Ale jeżeli może na tym coś zyskać np. życie, dusze, Krowę to już warto chociażby przemyśleć sprawę. Prosta metoda Kija i Marchewki, o której uczą przy Psie Pawłowa w gimnazjum...

Cytat:
warto byś jednak zaglądał sam z siebie na sesję..

Od czasu do czasu zaglądam, ale musisz przyznać iż jednak nie odpisujesz tutaj najregularniej... więc łatwo mi przeoczyć twój tekst i dlatego zawsze się cieszę z informacji na gg "odpisałem".
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOBRA PANIE I PANOWIE O TO CO NASTĘPUJE.

AKT II START: 20.05.2012

GRACZE Z AKTU I CO GRAJĄ: JAK NAPISZĘ ILE PD PROSZĘ O PRZESŁANIE NA MÓJ EMAIL POPRAWIONYCH KART POSTACI.

HARRY, LOKI KP DOBRE. WITAJCIE NA POKŁADZIE.

LUKO POPRAW MECHANIKĘ I ZAPRASZAM RÓWNIEŻ.

CRANIK CZEKAM NA CIEBIE.

WARMŁOTEK WEDLE UMOWY TEŻ CZEKAM.

JAK KTOŚ JESZCZE CHĘTNY I SKORY TO ZAPRASZAM

MARTIN JEŚLI MASZ GRAĆ Z TAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ JAK GRAŁEŚ TO PODZIĘKUJE CI.

ZASADY WYJAŚNIĘ: PP KAŻDY MA JEDEN (NO CHYBA ŻE KTOŚ JUŻ STRACIŁ) PUNKT SZCZĘŚCIA U MNIE NIE ISTNIEJĄ CHYBA ŻE MA KTOŚ TAKĄ ZDOLNOŚĆ. CZAS NA ODPIS: PO MOIM POŚCIE MAX 4 DNI.

GDYBY KOMUŚ KTO UMARŁ, PIES ZACHOROWAŁ, NURGLE NAWIEDZIŁ INFO PROSZĘ.

Powrót do góry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przygotujcie się na sprawiedliwe skopanie waszych tyłków w słusznej sprawie! Albowiem ja postanowiłem dołączyć do gry wcielając się w postać prawego rycerza Very Happy
luko
Ochmistrz
Ochmistrz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich nowych towarzyszy przygody, już niedługo się spotkamy. Liczę, iż mój oręż będzie pomocny w rozwianiu trudnych spraw ;p
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luko napisał:
Witam wszystkich nowych towarzyszy przygody, już niedługo się spotkamy. Liczę, iż mój oręż będzie pomocny w rozwianiu trudnych spraw ;p

Ah kolejna świeża krewww.... <mniam>

Powrót do góry
luko
Ochmistrz
Ochmistrz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw przeżuj mój młot ;p
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lokim
Chorąży
Chorąży

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko bez przeżuwania młotów, ani innego oręża, czy zbroi. Nie mam zamiary całego aktu spędzić na robieniu wam po kolei lewatyw.

Telegram: @LokimR
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo prawdopodobne Smile-

wiesz jak usłyszysz gdzieś w oddali "wilk jest dziki, wilk jest zły, wilk ma bardzo ostre kły" to znaczy że możesz zacząć przygotowywać stoły operacyjne, lewatywy i lobotomie Very Happy

Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie miłej gry i zabawy życzę.

Let play the game

Powrót do góry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki za obsówę ludkowie i mości MG zatrzymały w mnie w Krakowie sprawy służbowo-rozrywkowe i w pełni dostępny będę dopiero jutro z wieczorem.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Sylvania - Ziemia Przeklętych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: