Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Człowiek w Starym Świecie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 20:35    Temat postu: Człowiek w Starym Świecie Odpowiedz z cytatem

Odpalam w końcu jakieś ludzkie forum Cool
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czas rozkręcic ten zakątek.

Ludzie są do wszystkiego i do niczego

Co wy na to ?? Twisted Evil
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm ludzie mogą być każdym i są najbardziej uniwersalna rasą.... I chwała im za to ale człowiek nie będzie tak dobry we wszystkim np tak dobrym wojownikiem jak Krasnolud..... i miał tak mocnej głowy jak Krasnoludy....jak dlamnie każda rasa ma swoje wady i plusy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathaniel
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze plusem jest to iz czlowiek nie jest tak silny jak krasnolud czy elf. W trudnosci tkwi dobra zabawa Smile To nie sztuka grac krasnoludem ktory toruje sobie droge toporem, bądz elfem (na ktorego w ogóle brak mi slow). Czasem trzeba odrobine pomyslec i nie liczyc tylko na sile, czy zwinnosc. Bo Czlowiek, to brzmi dumnie... Cool
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co masz racje Być człowiekiem to jest Dumne stwierdzenie przyznam ci racje ale wiesz co ja na codzień w życiu jestem człowiekiem i chciaż by dlatego niechce być i tam człowiekiem... wole byc Elfem Wink i obcięte staty u Elfa wcale mi nie przeszkadzaja ;] i daja taka sama zabawe jak gra człowiekiem ;]i nie jestes wcale już jakis silny....jestem Elfem bo lubie nimi grać
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ponad wszystko. Czlowiek do wszystkiego, ale czy do niczego ? Jesli masz na mysli statsy to tak, ale nie we wszstkich profesjach sprawdzaja sie inne rasy. Otoz najlepszym szulerem i tak bedzie czlowiek.. Budzi zaufanie. Niewielu bedzie chcialo grac w karty z elfem, o krasnoludach i ich dziwnych grach (gwint) nie wspominajac.. O alfonsach nie wspominajac. W zadnym miescie nie uswiadczysz elfickiego alfonsa. To jest moja opinia. Nikt nie bedzie lepszym demagogiem od czlowieka, w koncu wiekszosc sluchaczy to ludzie! I tutaj statsy nie wchodza w gre. Elf czy krasnolud nie poruszy tak tlumu jak czlowiek. No i nekromancja. Dziedzina dla ludzi. I tylko dla ludzi. Nie ma elfickich nekromantow, o krasnoludach i halfingacj nie wspominajac. tylko czlowiek moze zostac nekromanta.. Dlaczego? Bo od nich sie zaczelo.. I na nich sie skonczy. Zaden nekromanta nie przyjmie na termin kogos innego. Jesli istnieje ktos z innej rasy uprawiajacy nekromancje to jest nieprawdopodobne aby gracze go spotkali. Wiem - powiecie ze jednak mozliwe.. Ale nieprawdopodobne. A nieprawdopodobnosc niszczy relizm.
Nathaniel
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil ja mam do tego nieco inne podejscie. Nie chce odgrywac łasego na złoto, gburowatego krasnoluda, czy tez elfa (bez komentarza). Ja chce po prostu byc sobą ale w nieco innym swiecie niz nas otaczający. Nie wspomnialem tu o niziolkach poniewaz w najblizszym czasie planuje zagrac takowym ze względu na wysoki poziom trudnosci rozgrywki Cool

A Zeddowi przyznaje w 100% rację!
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spoko czlowiek i mzoe byc jakims tam nekromanta demonologiem czy kims takim

I moze poruszyc wikeszy tlum ludzi w ludzkim meiscie

A moge sie zalozyc ze w krasnoludzkiej twierdzy albo w lesie loren to pewnie wszystcy by go olali

I taki czlowiek nie mzoe byc zabojca troli albo giganto itp. wiec
Albo tancerzem wojny jeszcxze czlowieka tancerza wojny nie spotkalem i nigdy nei spodkam

I pewnie w krasnoludzkich twierdzach jak sa alfonis to tez to sa ludzie ???
Bo mi sie wydjae ze krasnoludy [/u]
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie widzisz w mieście człowiek będzie miał posłuch ale zajz takim człowiekiem do Krasnoludzkiej twierdzy albo Lasu to jak przeżyjesz to będzie dobrze...;]a Elf w mieście niczym nadzwyczajnym nie jest....Winka pozatym.... CZemu z Elfem nie będziesz chciał greać w karty ? co to za różnica czy Elf czy człowiek ? nierozumiem tutaj tego ? chcesz mi powiedzieć ze Człowiek wzbudza większe zaufanie w grze w karty.... jak dlamnie nie można nikomu ufać grając w karty.....a ty tu o Zaufaniu Zedd mowiszz.....:/
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak krasnoludy mają burdele to ja jestem święty, pozatym jaki człowiek miałby iśc na takei zadupie jak las Loren co on tam ma grzybów szukać, powiedzmy sobie szczerze elfy , krasnoludy czy niziołki są nikim przy ludziach ( chociaż słabszych ) i ich potędze, bo na takeigo tancerza wojny to średnio przypada ze 50 ludzi z widłami ( nawet tancerz nie da im rady , a jak twierdzice ze da to sorry ale to jest dopiero brak realizmu ). Bo ludzie to najwieksze skurw***** i w życiu nei pozwolą nikomu innemu rządzić światem. A pozatym co może zroobić taki tancerz wojny nekromancie 4 poziomu co ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No duzo moze zrobic tkaiemu nekromancie tylko sie do niego dosie to jzu po nekromancie
Mialem kiedys doczynienie z nekromanta i demonologie do puki sie do nich nie dosalismy to jakos im szla walka

A porownanie dales nie samowite

A krasnale i elfy tez mamaj swoij magow czy kaplanow

Krasnoldzki kaplan jest jednym z lepszych kaplanow i tez ma tam swoje jakies wypasione czary
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak pomyśl ze Ludzi eby nieistnieli gdyby nie Krasnoludy..... Bo kto odzdziela nowy świat od Starego ? kto broni Granic ?? Krasnoludy!! i uwiez mi jak by ich tam nie było to by ludzi już tez niebyło.....
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego że krasnoludy to frajerzy w tym wypadku ludzie nie muszą nic robić a krasnoludy giną za nich , a pozatym słyszałeś o czymś takim jak państwa przygraniczne na południe od imperium tam ludzie między innymi bronia stary świat przed najazdami całego plugastwa ze "Złych Ziem".
I co kiedy walczyłeś z nekromanta ,to co na normalnych zasadach Confused , jak się ma tancerzem wojny 8 ataków to w taki razie ten nekromanta powinien miec przyzwanei 50 szkieltów. A jak nie wiesz to nawet taki sławny wiedźmin z książek Sapkowskiego co takich tancerzyków wpieprzał na śniadanie zginął pod widałmi wieśniaka. Więc sorry ale ludzie żądzą światem i raczej nic się nie zapowiada żeby wygineli, bo są jak szarańcza a rozmnażają sięjak chomiki.
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wystarczy, że wasze kobiety na chwile siądzą chłopu na kolana, a już z brzuchem chodzą" - Yarpen Zigrin

Sila w liczebnosci - to przewaga ludzi.

elf w karty to moze sobie grac z elfami. Tak jest przynajmniej u nas na sesji. Aby w jakiejs karczmie ktos chcial zagrac z elfem (mam na mysli kazdy rodzaj wylaczajac morskie do ktorych ludzie sie przyzwyczaili) to musialby sie niezle podchmielic. Ludzie nie ufaja elfom - nigdy nie ufali i nie beda! Troche inaczej z krasnoludami. Sa bardziej podobni do ludzi, cenia te same rzeczy - pieniadze i wygode - a nie piekno, piosenki i drzewka.
Co sie tyczy profesji to wymienilem te ogolnie dostepne, a wy mi wyskakujecie z jakimis tancerzami, zabojcami gigantow i kowalami runow. Chodzi o te w ktorych czlowiek przegania inne rasy. Rajfur i alfons to profesje zarezerwowane dla ludzi. I zaraz sie smiechem zadlawie na mysl o burdelu w krasnoludzkiej twierdzy. Bez przesady! Krasnolud pieprzyl sie w zyciu tyle razy ile ma dzieci. Takie ludzkie porzekadlo. Wiadomo ze czlowiek demagog cienko sie sprawi w krasnoludzkiej twierdzy, czy lesie Loren, ale powiedzcie mi szczerze ile razy zdarzylo sie wam grac jakas przygode w tamtych miejscach? He? Zapewne nieczesto. I oto przewaga ludzi! Oni sa wszedzie!
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu

PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak karaluchy , nim się obejrzysz i juz są u ciebie w domu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum drachenfels.nazwa.pl/drachenfels/forum/ Strona Główna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: