Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co sądzicie o Warhammerze 40.000?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Warhammer 40.000
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Warhammerze 40K?
Spoko
16%
 16%  [ 1 ]
Nie wiem zbyt wiele o tym systemie
50%
 50%  [ 3 ]
E tam... szajs siakiś
0%
 0%  [ 0 ]
Świetny system
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 10:45    Temat postu: Co sądzicie o Warhammerze 40.000? Odpowiedz z cytatem

Dobra, tylko szczerze proszę odpowiadać. Ja uważam że Wh40K dobrze współgra ze "zwykłym" Wh. Jak widzicie i słyszycie jestem wielkim zapaleńcem tego systemu, wprost go uwielbiam. A ten pro-warhammerowski klimacik [Chaos, Orkowie] tylko bardziej potęguje kopa, jakiego daje ten system. Jedyna w sumie usprawiedliwiona rzecz, która może odjąć wam satysfakcję z zainteresowaniem tym systemem to brak łuków, smoków i tych innych elementów fantasy.

MIECZE SĄ, różnego rodzaju więc proszę mi tu nie gadać.
DUŻO różnych grup walczy wręcz.
NIE MA mechów jako takich-Dreadnought to nie mech, prędzej cyborg, Titanów jest mało, Sentinel podchodi tylko klasyfikacją pod mech.

"Their number is Legion. Their name is Death!"
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało wiem o tym. Ale te całe bronie przyszłości to nie dla mnie. Nie interesuje się takimi pierdołami Wink Każdy lubi co chce a ja tego nie lubie. Wole jednak Warhammera zwykłego.
Gość

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś czuje ze przed tobą bojowe zadanie - bo zwolennicy fabularnego młotka kiepsko kojazą jego odmiane 40k sam nie za bardzo dotąd mialem czas przygladac sie systemowi przyszlosciowemu - mam nadzieje ze poszerzysz nam teraz jako nowy mod nieco horyzonty
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Mistrzu. Twoje słowo jest dla mnie rozkazem.

Ale mam dziwne wrażenie że moja praca to będzie straszny znój, otworzyć umysły tych Ortodoksów na świat...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łącząc wszystkie strzępy informacji na ten temat postanowiłem zagłosować na spoko. Widziałem kilka recenzji, zagrałem w kilka gierek na PC. Ale chętnie dowiem się więcej , więcej. Pragne być oświecony w tym aspekcie:P

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że mam siakiegoś adepta w tobie, Black. Very Happy
Więcej... cholera najlepiej jak skręcicie nowy temat... nie wiem od czego zacząć, tego jest od zasrania, a wyjaśnienie podstaw nic nie daje.

Zaproponuj temat Black a z radością udzielę informacji z drugiej ręki. Very Happy
Power
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie mówię... po prostu WH 40 K jest zaje****y.
Przynajmniej mnie się podoba!
mam nadzieję niedługo w niego zagrać na sesji z kumplami z sąsiedztwa <Gregory Wink you know something bout it Very Happy >

pozdrowienia dla wszystkich fanów systemów RPG!!

Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ciebie nie muszę namawiać do czterdziestki. Co za dużo nawiało w mózgu figurkami Pucora? Very Happy

Czekam na dalsze komentarze, od RESZTY naszego Zgromadzenia. No dalej? Zedd? Wilkołak? Dawać mi tu komentarze, ale już! Razz ;P
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu

PostWysłany: Sob Sie 20, 2005 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu mnie mnie poprosiłeś o wypowiedzenie się na tym temacie co Valdis? Coś czuje że mnie sie nie zauważa na tym forum Sad

Co prawda praktychnie nic nie wiem o tym bitewniaku, ale jeśli mi wytłumaczysz co i jak to może go polubie, choć grać nie będe bo mnie nie stać jak by mnie było stać to bym se zwykłego bytewniaka zbierał.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm... w sumie to raz czy dwa zagrałem w WH40k ale nie na tyle, aby poznac świat. O ile pamiętam graliśmy na jakiś uproszczonych zasadach... tak przynajmniej mówił MG. Ale jedyne co pamiętam, to dużo adrenaliny i satysfakcja z gry.
Ja osobiście to bym wolał, Valdis, żebyś poprowadził cuś do Neuroshimy. Gdzies tam napisałeś, że Wh40K i Neuroshima rządzą... Myślę, że szybciej znajdziesz chętnych do tej gry. Świat nie tak odległy i bardzo grywalny. No ale... to już twój wybór, ja tylko podsówam propozycje.

A jeżeli chodzi o bitewniaka, to i tak już mam za dużo problemów ze zbieraniem kasy na WFB ;P
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Moradin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świat 40k jest duzo obszerniejszy niz tradycyjny mlotek. Ja tam jestem tradycjonalista choc przyznac musze ze czytalem ksiazki do 40k i bardzo mi sie podoba do tego stopnia iz skusilem sie na kupno regimentu marins "Dark Angel" pomalowalem je ( wcale nie kiepsko jak znajomi mowia ) i niezle sie prezentuja na poleczce. nie mialem okazji grac i nie wiem jak funkcjonuje bitewniak ale swiat jes w porzadku polecam goraco serie z komisarzem Gauntem. No i teraz mamy niezla gierke Dawn of War ktora oddaje klimat tej epoki bo tak odwaze sie to nazwac! Dzieki grze trafi to w szerszy odbior! jedyny feler 40k to to iz jest strasznie drogi jako figurkowiec!

Ciekaw jestem czym dokladnie jest drednought? czy to zolnierz w mechu? jest on podlaczony do niego? czy tez kontroluje go recznie tak jak powiedzmy mysliwcem? rad bede za wyczerpujaca odpowiedz! a jeszcze chetniej spotkal bym sie z kims kto pokazal by mi jak grac! ale to mysle zostanie w sferze planow!

Pozdrawiam i rzycze udanych sesji i bitew!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dreadnought - umysły śmiertelnie rannych marines zamknięte w tych pancerzach, kontrolowane... umysłyem
Duritin

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 17:16    Temat postu: WArhammer 40k Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jestem tu nowy o WArhammerze 40k usłyszałem jak miałem 15 lat i juz wtedy sie nim troche interesowałem.Podałem grałem w WArhammera 40k na komputer pierwsza była jakaś turowka nie pamientam nazwy potem Fire Warrior no i dzis mamy Dawn of War.Powiem wprost WArhammer 40k jest wspanialym światem i chciałbym coś o nim wiecej wiedziec no i pograc wkoncu w bitewniaka!
Powrót do góry
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W40k... świetny świat, nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie fabularna wersja... Brakuje obecnie systemu stanowiącego coś pomiędzy Cp2020 a Warhem FRP. Może nawet mógłbym coś takiego prowadzić (z reguły przyszłościowych nie prowadzę...).
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 10:47    Temat postu: Co do Mechów, Sentineli i Dreadnought'ów Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Raziel - Dreadnought to chyba nie tyle umysł co całe ciało rannego bohatera zakonu, którego mózg został za pomocą kabelków połączony z maszyną(było nie było gwardziści nazywają je "grobowcami"). U eldarów następuje połączenie typu umysł - maszyna i to w... zapomniałem jak toto się nazywało, w każdym razie w W40k: DoW było przedstawiane jako władca upiorów (chyba).
Co do sentinela to już bardziej Tauowskie Battle Suit'y są bliższe do Mechów, no bo sentinel to coś w stylu At-St ze star wars. Mają w środku załoganta i całkiem przestronny kokpit. (wydaje mi się, że taki mech nie ma w środku kokpitu - że to taki większy pancerz jak u Tau'ów) Sam gram gwardią i jestem z zamiłowania gwardzistą.

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"

Ostatnio zmieniony przez Urdhgag dnia Sob Kwi 15, 2006 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Warhammer 40.000 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: